جدیدترین فرش های سال 1401

طرح های جدید فرش 1401

دسته بندی : فرش كاشان آموزش فرش

در این مطلب بر آن شده ایم تا از طرح های جدید فرش 1401 برای شما رونمایی کنیم، پس در این مطلب جذاب همراه ما باشید. جدیدترین فرش 1401 کدام است؟ طرح‌های جدید فرش وینتیج کدام هستند؟ فرش جدید اتاق خواب توی سال 1401 چی اومده؟ جدیدترین مدل های فرش افشان در سال جدید کدام هستند؟ همه اینها سوالاتی هستند که قصد داریم به صورت جامع به آنها در این مطلب پاسخ دهیم.

پرفروش ترین طرح های جدید فرش 1401 کدام است؟

پرفروش ترین طرح های جدید فرش 1401 کدام است؟

                                                   پرفروش ترین فرش 1401

فرش ماشینی شاخه های متنوعی دارد و به دسته بندی های مختلف تقسیم می‌شود.

بررسی طرح های جدید فرش 1401 و فرش های قدیمی موجود در بازار، امکان انتخابی مناسب و متفاوت را فراهم می‌کند. بر همگان آشکار است که فرش های ماشینی به علت متریال اولیه ارزان و بافت آسان در طرح های متنوع روانه بازار می‌شوند. بدین ترتیب فرش های ماشینی اکثریت بازار فرش های جدید را به خود اختصاص داده اند. جایگاه والای فرش در دکوراسیون منازل ایرانی بر کسی پوشیده نیست. انتخاب فرش جدید و در عین حال زیبا و متناسب با دکوراسیون منزل در دسته امور دشوار قرار می‌گیرد. تنوع در طرح، رنگ، سبک و متراژ فرش، سبب بافت و تولید فرش های جدید شده است.

فرش های وینتیج علیرغم ظاهر قدیمی، بسیار مورد توجه خریداران قرار گرفته اند . فرش های خشتی، افشان و شکارگاه نیز جزء طرح های جدید فرش 1401 موجود در بازار هستند. هماهنگی آسان فرش های مذکور با سبک های مدرن، کلاسیک، بوهو و نئوکلاسیک سبب محبوبیت صد چندان آنان شده است.

انواع فرش 1401

شناخت طرح های جدید فرش 1401 بدون اطلاع از ویژگی های انواع فرش ها، غیرممکن است. فرش ها به طور کلی شامل دو نوع دستباف و ماشینی هستند. فرش های دستباف از دیرباز در منازل ایرانی مورد استفاده قرار گرفته اند. فرش های دستباف به وسیله مواد طبیعی چون نخ پشمی و نخ ابریشم در طرح های سنتی، کلاسیک و مدرن نیز بافته می‌شوند.

فرش های ماشینی بخش عظیمی از طرح های جدید فرش 1401 را به خود تخصیص داده اند. فرش های ماشینی با استفاده از متریال صنعتی و به وسیله دستگاه های اختصاصی بافته می‌شوند. دستگاه های پیشرفته و تنوع در مواد اولیه فرش های ماشینی، امکان طراحی انواع فرش ها در طرح ها و نقش های مختلف را فراهم آورده است.

نکته حائز اهمیت در انتخاب فرش این است که طرح های جدید فرش 1401 صرفا فرش ماشینی نیست. در واقع فرش های دستباف هم علیرغم باور عموم در طرح های جدید و مدرن نیز تولید می‌شوند. بنابراین علاقمندان فرش های دستباف به راحتی می توانند فرش مدرن دستباف را در طرح های مختلف تهیه نمایند.

انواع طرح فرش جدید کلاسیک، مدرن، وینتیج و اتاق خواب

 

انواع طرح فرش جدید کلاسیک، مدرن، وینتیج و اتاق خواب

                                                            انواع فرش 1401

 

های جدید فرش 1401 بنا به سبک فرش در انواع مدرن، کلاسیک، وینتج و فرش اتاق خواب دسته بندی می‌شوند. علاقه وافر ایرانیان به تغییر دکوراسیون و نو کردن منزل در اوایل سال نو سبب تولید طرح های جدید فرش شده است. طراحان و تولیدکنندگان فرش های جدید، اوایل هر سال به منظور تأمین نیاز هموطنان فرش های متفاوت طراحی و تولید می نمایند.

جدید ترین طرح های فرش 1401 در فرش ماشینی مدرن

های جدید فرش 1401 بنا به سبک فرش در انواع مدرن، کلاسیک، وینتج و فرش اتاق خواب دسته بندی می‌شوند. علاقه وافر ایرانیان به تغییر دکوراسیون و نو کردن منزل در اوایل سال نو سبب تولید طرح های جدید فرش شده است. طراحان و تولیدکنندگان فرش های جدید، اوایل هر سال به منظور تأمین نیاز هموطنان فرش های متفاوت طراحی و تولید می نمایند. جدید ترین طرح های فرش 1401 در فرش ماشینی مدرن

                                جدید ترین طرح های فرش 1401 در فرش ماشینی مدرن

پرفروش ترین طرح های جدید فرش 1401 در دسته فرش ماشینی مدرن شامل وینتیج، افشان، ورساچه و خشتی است.

فرش وینتیج

فرش وینتیج یکی از جذاب ترین طرح های جدید فرش 1401 است. فرش وینتیج همانگونه از نامش پیداست، کهنه نما و دارای ظاهری کهنه و پوشیده است. اما این فرش ها علیرغم ظاهر کهنه، نو و سالم  هستند. طراحی فرش وینتیج به گونه ای است که در دکوراسیون های سبک مدرن براحتی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

فرش افشان

فرش های افشان برخلاف فرش های دیگر، فاقد ترنج و لچک هستند. تمام سطح این فرش ها در واقع پوشیده از گل و طرح های ریز می باشد. علت نامگذاری این فرش ها، افشان بودن نقش و نگار در سراسر فرش است. فرش افشان در رنگ های روشن و تیره متناسب با انواع دکوراسیون طراحی و تولید می‌شود.

فرش خشتی

نقش و نگار جزء اصلی فرش های مدرن و سنتی هستند. یکی از طرح های جدید فرش 1401 فرش خشتی با طرح های هندسی مرتب و شکیل است. قاب بندی این فرش به طور دقیق و با استفاده از مربع و مستطیل های کوچک و بزرگ سبب ایجاد طرح های متفاوت می‌گردد.

فرش ورساچه

فرش طرح ورساچه به عنوان یکی از طرح های جدید فرش 1401 در تعداد بالا وارد بازار شده است. ورساچه از برندهای معروف دنیای مد است که در طراحی فرش های جدید از لوگوی جذاب آن الهام گرفته اند. طرح ورساچه اغلب در کناره ها و ترنج فرش اجرا می‌شود.

جدیدترین فرش 1401 با طرح کلاسیک

جدیدترین فرش 1401 با طرح کلاسیک

                                              جدیدترین فرش 1401 با طرح کلاسیک

طرح های کلاسیک در مدل ها و طرح های جدید فرش 1401 طرفداران خاص خود را دارند. تلفیق مدرنیته و هنر کلاسیک سبب تولید فرش های جدید اما با طرح کلاسیک شده است. خصوصیات بارز طرح های کلاسیک، ترنج وسط، لچک و گل های سنتی است. طرح رز، طرح افشان، طرح دلسا، طرح چکاوک و… همگی طرح های جدید و الهام گرفته از مدل‌های کلاسیک هستند. نقش و نگار اغلب این فرش ها بزرگ و برگرفته از فرش های دستباف قدیمی است. بکار بردن طرح های کلاسیک در فرش 1401 سبب تداعی حس نوستالژی در خانه های مدرن می‌گردد. این فرش ها برای افرادی که به سبک های کلاسیک و نسبتا ارزان علاقمند هستند بسیار مناسب می باشند.

جدیدترین فرش سال 1401 برای اتاق خواب

فرش شگی، گلیم، فرش های ماشینی و فرش های فانتزی یکی دیگر از طرح های جدید فرش 1401 به شمار می آیند که مناسب اتاق خواب هستند. فرش فانتزی همانگونه که از نامش پیداست هیچ محدودیتی در طرح و رنگ ندارد. بنابراین هر ساله در طرح های سه بعدی و دو بعدی متفاوتی طراحی و تولید می‌شوند.

فرش شگی یکی از پرطرفدارترین طرح های جدید فرش 1401 است که برای اتاق خواب بسیار مناسب است. گلیم های دارای طرح های سنتی و رنگ های مختلف با هدف استفاده در اتاق خواب طراحی و تولید شده اند. گلیم های ساده و فاقد نقش و رنگ زیاد، طرح های جدید و متناسب با سبک بوهو و مدرن می باشند.

جدیدترین فرش سال 1401 کاشان کدام است؟

جدیدترین فرش سال 1401 کاشان کدام است؟

                                        جدیدترین فرش سال 1401 کاشان کدام است؟

فرش کاشان از دیرباز انتخاب اول و آخر ایرانیان و جهانیان بوده است و بسیار مورد توجه قرار دارد. یکی دیگر از طرح های جدید فرش 1401 کاشان در انواع کلاسیک و وینتیج روانه بازار شده اند. طرح های جدید فرش کلاسیک کاشان در انواع 700 شانه، 1200 و 1500 با تراکم بالا تولید شده اند.

از جمله طرح های جدید فرش 1401 کاشان فرش کلاسیک افشان، رز، چکاوک، ارغوان نقره ای، عسل، گل درشت و… هستند. این فرش ها اغلب با الهام از طرح های کلاسیک طراحی شده اند. طرح های مدرن فرش کاشان در قالب فرش وینتیج با رنگ های متنوعی تولید شده اند. جدیدترین طرح وینتیج فرش 1401، طرح طوسی کرم، مشکی طلایی، مشکی کرم، مشکی سبز و… هستند که با کدهای مختلف نامگذاری شده اند. در طرح لاکچری نیز، ترکیب فوق العاده مشکی و طلایی، جذابیت دو چندان به فضا می بخشد.

جدیدترین فرش 1401 از میان طرح های فرش ماشینی وینتیج

می توان فرش انواع طرح های فرش وینتیج را به عنوان طرح های جدید فرش 1401 معرفی نمود. فرش وینتیج در واقع حاصل ترکیب طرح های فانتزی و سنتی با یکدیگر است. این فرش طی چند سال اخیر محبوبیت خاصی میان اقشار مختلف جامعه پیدا کرده است. جدیدترین طرح وینتیج طرح ترک است.

سایر طرح های جدید فرش 1401 وینتیج شامل افشان و ورساچه با رنگبندی متنوع است. به دلیل نو بودن سبک وینتیج می توان هریک از طرح های فرش وینتیج را جدید به شمار آورد. ترکیب رنگ های جدید به راحتی طرح جدیدی از فرش وینتیج را خلق می‌نماید.

تلفیق ترنج و نقش و نگار فرش های کلاسیک با سبک مدرن، طرح های جدید و جذاب وینتیج را به وجود آورده است. اجرای لچک و نقش های کلاسیک در کنار ظاهر قدیمی فرش، طرح های بی نظیر و نوینی را خلق نموده است.

طرح سنتی لچک و ترنج در فرش 1401

طرح سنتی لچک و ترنج در فرش 1401

                                         طرح سنتی لچک و ترنج در فرش 1401

فرش های لچک و ترنج علیرغم وجود تنوع در فرش های نوین، هنوز هم محبوب ترین فرش ایرانیان به شمار می آیند. این طرح کلاسیک در لیست طرح های جدید فرش 1401 نیز به طور گسترده استفاده شده است. ایجاد تغییرات جزئی در ترنج مرکزی فرش و اضافه کردن طرح های مدرن به سبک کلاسیک زمینه ایجاد طرح های نوین را فراهم کرده است.

فرش های دارای ترنج مدور و یا گوشه دار با نقش و نگارهای ریز و به هم پیوسته زیبایی غیر قابل وصفی دارند. استفاده از طرح های به هم پیوسته و قدیمی فرش های لچک و ترنج با سبک وینتیج، طرح های جذابی را ایجاد کرده است. بازی با رنگ های غیر مرسوم و جدید در فرش ها طرح های جدید، جذابیت طرح ها را دو چندان کرده است.

فرش های گل برجسته لچک و ترنج جزء جدیدترین فرش های 1401 به شمار می آیند. برجسته شدن گل های زمینه فرش، سبب اختلاف سطح بسیار کمی شده است که زیبایی فرش را دوچندان می کند. طراحان فرش علاوه بر برجسته سازی نقوش فرش، هر روزه ترنج های جدیدی را طراحی می‌کنند. زیبایی و تنوع فرش را باید از نزدیک مشاهده کرد تا زیبایی آن بر دل نشیند.

تشریح طرح لچک و ترنج در فرش کلاسیک و فرش

لچک و ترنج معروف ترین طرح فرش های دستباف و کلاسیک ایرانی محسوب می‌شود که اصالت فرش ایرانی را نمایان می‌کند. جذابیت این طرح سبب استفاده در فرش 1401 نیز شده است. ترنج نقش بزرگ و اصلی فرش ایرانی است که در مرکز فرش به اشکال هندسی مدور و گوشه دار دیده می‌شود.

تمام نقوش فرش در اطراف ترنج و مرتبط با آن ایجاد شده اند. لچک به معنای گوشه و کنار است. لچک فرش نیز به حاشیه و قسمت های گوشه دار فرش اشاره دارد. لچک ها معمولا ظاهری خمیده و قوس دار دارند. لچک و ترنج به گونه ای مکمل یکدیگرند و زیبایی طرح را دوچندان می‌کنند. اما این بدین معنا نیست که نمی‌توان این طرح ها را به صورت جداگانه در فرش ها بکار گرفت. زیبایی این طرح سبب کاربرد گسترده آن در سبک های جدید و مدرن فرش های ماشینی شده است.

رنگ طرح های جدید فرش 1401

رنگ طرح های جدید فرش 1401

                                                     رنگ طرح های جدید فرش 1401

طرح های جدید فرش 1401 در رنگ های روشن و نود وارد بازار شده اند. البته که فرش هایی به رنگ قرمز لاکی، سرمه ای و مشکی نیز با طرح های متنوع برای دوستداران رنگ های تیره طراحی شده اند. اما اغلب طرح ها در اثر ترکیب رنگهای روشن و غیر معمول اجرا شده اند.

رنگ زمینه طرح های جدید فرش 1401، فیلی، بژ، کرم و  طوسی روشن است. در واقع رنگ روشن پایه ثابت فرش های جدید وینتیج و کلاسیک است. ترکیب رنگ روشن زمینه با نقش و نگارهای رنگی و پر آب و لعاب فرش، زیبایی بی نظیری خلق می‌کند. به طور مثال رنگ زمینه کرم با گلهای فیروزه ای چرک، به فرش افشان جلوه ی ویژه ای می بخشد.

تقابل رنگ طوسی و رنگ های پر انرژی در فرش های وینتیج و مدرن نیز طرح های جذابی خلق کرده است. ترکیب رنگ سبز زمردی، زیتونی، قرمز و زرشکی با رنگ های نود در فرش های وینتیج طرح های ترکیبی را ایجاد می‌کند. به طور کلی انتخاب رنگ در نمایان شدن صحیح طرح و نقش فرش تاثیر چشمگیر دارد.

جدیدترین طرح فرش 1401 چند صد شانه است؟

طرح های جدید فرش 1401 در انواع 700 شانه، 1200،1250 و 1500 شانه تولید شده است. در واقع تولیدکنندگان با درنظر گرفتن سلیقه و نیاز همه اقشار جامعه به تولید فرش در شانه های متنوع پرداخته اند. انواع طرح های فرش افشان ساده ، لچک و ترنج به صورت 700 و 1200 شانه تولید شده اند.

فرش نقش برجسته که از طرح جدید فرش 1401 است به طور معمول به صورت 1200 شانه تولید شده است. در واقع افزایش تعداد شانه فرش سبب نمود ظاهری طرح و نمایان شدن زیبایی نقش و طرح آن می‌گردد. به عبارت دیگر فشردگی تارها در کنار هم جلوه ای جذاب به نقش و نگار فرش می بخشد.

انواع طرح های فرش افشان که شامل طرح شایلی، طرح درسا، اصیل، ارکیده، رویال و… هستند که دارای 1200 شانه می باشند. فرش های وینتیج گل برجسته با کیفیت نیز اغلب به صورت 1200 شانه تولید شده اند. فرش های وینتیج 700 شانه برای مکان های پر رفت و آمد مناسب تر هستند.

فرش 1200 شانه طرح جدید 1401

اغلب طرح های جدید فرش 1401 به صورت 1200 و 1500 شانه تولید شده اند. فرش های 1200 شانه گل برجسته از زیباترین و ماندگارترین فرش های سال 1401 به شمار می آیند. فشردگی تارهای فرش  گل برجسته، افشان، وینتیج و لچک و ترنج 1200 شانه ظاهری بسیار زیبا به فرش می بخشد.

فرش های گل برجسته طرح افشان، طرح خشت، طرح اصفهان، طرح ورساچه وینتیج دارای 1200 و 1500 شانه بسیار محبوب هستند. فرش های 1200 شانه دارای تنوع طرح و رنگ گسترده می باشند. به صورتی که مطابق انواع سلیقه ها طراحی و تولید شده اند.

آیا فرش 1401، دارای 1200 شانه تنوع رنگ دارد؟! بله فرش های 1200 شانه علاوه بر تنوع طرح، در ترکیب رنگهای کاملا جدید وارد بازار شده اند. فشردگی تارهای این فرش ها سبب ترکیب بهتر رنگ ها و افزایش نمود آن ها می گردد.

شانه و تراکم در فرش 1401  به چه معنی است؟

                                        شانه و تراکم در فرش 1401  به چه معنی است؟

شانه و تراکم از دیر باز معیار مرغوبیت و ماندگاری فرش ها بوده اند. طرح های جدید فرش 1401 نیز از این قاعده مستثنی نیستند. در واقع انتخاب شانه و تراکم فرش متناسب با طرح مدنظر، سبب تولید فرش های زیبا و ماندگار خواهد شد. به طور مثال زیبایی فرش گل برجسته به شانه و تراکم بالا بستگی دارد. تعداد شانه پایین به شدت از زیبایی و دوام فرش گل برجسته می کاهد.

به تعداد گره یا ریشه واقع در یک متر از عرض فرش، شانه گفته می‌شود. هرچقدر تعداد ریشه ها بیشتر باشد تراکم فرش افزایش می یابد. البته استفاده از نخ های نازک و ظریف امکان افزایش تعداد گره در هر متر را افزایش می‌دهد. به تعداد گره موجود در یک متر مربع فرش تراکم می گویند. فرش 1401 اغلب در شانه و تراکم بالا تولید شده است. علت تولید فرشهای دارای تراکم و شانه بالا، افزایش فشردگی فرش و نمایان شدن طرح است. به عبارت دیگر طراحی فرش های جدید به گونه است که نیازمند تراکم بالا می باشند.

اگر میخواهید این محصول را خریداری کنید، از جدیدترین محصولات فرش 1200 شانه فروشگاه دیوان دیدن فرمایید.

ست کردن فرش 1401 با دکوراسیون منزل

دغدغه اغلب افراد در انتخاب فرش، چگونگی ست کردن آن با دکوراسیون منزل است. ست کردن انواع رنگ و طرح های جدید فرش 1401 با سایر اجزای منزل امری آسان و جذاب است. در واقع سادگی و تنوع طرح فرش های جدید 1401 امکان هماهنگ شدن آنها با هر دکوراسیونی را فراهم نموده است.

اولین نکته در انتخاب طرح های جدید فرش 1401 برای تغییر دکوراسیون، توجه به سبک دکوراسیون منزل است. دکوراسیون منزل دارای انواع کلاسیک، سنتی، بوهو، نئوکلاسیک و مدرن می باشد. رنگ و طرح فرش فاکتور دوم در انتخاب فرش مناسب است. در ادامه به بررسی انواع طرح های جدید متناسب با سبک های مختلف می پردازیم.

فرش وینتیج

فرش وینتیج به دلیل ساختار و طراحی منحصر بفرد  جدیدترین طرح فرش 1401 و سال‌های اخیر به شمار می‌آید. طراحی مدرن این فرش زمینه استفاده از آن در سبک های مدرن، نئوکلاسیک و بوهو را فراهم نموده است. انتخاب رنگ نیز به اندازه طرح فرش در جذابیت و زیبایی دکوراسیون مؤثر است.

فرش های وینتیج با رنگ غالب طوسی، بژ و کرم برای اغلب دکوراسیون های رنگ روشن و تیره مناسب هستند. در واقع انتخاب فرش با رنگ خنثی، امکان هماهنگی اجزای مختلف را افزایش می‌دهد. فرش وینتیج طرح ورساچه به دلیل ظاهر بسیار مدرن، تنها با سبک کاملا مدرن هماهنگ می‌شود.

فرش افشان

فرش افشان به عنوان یکی از طرح های جدید فرش 1401، انتخاب بسیار مناسبی برای منازل سنتی، کلاسیک و نئوکلاسیک است. طرح منحصر بفرد این فرش ها سبب تناسب آنها با سبک های مختلف شده است. اغلب فرش های افشان با رنگ زمینه فیلی، طوسی کمرنگ و بژ تولید شده اند که به راحتی با سایر المان ها ست می‌شوند.

طرح افشان گل برجسته فرش 1401، انتخابی بسیار مناسب برای نو عروسان و تغییر اساسی در دکوراسیون است. توجه به رنگ گل های فرش افشان و هماهنگی رنگ شال پرده یا کوسن مبل با آن، زیبایی منزل را دوچندان می‌کند. در واقع می توان رنگ حاشیه یا رنگ گل های فرش را به عنوان رنگ اکسنت فضا انتخاب نمود.

فرش لچک و ترنج

جایگاه طرح های جدید فرش 1401 لچک و ترنج در دکوراسیون امروزی کجا است؟ فرش لچک و ترنج از دیرباز تا به امروز پای ثابت دکوراسیون بسیاری از منازل بوده است. تلفیق لچک و ترنج با مدرنیته سبب ایجاد طرح های بسیار کاربردی در منازل امروزی شده است. فرش های لچک و ترنج با رنگ های جذاب تیره و روشن علیرغم باور عموم در دکوراسیون مدرن نیز کاربرد دارند.

ترکیب فرش 1401 لچک و ترنج قرمز لاکی یا قهوه ای روشن با مبلمان کرم یا بژ، نمای فوق العاده ای به منزل می بخشد. فرش های لچک و ترنج نماد بارز سبک های ایرانی و کلاسیک هستند.  از این رو انتخاب اول و آخر دکوراسیون های کلاسیک و سنتی هستند.

طرح های جدید فرش 1401 از میان فرش های دستباف

طرح های جدید فرش 1401 از میان فرش های دستباف

                                       طرح های جدید فرش 1401 از میان فرش های دستباف

فرش دستباف اصیل ایرانی علیرغم ورود فرش های دارای طرح های مدرن، هنوز هم طرفداران خاص خود را دارد. طرح های جدید فرش دستباف به در میان طرح های جدید فرش 1401 موجود هستند. در واقع تولید فرش های دستباف در سبک های جدید سبب افزایش تقاضا شده است.

طرح های جدید فرش 1401 دستباف شامل خشت، وینتیج، افشان، ترکیب خشت و ترنج و لچک و خشت می باشند. ویژگی بارز فرش های دستباف بازی با رنگها و طرح های شلوغ است. البته در فرش های دستباف جدید، شاهد تنوع رنگ کمتری هستیم. اما کیفیت و ماندگاری فرش های دستباف نسبت به قبل تغییری نکرده است.

انتخاب فرش دستباف جدید به عنوان المان جدید منازل امروزی، سبب القای انرژی و زندگی به محیط منزل می‌گردد. به طور مثال فرش خشت با زمینه قرمز لاکی، علاوه بر ظاهر جدید، رنگ و شور را به منزل می آورد.

آخرین قیمت فرش در سال 1401

قیمت انواع فرش 1401، همچون سایر اقلام موجود در بازار، تحت تأثیر تورم و اوضاع اقتصادی آشفته است. قیمت فرش های جدید دارای طرح های متفاوت به دلیل ظاهر جذاب و متفاوت بیش از سایر فرش های عرضه شده است. تعیین قیمت نهایی فرش های ماشینی و دستباف امری دشوار است. در واقع قیمت فرش ها تحت تأثیر عوامل بسیاری قرار دارد. همانگونه که آشکار است قیمت فرش های دارای متراژ پایین از فرش های بزرگ 12 متری بیشتر است. حداقل قیمت فرش های عرضه شده در بازار 1 میلیون تومان و حداکثر قیمت تا بیش از 100 میلیون می‌رسد. بهترین راه برای اطلاع از آخرین قیمت فرش، مراجعه به سایت فروشگاه های فرش است.

عوامل موثر در قیمت نهایی فرش 1401

قیمت نهایی طرح های جدید فرش 1401 همچون سایر فرش های موجود در بازار تحت تأثیر عوامل متعددی قرار دارد. اولین فاکتور موثر در قیمت فرش، ماشینی و دستباف بودن آن است. همان گونه که آشکار است قیمت فرش های دستباف به دلیل پروسه بافت دشوار و مواد اولیه باکیفیت بسیار بالا است.

شانه و تراکم فرش 1401 از دیگر فاکتورهای مهم قیمت فرش می باشند. قیمت فرش های جدید 1500 و 1200 شانه به طور محسوسی بیشتر از فرش های 700 و 1000 شانه است. تراکم فرش های 1500 و 1200 شانه نیز از فرش های 700 و 1000 شانه بیشتر است، بنابراین قیمت آنها گران تر است.

متراژ فرش از فاکتورهای اساسی در قیمت فرش محسوب می‌شود. فرش ها در متراژ های 4،6،9 و 12 متر و گاهی 24 متر طراحی و تولید می‌شوند. اما فرش های 6 و 12 متری، جزء پرفروش ترین فرش ها می باشند. قیمت فرش های 12 متری به طور معمول 2 برابر قیمت  فرش های 6 متری دارای تراکم و شانه همسان است.

خرید به صرفه فرش طرح های جدید

خرید به صرفه فرش طرح های جدید 1401

                                           خرید به صرفه فرش طرح های جدید 1401

قیمت فرش 1401 نسبت به سایر اقلام مورد استفاده در منزل بسیار مناسب است. اما بسیارند افرادی که به دنبال خریدی ارزان و به صرفه هستند. برای داشتن خریدی به صرفه پیش از هر چیزی باید به دنبال فرشی با کیفیت و ماندگاری بالا بود. خرید فرش باکیفیت، سال‌های سال افراد را از خرید فرش و صرف هزینه اضافی بی نیاز می‌کند.

فرش های وینتیج 1000 شانه انتخاب مناسبی در رنج قیمت های مناسب است. فرش های خشت و افشان دارای تراکم پایین نیز انتخابی هوشمندانه برای منازل امروزی می باشند. فرش های دارای تعداد شانه کمتر از 700، در مدت زمان کوتاهی فرسوده می‌شوند. از این رو خرید آنها توصیه نمی‌شود.

 

راهنمای خرید جدیدترین طرح های فرش 1401

خرید فرش 1401 دارای طرح های جدید و جذاب نیازمند توجه به نکاتی چون متراژ، کاربرد، رنگ، طرح و ماندگاری فرش است. بسیاری از افراد هنگام خرید فرش تنها به دنبال جدیدترین و پرفروش ترین فرش ها هستند. در حالیکه توجه به بودجه، کاربرد و هماهنگی فرش با سایر المان های دکوراسیون منزل در اولویت قرار دارند.

تعیین کاربرد فرش مدنظر اولین نکته در خرید مطلوب است. فرش مورد استفاده در نشیمن و فضای پذیرایی منزل طبق معمول باید از کیفیت و زیبایی بالایی برخوردار باشد. تناسب رنگ فرش انتخابی با سبک و رنگ سایر اجزای منزل بسیار حائز اهمیت است. فرش 1401  مدرن یا وینتیج طرح ورساچه در منزلی با سبک کلاسیک یا سنتی جلوه ی نامناسبی به منزل می بخشد. در حالیکه انتخاب این فرش در منزلی مدرن یا نئوکلاسیک بر زیبایی محیط می افزاید.

تنوع در طرح و رنگ فرش های ماشینی و دستباف، پروسه انتخاب فرش دلخواه و مطلوب را دشوار نموده است. داشتن انتخابی مناسب از میان طرح های جدید و پرفروش، منوط به  مشاهده سبک های جدید و کسب اطلاعات اجمالی در مورد آنها است. مشورت کردن با افراد خبره در عرصه فرش، کمک شایانی به خرید موفق می نماید.

 

 

 

ارتباط با ما

نظرات و سوالات خود را درمورد این مطلب با ما به اشتراک بگذارید
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “طرح های جدید فرش 1401”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارسال سریع و ایمن
بهترین کیفیت در ارائه خدمات
بهترین قیمت
پشتیبانی و مشاوره
پرداخت امن

تمامی حقوق سایت محفوظ و متعلق به فرش دیوان می باشد.

Copyright © Divan Carpet Co. 2021

09133605595
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید