قوانین و مقررات فروشگاه اینترنتی فرش دیوان

قوانین و مقررات فروشگاه اینترنتی فرش دیوان

استفاده از فروشگاه اینترنتی فرش دیوان به منظور قبول تمامی قوانین و مقررات تدوین شده است که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

لازم به ذکر است تمامی قوانین و شرایط تدوین شده بر اساس ملاک های مرکز توسعه تجارت الکترونیکی از وزارت صنعت، معدن و تجارت است و بر همین اساس تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

 • اطلاعات دریافتی مشخصات محصولات از کارخانه فرش دیوان خدمت شما ارائه می شود و همین دلیل تمامی مسئولیت های ناشی از صحیح یا غلط بودن این اطلاعات بر عهده واحد تولید فرش دیوان است و مدیریت فروشگاه هیچگونه مسئولیتی را بر عهده نخواهد گرفت.
 • تمامی حقوق مادی و معنوی تصاویر محصولات متعلق به فروشگاه اینترنتی فرش دیوان است و به همین دلیل استفاده از آنها غیر قانونی است.
 • فروشگاه فرش دیوان هیچگونه مسئولیتی در قبال نقص ها و مشکلات فنی ایجاد شده خارج از سیطره مدیریت ( مشکلات فنی مخابراتی، اینترنتی ، نقص سخت افزاری ) بر عهده نمی گیرد.

 

قوانین ثبت سفارش فرش دیوان

تمامی اطلاعات دریافتی از مشتریان برای ثبت نام و ثبت سفارش در فروشگاه اینترنتی فرش دیوان، فقط در اختیار مدیریت پایگاه داده فروشگاه است و به هیچ عنوان در اختیار شخص یا سازمان های دیگر قرار نمی گیرد.

فرش دیوان برای ارسال سفارشات مشتریان، نیاز به اطلاعات فردی، آدرس، و مشخصات مقصد را دارد، به همین دلیل کاربر یا سفارش دهنده موظف به پر کردن تمامی اطلاعات فرم ثبت سفارش به صورت دقیق و کامل خواهد بود.

برای خریداری محصول دو روش موجود است:

 • روش پرداخت نقدی:

با انتخاب این فرش، کاربر باید مبلغ فرش را به صورت کامل به صورت اینترنتی و یا فیش واریز، پرداخت نماید و سپس محصول ارسال خواهد شد. لازم به ذکر است که هر گونه نقص در سیستم بانکی در هنگام پرداخت، بر عهده فرش دیوان نخواهد بود.

 • روش پرداخت حضوری:

در پرداخت حضوری که درب منزل مشتری صورت می گیرد، ابتدا کاربر باید مبلغی را به صورت بیعانه پرداخت نماید. مبلغ پرداختی باید حداقل 30 درصد کل قیمت محصول باشد. مابقی وجه درب منزل هنگام تحویل فرش ماشینی پرداخت خواهد شد.

 

قوانین مالکیت مادی و معنوی ( کپی رایت ) فروشگاه فرش دیوان

تمامی اطلاعات درج شده در سایت فروشگاه اینترنتی فرش دیوان، توسط تیم تولید محتوا و سئو فرش دیوان بارگذاری می شوند. پس هر گونه نشر یا کپی محتوای متنی و تصویری از این فروشگاه غیر قانونی است و شامل پیگرد قانونی می شود.

همچنین تمامی محصولات موجود در فروشگاه با تصاویر و متن اختصاصی طراحی شده اند و استفاده از اطلاعات آنها در دیگر سایت ها و یا فروشگاه ها به هیچ عنوان قابل قبول نیست و شامل پیگرد قانونی می شود.

انتشار هرگونه خبرهای کذب و شایعه در مورد فروشگاه اینترنتی فرش دیوان بدون سند و مدرک، می تواند مورد پیگرد قانونی قرار بگیرد.

 

شرایط گارانتی و بازگشت کالا در فرش دیوان

مواردی که شامل گارانتی محصولات می شود، عبارتند از:

 • هرگونه خسارت به فرش یا تابلو فرش در حین ارسال.
 • هرگونه نقص یا پارگی محصول که در عملیات بافت رقم خورده و بعدا احراز شده است.
 • هرگونه مشکلی که در فرش دیده شود و اشکال آن مربوط به تولید فرش باشد.
 • هر گونه سوختگی که در حین بافت و یا حین ارسال رقم بخورد.

مواردی که شامل گارانتی محصول نمی شود، عبارتند از:

 • هرگونه پارگی در حین استفاده
 • آتش گرفتن محصول در هنگام استفاده
 • پوسیدگی ناشی از نگهداری اشتباه در منزل

و اما چه مواردی سبب بازگشت محصول خواهد شد:

 • هرگونه مغایرت طرح ثبت شده با طرح ارسالی.
 • هرگونه مشکلی که مربوط به فروشگاه اینترنتی باشد.

لازم به ذکر است که هرگونه نقص در فرش که شامل گارانتی و یا بازگشت محصول خواهد شد، باید طی 24 تا نهایتا 48 ساعت به کارشناسان فروشگاه اینترنتی فرش دیوان اطلاع رسانی شود.

طبیعی است که پس از گذشت مدت تعیین شده، این مورد تلقی می شود که محصول دریافتی توسط شما تایید شده است و فرش دیوان هیچگونه مسئولیتی را در قبال بازگشت یا گارانتی بر عهده نخواهد گرفت.

موفق و پیروز باشید!

 

ارسال سریع و ایمن
بهترین کیفیت در ارائه خدمات
بهترین قیمت
پشتیبانی و مشاوره
پرداخت امن

تمامی حقوق سایت محفوظ و متعلق به فرش دیوان می باشد.

Copyright © Divan Carpet Co. 2021

09133605595
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید