تاثیر فرش مدرن در دکوراسیون منزل

آشنایی با فرش مدرن و تاثیر آن در زیبایی دکوراسیون خانه شما

دسته بندی : اخبار
فرش در دکوراسیون و چیدمان خانه ایرانی اهمیت زیادی دارد. اگر دوست دارید فرشی که در خانه پهن می‌کنید آن را زیبا، مدرن و راحت نشان دهد در ادامه مطلب همراه ما باشید.

هر سبک دکوراسیون از المان‌های بسیار زیادی تشکیل شده است که در کنار هم زیبایی و هماهنگی ایجاد می‌کنند. فرش یکی از مهم‌ترین المان‌های هر دکوراسیون است که در زیبا و چشم نواز دیده شدن چیدمان دکوراسیون سهم زیادی دارد.

با توجه به امروزی شدن سبک زندگی افراد، پیاده سازی دکوراسیون مدرن با استفاده از وسایل مینیمال و مدرن، محبوبیت بسیار زیادی را در میان افراد به دست آورده است. با توجه به اهمیت فرش در دکوراسیون، پهن کردن یک فرش مدرن می‌تواند برای پیاده‌سازی سبک مدرن در خانه به شما کمک بسیاری بکند. اگر دوست دارید با انواع مختلف فرش مدرن آشنا شده و بهترین گزینه را از میان آن‌ها برای خانه خود انتخاب کنید ادامه مقاله را از دست ندهید.

اهمیت فرش در دکوراسیون مدرن چیست؟

فرش، صرفا وسیله‌ای برای زیر پا انداختن نیست و می‌تواند هنر، فرهنگ و حتی خط فکری بافنده و صاحب خود را نشان دهد. در فرهنگ ایرانی فرش از جایگاه و اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. در بین المان‌های یک سبک دکوراسیون نیز، فرش با اندازه بزرگی که دارد نسبت به سایر المان‌ها تاثیر بیشتری روی زیبایی دکوراسیون خواهد گذاشت.

تاثیر فرش روی محیط اطراف خود به حدی است که معمولا طراحان دکوراسیون داخلی ابتدا فرش را انتخاب و بعد سایر المان‌ها را متناسب با آن انتخاب می‌کنند. به همین دلیل می‌توان فرش را عنصر مرکزی دکوراسیون نیز دانست. بهتر است در هنگام خرید اکسسوری‌ برای خانه خود فرش را ملاک قرار داده و وسایل کوچکتر را طبق طرح و رنگ آن انتخاب کنید.

آشنایی با انواع فرش مدرن برای دکوراسیون خانه ایرانی

زمان انتخاب سبک دکوراسیون برای خانه‌های امروزی، سبک مدرنیسم اولین گزینه‌ مناسبی است که به ذهن ما خواهد رسید. در هنگام انتخاب سبک دکوراسیون باید به المان‌ها و اکسسوری آن به ویژه وسایلی که اندازه بزرگی دارند توجه بیشتری بکنیم. فرش نیز در کنار سایر المان‌ها برای پیاده سازی سبک مدرن، اهمیت و جایگاه ویژه‌ای دارد. محبوبیت سبک دکوراسیون مدرن باعث شده که انواع مختلفی از فرش مینیمال و مدرن با مدل‌های مختلف تولید شود تا برای هر نوع سلیقه‌ای، محصولی برای ارائه داشته باشد. به همین دلیل در این قسمت انواع فرش مدرن را به شما معرفی خواهیم کرد تا در هنگام خرید حضوری یا خرید اینترنتی فرش بهترین گزینه را برای خانه مدرن خود انتخاب کنید.

فرش مدرن وینتیج؛ پیاده سازی مدرنیسم با استفاده از طرح سنتی

هیچ چیزی حتی مدرن شدن زندگی انسان نیز نمی‌تواند جلوی اصالت و فرهنگ دوستی او را بگیرد. به همین دلیل، فرش‌هایی مدرن با ظاهری سنتی تولید شدند تا بتوانند نیاز انسان به مدرنیته و اصالت را همزمان برطرف کنند. یکی از جدیدترین مدل‌های فرش مدرن فرش وینتیج است که به آن کهنه نما نیز گفته می‌شود. برای تولید فرش وینتیج فرآیندهایی روی فرش ماشینی انجام می‌شود تا شباهت کمی به فرش دستباف پیدا کند. فرش وینتیج برای کسانی که دوست دارند دکوراسیون آن‌ها مدرن بوده و در عین حال اصالت خود را حفظ کند بسیار مناسب خواهد یود.

فرش مدرن برای دکوراسیون

فرش شگی؛ فرشی مدرن و سازگار با پوست

فرش شگی از جمله فرش‌های زیبایی است که در دسته فرش‌های فانتزی و گل برجسته نیز قرار می‌گیرد. فرش شگی پرزهای بلند و لطیفی دارد که پوست بدن را اذیت نمی‌کند. پرزهای بلند این مدل از فرش باعث می‌شود که طرح فرش کمی سه بعدی و خاص به نظر برسد. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های فرش، قابلت حمل آن است. معمولا فرش‌های دستی به دلیل الیاف سنگین و پشمی که دارند دارای وزن زیادی بوده و به راحتی، قابل حمل نیستند. فرش شگی به دلیل وزن سبکی که دارد نسبت به سایر فرش‌ها حمل و نقل و شست و شوی راحت‌تری خواهد داشت.

معمولا فرش اتاق کودک و آشپزخانه بیشتر از سایر نقاط خانه، چرک و کثیف می‌شوند. به همین دلیل فرش شگی با وزن کمی که دارد برای قسمت‌هایی از خانه که فرش، نیاز به شست و شوی مداوم دارد مناسب‌تر است. اگر قصد خرید فرش مدرن برای اتاق خواب، اتاق کودک یا آشپزخانه خانه را دارید فرش گل برجسته شگی با طرح‌های تیره رنگ می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

فرش مدرن مناسب برای خانه

فرش سه بعدی؛ طرحی خاص برای دکوراسیونی خاص‌تر

فرش سه بعدی یکی از جدیدترین مدل‌های فرش مدرن است که توجه افراد خاص پسند را به خود جلب می‌کند. فرش سه بعدی معمولا طرح فانتزی و شلوغی دارد و برای فضاهای کوچک که با وسایل زیادی پر شده‌اند مناسب نیست. معمولا برای تولید فرش سه بعدی از الیاف ضد حساسیت استفاده می‌کنند. اگر به طرح‌های عجیب و خاص علاقه دارید می‌توانید فرش سه بعدی را در هنگام خرید فرش ماشینی مدرن برای آشپزخانه، اتاق خواب و مکان‌های پر رفت و آمد در لیست انتخاب‌های خود قرار دهید.

خرید فرش مدرن جدید

فرش فانتزی با طرح عروسکی؛ ساختن اتاق خوابی رویایی برای کودک

انتخاب فرش‌هایی با طرح عروسکی و کودکانه برای اتاق خواب کودک زیبایی فضای آن را چند برابر می‌کند. شاید عجیب به نظر برسد اما فرش کودکانه با فرش معمولی تفاوت‌ دارد. به دلیل حساس‌تر بودن پوست کودکان از الیاف ضد حساسیت برای تولید فرش کودکانه استفاده می‌شود. همچنین پرز فرش اتاق کودک باید نرم و لطیف باشد تا پوست کودک حساس و اذیت نشود.

تا این قسمت با انواع فرش مدرن آشنا شدیم. در قسمت بعدی نکاتی را به شما خواهیم گفت که با استفاده از آن‌ها می‌توانید بهترین فرش مدرن را انتخاب و زیباترین فرش را برای دکوراسیون خانه خود تهیه کنید.

نحوه انتخاب فرش مدرن برای دکوراسیون

تاثیر فرش در دکوراسیون داخلی خانه را نمی‌توان نادیده گرفت. به همین دلیل برای انتخاب فرش به خصوص فرش مدرن باید نکات مهمی را در نظر گرفت که هماهنگی و زیبایی چیدمان از بین نرود.

  • همواره فرش مدرن را در اندازه کوچکتر از فضایی که در اختیار دارید انتخاب کنید. برای مثال برای یک اتاق 9 متری فرش مدرن 6 متری گزینه مناسب‌تری خواهد بود.
  • پهن کردن موکت زیر فرش مدرن، جلوه و زیبایی آن را کم خواهد کرد. از پهن کردن موکت زیر فرش بپرهیزید.
  • از چند طرح فانتزی و خاص کنار یکدیگر استفاده نکنید. استفاده از طرح‌های مختلف در کنار هم باعث آشفتگی بصری خواهد شد و فضا را از حالت مینیمال و مدرنیته خارج خواهد کرد.
  • در هنگام خرید تابلو فرش نیز به طرح و مدل فرش مدرن خود توجه کنید و از تابلو و تابلو فرش‌های مدرن در کنار فرش خود استفاده کنید.
  • در هنگام خرید فرش به سبک دکوراسیون خانه دقت کرده و فرشی متناسب با دیزاین و چیدمان دکوراسیون خانه خود تهیه کنید.
  • فرش‌های سبک با توجه به حمل و نقل آسان‌تر برای اتاق کودک که فرش در آن احتمال کثیف شدن بالاتری دارد مناسب‌تر خواهد بود.
خرید بهترین فرش مدرن

خرید بهترین فرش مدرن با بالاترین کیفیت از کارخانه بزرگ فرش دیوان

فرش به عنوان بزرگترین المان هر سبک دکوراسیونی تاثیر زیادی در زیبایی و انرژی فضای خانه می‌گذارد. برای زندگی‌های امروزی دکوراسیون مدرن با استفاده از وسایل مدرن و مینیمال بسیار کاربردی و جذاب خواهد بود. فرش مدرن یکی از وسایلی است که برای دکوراسیون خانه‌های امروزی بسیار مناسب خواهد بود. در این مقاله انواع فرش مدرن و نکاتی برای انتخاب فرش مدرن را برای شما توضیح دادیم.

ما در فرش دیوان با تولید بهترین فرش ماشینی و فرش مدرن بهترین فضا را برای خانه شما فراهم می‌کنیم. تمامی محصولات کارخانه بزرگ فرش دیوان با بهترین متریال و بالاترین کیفیت تولید شده و در سریع‌ترین زمان ممکن در اختیار مشتری قرار می‌گیرد.

درصورت تمایل می‌توانید به قسمت‌های مختلف فروشگاه اینترنتی فرش دیوان سر بزنید و بهترین مدل‌های فرش و تابلو فرش را مشاهده کنید.

تماس مستقیم با واحد فروش: 09133647713

آدرس کارخانه فرش دیوان: کاشان، بلوار قطب راوندی، کوی حکمت 33، شرکت فرش دیوان کاشان

ارتباط با ما

نظرات و سوالات خود را درمورد این مطلب با ما به اشتراک بگذارید
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “آشنایی با فرش مدرن و تاثیر آن در زیبایی دکوراسیون خانه شما”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارسال سریع و ایمن
بهترین کیفیت در ارائه خدمات
بهترین قیمت
پشتیبانی و مشاوره
پرداخت امن

تمامی حقوق سایت محفوظ و متعلق به فرش دیوان می باشد.

Copyright © Divan Carpet Co. 2021

09133605595
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید