لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

قیمت فرش ماشینی در اواخر سال 97

carpet-price-list.jpg

با توجه به نزدیک شدن  به ماه های اخر سال 97 بسیاری از خانواده ها تصمیم به خرید اسباب و اثاث جدید برای خانه خود دارند . فرش یکی از کالاهای مهم و پر کاربرد می باشد و تعویض آن میتواند تغییر چشمگیری در فضای خانه بدهد . به همین دلیل قیمت فرش ماشینی برای مصرف کننده بسیار مهم می باشد .
با توجه به اینکه فرش ماشینی در داخل کشور تولید می شود در مقایسه با نرخ صعودی دیگر اقلام منزل قیمت آن تغییر چندانی نداشته است  . یکی از دلایل تغییرات کم در قیمت فرش ماشینی تولید آن در داخل و واردات مواد اولیه آن است که بیشتر بر اساس ارز نیمایی انجام می شود .
محمد هادی کمالیان رئیس اتحادیه فرش ماشینی در مصاحبه با خبر نگار اقتصاد آنلاین گفت اخیرا قیمت های بازار در حال کاهش است ایشان اضافه کرد با توجه به تولید فرش ماشینی در داخل کشور ، حتی تولید فرش ماشینی مازاد بر تقاضا هم می باشد . ایشان در ادامه گفت مواد اولیه برای تولید فرش با قیمت ارز نیمایی وارد کشور می شود و کارخانه ها و تولیدی ها تعادل قیمت را حفظ کرده اند . شرکت های تولید فرش با داشتن دستگاه های بافندگی جدید و بروز توانسته اند تولیدات خود را توسعه دهند .
وی ادامه داد:  در وضعیت کنونی قیمت فرش ماشینی با توجه به متراژ آن از 1 تا 5 میلیون تومان  تغییر داشته است و افزایش قیمت فرش بسیار کم در چند مورد بوده است . قابل توجه است که رنج نوسانات قیمت فرش زیاد نیست و در حدود 200 تا 500 هزار تومان در سال اخیر بوده است .
رئیس اتحادیه فرش ماشینی گفت : طبق پیش بینی ما بیشترین خرید فرش ماشینی در اواخر سال 97 یعنی ماه دی و بهمن و اسفند صورت می گیرد و اتحادیه در نظر دارد قیمت ها را به صورت ثابت نگه دارد که این کار نیازمند افزایش نرخ تولیدات فرش ماشینی است تا مردم به راحتی بتوانند مایحتاج خود را تهیه نمایند .
محمد هادی کمالیان در پایان گفت: به مردم توصیه می کنیم برای خرید فرش ماشینی به ویژه در ماه های پایانی سال 97 از فروشگاه های معتبر اقدام به خرید فرش نمایند و فریب تبلیغات شرکت های نامعتبر و بدون مجوز را نخورند . ایشان همچنین اضافه کرد : وظیفه ما آگاه کردن مردم از برخی تبلیغات عوام فریبانه در صنعت فرش می باشد که فرش را با قیمت های غیر متعارف به  فروش می رسانند . مردم باید قبل از خرید فرش لیست قیمت فرش ماشینی را از مراکز معتبر فروش فرش درخواست کنند تا خرید مطمئن و با کیفیتی داشته باشند .

قیمت فرش ماشینی, لیست قیمت فرش ماشینی, خرید فرش ماشینی, مراکز معتبر فروش فرش
نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
خرید فرش 1200 شانه از فروشگاه اینترنتی
خرید فرش گرد و بیضی از کوچکترین سایز تا سایزهای بزرگ پارچه
خرید فرش ماشینی 1200 شانه از کارخانه فرش کاشان
تاریخچه ای از فرش در ایران
فروش فرش به قیمت عمده
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi