از موارد مهمی که خریداران هنگام خرید مورد توجه قرار می دهند فروشگاه و فروشنده است . اطلاعات فروشنده و اطمینان از اصالت فروشگاه می تواند در خرید با کیفیت و لذت بخش ما را یاری رسانده و به خریدی مقرون به صرفه تر منجر شود .
این سوال که فرش ماشینی مورد نیاز من چیست ؟ فرش ماشینی را از کجا خریداری نمایم ؟ از چه برندی خرید کنم که بیشترین مزیت و بهترین کیفیت را کسب کنم ؟ و سوالاتی از این قبیل همواره با مشتریان همراه بوده است و در پی یافتن پاسخ آن ها هستند . بهترین پاسخ به این سوالات خرید مستقیم فرش از کارخانه تولید فرش ماشینی و برندی است که قبلا توسط مشتریان مورد استقبال بوده و امتحان خود را پس داده است . برند و فروشگاهی که در حال حاضر در بازارهای داخلی و خارجی حرفی برای گفتن داشته باشد و بتوان به نام و آوازه آن اطمینان نمود . می توان از طریق پرس و جو ، مشورت با کارشناسان این حرفه ، توجه به ویژگی های روش خرید و برند و … این اطمینان را حاصل کرد .
چطور فرش ماشینی را مستقیم از کارخانه خریداری کنیم ؟
تا چند سال قبل یک روش برای این نوع خرید وجود داشت و آن هم رفتن به کارخانه و خرید حضوری از تولید کننده بود . تکنولوژی پیشرفت کرد ، علم گسترش یافت ، صنعت IT با صنعت بانکداری و روش های مبادله در آمیخت ، کشور های جهان سوم با دنیای بزرگ اینترنتی آشنایی بیشتری پیدا کرده و در نهایت روش های اینترنتی خرید و فروش و دیجیتال مارکتینگ روی کار آمدند . در حال حاضر در یک دسته بندی ابتدایی می توان روش های خرید را به دو دسته مستقیم و غیر مستقیم تقسیم کرد . روش های غیر مستقیم همان متد های قدیمی هستند که در آن فرد به بازار های فیزیکی مراجعه کرده و با خرید سنتی نیاز های خود را رفع می کند . روش های مستقیم پلی است بی واسطه بین خریداران و فروشندگان و پاسخی است به این سوال که چطور فرش ماشینی را مستقیم از کارخانه خریداری کنیم ؟ .
دسته بندی خرید به روش مستقیم شامل چند روش می باشد : روش خرید حضوری از کارخانه ، خرید به روش اینترنتی ، خرید تلفنی ، مراجعه به کانال های تلگرامی ، خرید از نمایشگاه ها و هر روشی که در آن واسطه گران حضور نداشته باشند و خریدار مستقیما با تیم فروش کارخانه و برند مورد نظر ارتباط برقرار کند در این دسته قرار می گیرد .
مقاله حاضر در پی یافتن روش هایی ست که بتوان فرش ماشینی را مستقیم از کارخانه خریداری کنیم ، بررسی این روش ها و آشنایی با بهترین روش و مزیت های آن را می توانید در ادامه مقاله مطالعه نمایید .
روش خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه
روش های خرید مستقیم نام برده شد ولی اینکه کدام روش بهتر و مقرون به صرفه تر است مورد بررسی قرار نگرفت . خرید مستقیم فرش ماشینی از هر روشی که اتفاق بیافتد در وهله اول موجب خواهد شد تا مشتریان فرش را به قیمت عمده یا به قیمت درب کارخانه خریداری نمایند . تفاوت روش های مختلف خرید مستقیم در سایر خدمات است .
روش خرید حضوری از کارخانه :
در این روش خریدار به کارخانه مراجعه می کند و با دیدن و لمس کردن فرش های موجود ، محصول را مستقیما از تولید کننده می خرد . ویژگی این روش علاوه بر قمیت مطلوب ، اطمینان از اصالت فرش ، مشورت با خبرگان و کارشناسان ، دیدن خط تولید و لمس و خرید فرش است . اما بزرگ ترین ایرادی که بر این روش وارد است بعد مسافت می باشد . این روش برای ساکنان شهر تولید کنندگان مناسب خواهد بود . می توان گفت تقریبا تمامی کاشانی ها از این روش برای خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه استفاده می کنند . چراکه به کارخانه نزدیک بوده و به راحتی می توانند به آن دسترسی داشته باشند . در پی رفع این ایراد تولید کننده برای فروش محصولات خود به فکر راه هایی افتادند که بعد مسافت را حل نموده و خریدار بتواند از هر جای کشور با تولید کننده ارتباط برقرار کند . چه روشی بهتر از استفاده از فروشگاه های اینترنتی ؟
فرش ماشینی را مستقیم از فروشگاه اینترنتی کارخانه خریداری کنیم
روشی مقرون به صرفه و مطمئن . خرید به روش اینترنتی هم برای خریدار و هم برای فروشنده سود آور خواهد بود . مدتی است که عصر ارتباطات و شلوغی و ترافیک در شهر های بزرگ موجبات عزیمت به سمت دیجیتال مارکتینگ ها را رواج داده و کم تر کسی است که برای رفع نیاز خود خرید به روش سنتی را به خرید مدرن و اینترنتی ترجیح دهد . بی واسطه ترین راه خرید و ارتباط با تولید کننده خرید به روش اینترنتی است . در این روش وارد فروشگاه می شوید و از بدو ورود پشتیبان آنلاین که از کارشناسان این حرفه است ، همراه شما خواهد بود . می توانید تا هر زمان که مایل باشید در فروشگاه بمانید و نگرانی بابت بسته شدن یا شلوغی فروشگاه نداشته باشد . بی شک چیزی که در فروشگاه های اینترنتی توجه شما را جلب خواهد کرد تفاوت قیمت این فروشگاه ها با فروشگاه های فیزیکی و خرید از فروشندگانی است که با اجاره کردن مغازه در بازار واسطه ای بین تولید کننده و خریداران هستند . این تفاوت قیمت به علت ارزش افزوده ای است که در هر مرحله توسط واسطه گران تحت عنوان هزینه های حمل و کارگر و قبوض و … به بهای تمام شده کارخانه اضافه می شود . قیمت گذاری بدین روش کاملا غلط بوده و در نهایت قیمت فرش ماشینی افزایش می یابد .
خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه خصوصا در روش خرید از دیجیتال مارکتینگ ها ، علاوه بر قیمت مطلوب از هزینه های زاید هم کاسته و در نهایت خریدی ارزان قیمت به بار خواهد آورد . هزینه های زاید شامل هزینه حمل و نقل فرش از فروشگاه تا منزل ، هزینه رفتن و امد به بازار و … می باشند .
مزایای خرید اینترنتی فرش
فرش ماشینی را از نمایشگاه ها خریداری کنیم
در نمایشگاه ها هم تولید کنندگان نسبت به ارائه فرش های ماشینی اقدام نموده و روشی مستقیم در خرید و فروش به حساب می آید . نمایشگاه محلی است که در ایام مشخصی از سال در شهر های بزرگ برپا شده و تولید کنندگان داخلی و خارجی در آن حضور می یابند . این مکان برای ارائه محصولات جدید و معرفی تازه های هر تولید کنندگان مکان مناسبی است و خریداران می توانند مستقیما از تولید کننده خرید نمایند . معمولا بهای فرش های ماشینی در نمایشگاه ها کم تر از هر روشی خواهد بود . اما متاسفانه نمایشگاه های همه روزه برپا نبوده و درسترسی به آن ها از شهرهای کوچک دشواری های خاص خود را دارد .
مزیت خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه برای فروشنده
مبادلات مستقیم دو سر سود بوده و خریداران و تولیدکنندگان همزمان بهره مند خواهند شد . در این روش تولید کننده که در نقش فروشنده ظاهر می شود تبلیغات خود را از بیلبورد های شهری و تلویزیون و رسانه های عمومی به وب سایت خود تحت عنوان فروشگاه اینترنتی متمرکز نموده و به جای هزینه های گزاف بصورت هدفمند تبلیغ خواهد نمود . از طرفی نیازی نخواهد بود تا تولیدکننده به دنبال فروشندگان و دلالان جهت عرضه محصولات خود به بازار باشد و تولید کننده توانایی قیمت گذاری را در مطلوب ترین حد ممکن خواهد داشت . در روش خرید و فروش مستقیم فرش از کارخانه هم خریدار از اصالت محصول مطمئن خواهد شد و هم تولیدکننده نگرانی بابت ارائه محصولات تقلبی با برند وی و انواع کلاهبرداری ها نخواهد بود . تولید کننده کالا را به فروش رسانده و بهای آن را دریافت می کند ؛ همچنین از سلیقه و نیاز مشتریان آگاه شده و در تولیدات بعدی خود به دنبال پاسخ به نیاز و سلیقه خریداران بر خواهد آمد .
تا اینجا در مورد این سوال که چطور فرش ماشینی را مستقیم از کارخانه خریداری کنیم و فروشگاه بهتر برای خرید فرش ماشینی کدام فروشگاه است گفت و گو نمودیم . مورد مهم دیگر انتخاب برند است . فروشگاه خوب و با کیفیت با محصولات آن شناخته می شود و هر فروشگاهی که محصولات بهتری ارائه دهد معروف تر شده و مشتریان بیشتری به خود جذب خواهد نمود . از برند های نام آشنا و محبوب در بین مشتریان که هم در بازار های داخلی و هم در بازار های خارجی به ارائه محصولات ناب و درجه یک در قیممت مطلوب شهرت یافته است ، برند دیوان می باشد . این کارخانه فرش ماشینی کاشان  در ارائه محصولات بی نظیر عملکرد خوبی داشته است و متخصصا در زمینه تولید فرش های ماشینی صادراتی فعالیت می نماید . فروشگاه اینترنتی فرش دیوان بهترین مکان برای خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه است . انواع و اقسام طرح های ، شانه و تراکم و .. را می توانید در فروشگاه اینترنتی فرش دیوان خریداری نموده و از کیفیت بالای آن مطمئن باشید .
این کارخانه ، به دلیل فروش مستقیم فرش کاشان ، تمامی محصولات خود را به قیمت عمده و تولیدی با بالاترین کیفیت  عرضه می کند  .

  • admin divancarpet
  • اسفند ۲۱, ۱۳۹۷
  • 10 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه