لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

نمایشگاه بین المللی فرش و کفپوش DOMOTEX سال 1397

donotex2019.jpg

نمایشگاه بین المللی فرش و کفپوش DOMOTEX هانوفر آلمان 2019، در تاریخ 11-14 ژوئن (21 الی 24 دی 97)  در شهر هانوفر برگزار می شود.
یکی از وقایع بزرگ در زمینه فرش ماشینی و  فرش دستبافت و انواع کفپوش ها مثل موکت ، چوب ، پارکت ، لمینیت نمایشگاه دموتکس آلمان می باشد که هر ساله بزرگترین شرکت ها و بازرگانان از سراسر دنیا را به خود جذب می کند تا به ارائه برند ها و جدیدترین محصولات و ابداعات و تکنولوژی موجود در این عرصه بپردازند .
این نمایشگاه یکی از مهم ترین نمایشگاه های تجاری در جهان به شمار می آید که مخصوص صنعت کف پوش بویژه فرش می باشد . در بخش فرعی این نمایشگاه جدیدترین تکنولوژی های بدست آمده در زمینه ماشین آلات تولیدی مورد بحث و تفحص قرار می گیرد.
در نمایشگاه دموتکس سال 97 بیش از 1300کمپانی از سراسر دنیا محصولات و خدمات خود را ارائه می کنند . جالب است بدانید که در این نمایشگاه مسابقات طراحی فرش برگزار می شود و به برندگان جوایز نفیسی اهدا می شود . همچنین در این نمایشگاه برای فرش دستبافت مدرن جایزه معتبر و ارزشمند در نظر گرفته شده است .
همچنین نمایشگاه دارای یک هیئت منصفه به ریاست مایکل مندیات که کارشناس و بنیانگذار Warp & Werft است  که 8 کمپانی را به عنوان قهرمان و برنده  فرش معرفی می کند که این انتخاب بر اساس ویژگیهای نقشه فرش و رنگ و کیفیت مواد اولیه و دوام و استحکام فرش می باشد .

'نمایشگاه بین المللی فرش و کفپوش' , 'فرش ماشینی کاشان' , 'طراحی فرش' , 'نقشه فرش'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
سایت فروش اینترنتی فرش ماشینی
فروش فرش کاشان به قیمت کارخانه
سفارش فرش های بزرگ پارچه
فرش ممتاز و فرش درجه یک
فرش های بزرگ پارچه بیضی
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi