فرش مربعی

فرش های مربعی

معمولا وقتی صحبت از فرش می‌شود، تصویری که به ذهن می‌آید یک شی مستطیل است. این در حالی است که امروزه فرش‌های ماشینی به هر شکل و طرحی بافته می‌شوند و شما به آسانی می‌توانید با خرید اینترنتی فرش خود را تهیه کنید. فرش‌های مربعی، بیضی، گرد و دایره‌ای نه تنها فضای دکوراسیون را خاص می‌کنند، بلکه نقشه‌های فرش‌های مستطیلی در آن‌ها نمای جدید و بسیار زیبایی می‌گیرند.

استفاده از فرش مربعی شکل در دکوراسیون منازل

فرش مربعی یکی از شکل‌های فرش ماشینی است که به دلیل داشتن تقارن در هر دکوراسیون و مکانی مرکز توجه است، بنابراین توجه به طرح و نقشه‌ی آن هنگام خرید بسیار مهم است تا با مبلمان، پرده ها و وسایل دیگر متناسب باشد .فرش‌های مربعی نظم روانی و محیطی ایجاد می‌کنند و همین امر باعث ایجاد فضای آرامی می‌شود. توجه داشته باشید که موقع استفاده از فرش‌های مربعی بهتر است پایه های مبل روی آن قرار نگیرند. از طرفی پایه های مبل نباید فاصله‌ی زیادی از لبه های فرش داشته باشند تا فرش جلوه و زیبایی خود را نمایش دهد. یک اید‌ی عالی برای ساختن دکوراسیونی جذاب، استفاده از فرش مربع همراه با میز ناهارخوری گرد و رنگ مناسب است.

راهنمای انتخاب فرش مربع؛ مهم‌ترین نکات خرید فرش خاص و زیبا

فروشگاه اینترنتی فرش دیوان توانسته در کنار تولید فرش های مستطیلی، فرش ماشینی مربعی، گرد و دایره‌ای، بیضی و همچنین ناقواره را در طرح‌ها و ابعاد مختلف با نقشه‌های بسیار زیبا تولید کند. از فرش های مربعی می‌توان برای تفکیک فضاهای خیلی بزرگ از جمله سالن های بزرگ پذیرایی استفاده کرد و فضا را از یکنواختی خارج کرد. استفاده از فرش های مربعی شکل به دلیل داشتن نظم نقشه و سایز هندسی منظم در مکان های رسمی و اداره ها انتخاب بسیار شایسته‌ای است، چراکه در این مکان‌ها، پهن کردن فرش تنها برای زیبایی و تکمیل دکور است.

کارشناسان فرش دیوان برای تولید همه‌ی محصولات روندی دقیق و استاندارد را طی می‌کنند. به همین دلیل می‌توانید با اطمینان کامل فرش مورد نظر خود را از سایت خریداری کنید یا فرش سفارشی خود با طرح دلخواه را از طریق شماره‌های ما سفارش دهید.

ارسال سریع و ایمن
بهترین کیفیت در ارائه خدمات
بهترین قیمت
پشتیبانی و مشاوره
پرداخت امن

تمامی حقوق سایت محفوظ و متعلق به فرش دیوان می باشد.

Copyright © Divan Carpet Co. 2021

09133605595
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید