لوگوی فرش ماشینی
جستجوی فرش براساس رنگ

نمایشگاه بین المللی فرش و کفپوش DOMOTEX سال 1397

donotex2019.jpg

نمایشگاه بین المللی فرش و کفپوش DOMOTEX هانوفر آلمان 2019، در تاریخ 11-14 ژوئن (21 الی 24 دی 97)  در شهر هانوفر برگزار می شود.
یکی از وقایع بزرگ در زمینه فرش ماشینی و  فرش دستبافت و انواع کفپوش ها مثل موکت ، چوب ، پارکت ، لمینیت نمایشگاه دموتکس آلمان می باشد که هر ساله بزرگترین شرکت ها و بازرگانان از سراسر دنیا را به خود جذب می کند تا به ارائه برند ها و جدیدترین محصولات و ابداعات و تکنولوژی موجود در این عرصه بپردازند .
این نمایشگاه یکی از مهم ترین نمایشگاه های تجاری در جهان به شمار می آید که مخصوص صنعت کف پوش بویژه فرش می باشد . در بخش فرعی این نمایشگاه جدیدترین تکنولوژی های بدست آمده در زمینه ماشین آلات تولیدی مورد بحث و تفحص قرار می گیرد.
در نمایشگاه دموتکس سال 97 بیش از 1300کمپانی از سراسر دنیا محصولات و خدمات خود را ارائه می کنند . جالب است بدانید که در این نمایشگاه مسابقات طراحی فرش برگزار می شود و به برندگان جوایز نفیسی اهدا می شود . همچنین در این نمایشگاه برای فرش دستبافت مدرن جایزه معتبر و ارزشمند در نظر گرفته شده است .
همچنین نمایشگاه دارای یک هیئت منصفه به ریاست مایکل مندیات که کارشناس و بنیانگذار Warp & Werft است  که 8 کمپانی را به عنوان قهرمان و برنده  فرش معرفی می کند که این انتخاب بر اساس ویژگیهای نقشه فرش و رنگ و کیفیت مواد اولیه و دوام و استحکام فرش می باشد .

'نمایشگاه بین المللی فرش و کفپوش' , 'فرش ماشینی کاشان' , 'طراحی فرش' , 'نقشه فرش'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
خرید اینترنتی فرش همراه با ارسال رایگان
فرش 1200 شانه طرح جدید
تولید فرش ماشینی صادراتی
صادرات فرش ماشینی ایرانی
فرش 700 شانه کاشان
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi