لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

تولید فرش آنتی باکتریال با استفاده از فناوری نانو

anti-bacterial-carpet.jpg

فرش جز لاینفک زندگی انسان ها شده است و نقش زیادی را در دکوراسیون خانه ایفا می کند . اخیرا بحث ارتباط بین افزایش بیماری آسم و الرژی و نواحی فرش شده در مجامع علمی و پزشکی مطرح است و استفاده از فرش یا (پوششها ی نرم) در بیمارستان ها و مدارس و یا مراکز بهداشتی به علت رشد باکتری ها مورد بحث قرار گرفته است . هوای داخل ساختمان ها از مواد زیست آئروسل‌ها و ذرات غیر زیستی تشکیل شده است همچنین ریختن فلس پوست انسان و حیوان روی فرش اماکن مختلف می تواند عامل مهمی در شیوع و رشد قارچ ها و ویروس ها باشد .

دانشمندان در این زمینه نیز بیکار ننشسته اند و توانسته اند با استفاده از فناوری نانو فرش آنتی باکتریال تولید کنند . اگر بخواهیم تعریف روشنی از این نوع فرش داشته باشیم باید یگوییم که فرش آنتی باکتریال از تکثیر هر مدل از قارچ و میکروب و باکتری در فرش جلوگیری میکند .

ابتدا محصولات انتی باکتریال در لوازم بیمارستانی مانند ملافه تشک و بالشت و لباس بیماران مورد استفاده قرار گرفت تا باکتری ها و میکروب ها از یک مریض به مریض دیگر سرایت نکند و سپس این تحقیق رو فرش صورت پذیرفت.

امار جهانی نشان میدهد که از هر 10 مشتری 9 نفر آنها به بهداشت محیط خود اهمیت میدهند و به دنبال محصولاتی هستند که از فناوری آنتی باکتریال استفاده میکنند .

برای تولید فرش ماشینی آنتی باکتریال از فناوری نانو استفاده می شود و این عامل باعث کاهش انواع میکروب و بوی بد و نامطبوع از روی سطح فرش می شود همچنین دوام فرش نیز بیشتر شده و فرش حالت نو بودن خود را حفظ می کند .

نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
بهترین فرش برای خرید کدام است
فرش ماشینی آکریلیک بدون پرز
فروش فرش به قیمت عمده
خرید اینترنتی فرش کاشان
فروش فرش ماشینی 1200 شانه
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi