فرش‌های گرد و دایره‌ای

در سال‌های اخیر افزایش چشمگیر طرح‌ها و شکل‌های فرش‌های ماشینی موجب شده که برای هر نیازی در بازار پاسخی وجود داشته باشد. در گذشته، فرش های ماشینی به طور معمول در ابعاد استانداردی مانند 6، 9 و 12 متری و در شکل مستطیل تولید می‌شدند. این در حالی است که اکنون با توجه به مدرن شدن دکوراسیون منازل و تنوع‌طلبی مشتریان، فرش‌ها به شکل‌ها و ابعاد جدیدی به بازار عرضه می‌شوند. از زیباترین و متفاوت‌ترین طرح‌های جدید، فرش های گرد و دایره‌ای هستند و ما در ادامه شما را برای خرید اینترنتی فرش گرد و بیضی راهنمایی می‌کنیم.

چرا فرش گرد و دایره‌ای انتخاب کنیم؟

افزایش آپارتمان نشینی و نداشتن فضای کافی در خانه باعث شد که بسیاری از مردم به جای فرش مستطیلی به سراغ فرش‌ ماشینی گرد روند. در فضاهای کوچک معمولا گوشه‌های فرش‌های مستطیلی به زیر مبل‌ها می‌روند و این دکوراسیون خانه را زشت می‌کند. استفاده از فرش‌های گرد و دایره‌ای در چنین فضاهایی محیط را بازتر و جذابتر می‌کند. فرش بیضی خصوصا در ورودی خانه جلوه‌ی بسیار زیبایی دارد. از طرفی دیگر، فرش‌های گرد فضایی متفاوت و حتی مدرن به خانه‌ها می‌دهند و شما می‌توانید از آن‌ها در هر مکانی با هر شکل هندسی چه بزرگ و چه کوچک استفاده کنید.

راهنمای انتخاب فرش گرد و دایره‌ای

فرش های بیضی در ابعاد مختلفی تولید می‌شوند که متداول ترین آن‌ها 1*2، 1.5*2.25 و 2*3 است. اگر فضای منزل شما نیاز به فرش بزرگتری دارد، نگران نباشید! شما می‌توانید با نگاهی به دسته‌بندی فرش بزرگ پارچه و سفارشی فروشگاه اینترنتی فرش دیوان و تماس یا ما، طرح مورد نظر خود را به صورت سفارشی در هرشکل و اندازه‌ای سفارش دهید.