در میان محصولات تولید شده، فرش بیضی یکی از متفاوت‌ترین و محبوب‌ترین انواع فرش است. فرشی که انتخاب آن می‌تواند یک وجه تمایز بزرگ برای خانه شما باشد.
چرا فرش بیضی انتخاب مناسبی است؟
فضای خانه‌های امروزی چندان وسیع و البته قابل پیش‌بینی نیست. به عنوان مثال ممکن است زوایای اتاق در خانه فعلی شما به طور کلی با نقشه اتاق در خانه بعدی متفاوت باشد. این مشکل بیش از همه برای کسانی اتفاق می‌افتد که در زمان‌های کوتاهی ناچار به تعویض خانه هستند.

یکی از مزیت‌های انتخاب فرش بیضی این است که در همه فضاهای کوچک و بزرگ نمود زیبایی دارد. زاویه منحنی فرش باعث می‌شود که حتی در خانه‌هایی با متراژ کوچک، همیشه جایی دنج و مناسب برای این دست فرش‌ها وجود داشته باشد.

از طرفی این فرش خاص و متفاوت ابعادی ثابت و تعیین شده دارد و می‌توان قبل از چیدمان و حتی خرید به دقت جای آن را در خانه تعیین کرد. به همین دلیل انتخاب و خرید فرش بیضی نیز آسان‌تر از دیگر مدل‌های فرش است و حتی می‌توان با خرید اینترنتی فرش مناسب‌ترین اندازه را برای خانه سفارش داد.

حمل و نقل آسان نیز یکی دیگر از مزیت‌های فرش بیضی است.
کاربرد فرش بیضی در دکوراسیون؛ فضای مناسب فرش بیضی کجاست؟
استفاده از فرش بیضی در دکوراسیون بیش از هرچیز به فضای خانه و سلیقه شما بستگی دارد. این مدل از فرش می‌تواند با دیگر فضاهای خانه هماهنگ یا کاملا با آن‌ها متفاوت باشد. برای مثال می‌توانید فرش مدل بیضی را با فرش دست بافت اتاق نشیمن به صورت هماهنگ انتخاب کنید یا به طور کلی فرش بیضی را جایگزین انواع فرش در خانه قرار دهید.

اما از نظر اصول دکوراسیون، بهترین فضا برای فرش بیضی، فضای ورودی خانه، آشپزخانه‌های مستطیل شکل، سالن‌های پذیرایی با متراژ بالا و فضای زیر میز ناهارخوری است.

اما علاوه‌بر این فضاها، فرش بیضی بهترین انتخاب برای خانه‌هایی است که ابعاد و زوایای غیر استاندارد دارند. فرش مستطیلی در این فضاها زاویه‌های پرت را بیشتر نمایان می‌کند. بنابراین طراحان دکوراسیون پیشنهاد می‌کنند در خانه‌هایی با نقشه داخلی غیر اصولی، از فرش بیضی استفاده شود.
خرید اینترنتی بهترین مدل‌های فرش بیضی از فرش دیوان
هنگام خرید انواع فرش از مدل‌های دست بافت تا خرید فرش ماشینی، باید علاوه بر مواردی مانند ضخامت فرش، ابعاد و طرح دلخواه، به مواردی مانند جنس و کیفیت نخ، بافت استاندارد و البته اعتبار فروشنده نیز توجه کنید. همه این موارد در کنار هم می‌توانند تجربه خرید رضایت بخش را برای شما رقم بزنند.

ما در فرش دیوان برای ساخت این تجربه دلنشین همراه شما هستیم. کیفیت نخ و بافت فرش، نیازسنجی مشتریان، تولید مدل‌های کارآمد و تنوع در طرح مهم‌ترین دغدغه‌های ما برای جلب رضایت مشتریان عزیز است. برای خرید اینترنتی انواع فرش همین حالا طرح مورد نظر خود را به سبد خرید اضافه کنید. همچنین همکاران ما در بخش فروش از مرحله ابتدایی تا نهایی خرید همراه شما هستند.