به راستی چرا فرش های  700 شانه جزء فرش های پرفروش ماشینی به حساب می آیند ؟ در صوتی که بعد از تولید این محصولات ماشینی ، فرش های 1000 شانه ، 1200 شانه و 1500 شانه تولید شدند که زیبایی و فاخر بودن آن ها قابل مقایسه با فرش های 700 شانه نیست .
دلیل تقاضای بالای فرش های ماشینی 700 شانه ، ضخامت ، قیمت و زیبایی آن است . این فرش های ماشینی ، که دارای تعداد 700 گره در یک متر از عرض فرش و 2550 گره در یک متر از طول فرش می باشد ، توسطه دستگاه HCP تولید می شود .
در بازار فرش در دسته محصولات 700 شانه ، سه نوع فرش 700 شانه واقعی ، 700 شانه تبدیلی و طرح 700 شانه وجود دارد . محصولات تبدیلی و طرح 700 شانه در حقیقت همان محصولات 500 شانه هستند .
مقاله مربوطه : مقایسه فرش 700 شانه واقعی با 700 شانه تبدیلی
کارخانه بزرگ دیوان ، به دلیل کیفیت پایین محصولات 700 شانه تبدیلی و طرح 700 شانه ، از تولید این محصولات خودداری می کند .
نخ خاب فرش های 700 شانه  واقعی
خاب فرش های ماشینی ، یکی از مهمترین ویژگی های مهم آن ها محسوب می شود . در حقیقت ، خاب فرش همان گره هایی هستند که روی سطح قالی وجود دارند . این گره ها در محصولات ماشینی به صورت U بافته می شوند . جنس این نخ خاب در تعیین کیفیت فرش های 700 شانه بسیار مهم است . در حقیقت اگر جنس نخ خاب آن ها از الیاف آکریلیک هیت ست شده باشد ، محصول بسیار مقاوم و مستحکم می شود . محصولات 700 شانه ای که با نخ های پلی استر و پلی پروپلین بافته می شوند کیفیت و زیبایی ندارند و بعد از چند سال ماهیت خود را از دست می دهند .
ارتفاع نخ خاب در فرش های ماشینی 700 شانه ، 10 میل است . به همین دلیل توصیه کارشناسان به افرادی که برای مکان هایی که کمتر از مبل استفاده می کنند خرید فرش های 700 شانه می باشد .
مقاله مربوطه : خصوصیات فرش 700 شانه واقعی
طرح های پرفروش فرش 700 شانه
با توجه به محبوبیت  و تقاضای بسیار فرش های هفتصد شانه ، کارخانه بزرگ دیوان ، به روزترین مدل ها و طرح های زیبا را به صورت 700 شانه تراکم 2550 تولید می کند . بدین صورت افراد می توانند جدیدترین فرش های ماشینی را با قیمت مناسب و باکیفیت بالا خریداری کنند .
این شرکت ، طرح های بسیار زیبای سنتی اعم از فرش های ترنج مرکزی ، طرح های بدن ترنج را به صورت 700 شانه تولید می کند . این محصولات ماشینی با بهترین دستگاه و با الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته می شوند .
فرش ماشینی 700 شانه کاشان با استفاده از 8 رنگ باکیفیت و طرح های  متنوع تولید می شود .
چند نمونه از طرح های زیبای فرش 700 شانه کاشان به شرح زیر می باشد :
فرش ماشینی طرح 700 شانه طرح ناردون که با رنگ زمینه کرم ، آبی کاربنی و سرمه ای تولید می شود .
فرش 700 شانه طرح هستی که از نمونه های صارداتی است و طرح خشتی و بدون ترنج است .
فرش هفتصد شانه طرح هدیه ، که از زیباترین طرح های سنتی است و به صورت کرم و سرمه ای ارائه می شود .
برای دیدن بقیه طرح های فرش 700 شانه کاشان به صفحه اصلی وب سایت دیوان شاخه محصولات 700 شانه آکریلیک مراجعه کنید .
طرح های فرش 700 شانه شرکت دیوان ، بر خلاف محصولات 700 شانه دیگر کارخانه ها ، برای دکوراسیون های مجلل و فاخر و دکوراسیون های خاص است .
مزایای خرید فرش 700 شانه از کارخانه دیوان چیست ؟
به دلیل تنوع بالای محصولات این کارخانه ، مراجعه کنندگان بعد از حضور در کارخانه از  ندیدن تمامی طرح ها در یک مراجعه حضوری ، شاکی بودند و از آن جایی که کیفیت محصولات این کارخانه برای تمامی مشتریان داخلی و خارج از کشور ، واضح و مبرهن بود و به دلیل تقاضای بسیار از شهرها و کشورهای مختلف ، مدیران کارخانه دیوان ، تصمیم گرفتند تا فروشگاه اینترنتی فرش دیوان را راه اندازی کنند تا مشتریان از جدیدترین طرح های فرش کاشان باخبر شوند . فرش های 700 شانه دیوان ، به صورت مستقیم و با قیمت کمتر از بازار فرش عرضه می شود و تمامی محصولات دارای ضمانت نامه و بیمه نامه و ارسال رایگان می باشد . بدین صورت افراد می توانند با دیدن عکس فرش 700 شانه ، با یک سفارش و تماس با واحد پشتیبانی ، محصول مورد نظر را درب منزل تحویل بگیرند . این شرکت ، در صورت هر گونه مغایرت محصول فرستاده شده با طرح انتخاب مشتری ، تعویض فرش را هر چه سریع تر انجام می دهد .
این شرکت تولید فرش های 700 شانه را به صورت بزرگ پارچه ، فرش های بیضی ، دایره ، مربع و حتی قالیچه های کوچک نیز انجام می دهد . فروش عمده فرش های 700 شانه و پخش عمده آن با کمتری قیمت صورت می گیرد .

  • admin divancarpet
  • فروردین ۱۸, ۱۳۹۸
  • 23 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه