تعجبی ندارد اگر بگوییم مشتریان فرش و قالی قبل از اقدام به خرید از افراد زیادی در مورد فرش های ماشینی سوال کرده و نتیجه نظرسنجی خود را در انتخاب تأثیر می دهند . فرش های ماشینی از ملزومات زندگی هستند اما به اصطلاح عمری بوده و بنابر شرایط خاصی که دارند مانند دوام و ماندگاری بالا ، کیفیت فوق العاده ، قیمت زیاد و … امکان تعویض سریع آن ها وجود ندارد .
گاها قیمت و خرید فرش ماشینی برای مشتریان آنقدر با اهمیت می شود که زمان زیادی را صرف سرچ کردن و نظر سنجی از دیگران می کنند . برای آنکه نتیجه نظرسنجی قابل استناد باشد  و در واقع نظر سنجی خوبی انجام گیرد باید جامعه هدف از افرادی باشند که به نوعی از ویژگی های فرش های ماشینی برند مورد نظر یا فروشگاه مورد نظر آگاهی داشته باشند . از سری افرادی که می توان برای نظر سنجی مورد اعتماد قرار گیرند در وهله اول متخصصین این حرفه هستند . شاید در بین اطرافیان خود کسی با تخصص فرش و قالی وجود نداشته باشد اما از مزیت فروشگاه های اینترنتی در دسترس بودن فردی آگاه و کارشناس به نام پشتیبان آنلاین است . وارد فروشگاه اینترنتی دیوان که می شوید آیتمی تحت عنوان پشتیبان آنلاین آماده خدمت رسانی به شما ست . پس حداقل متخصص این حرفه کارشناس حاضر در فروشگاه اینترنتی است . لازم به تذکر است که هرگز به اطلاعات فروشندگانی که در مورد سابقه کاری آن ها اطلاعی ندارید اعتماد نکنید . در حال حاضر فروشگاه های فیزیکی پر است از فروشگاه های فرش ماشینی با فروشندگان غیر متخصص . فروشندگان بی اطلاع نه تنها نمی توانند کمکی در رابطه با خرید بهترین محصول نمایند بلکه ممکن است با دادن اطلاعات غلط از روی عدم آگاهی یا حتی سوء استفاده از نداشتن دانش مشتری وی را به سمت خرید محصولی غلط هدایت نمایند .
دیگر افرادی که می توانند در جامعه هدف ما جهت نظر سنجی شرکت کنند ، خریدارانی هستند که قبلا از برند های مختلف خرید کرده باشند . می توانید از اطرافیان خود در مورد برند و فروشگاه خرید فرش ماشینی منزلشان سوال کرده و میزان رضایت آن ها را بسنجید . به یاد داشته باشید برای نظر سنجی صحیح نیازمند دانستن علت خواهیم بود . اگر فردی یا خریداری از برند و فروشگاهی معین رضایت خاطر دارد و یا از خرید خود ناراضی است ، علت و چرایی رضایت یا عدم رضایت مهم است . ممکن است خریدار به علت انتخاب غلط در رنگ و نگاره از برند و فروشگاه ناراضی باشد و این مورد بی شک برای ما دلیلی قانع کننده نخواهد بود .
با این مقدمه به سراغ نظر سنجی بهترین فرش ماشینی می رویم . قصد داریم شما را با ویژگی های بهترین فرش های ماشینی آشنا کرده و پس از آن با بیان نتیجه نظر سنجی های مختلف از افراد مختلف توضیح دهیم که چطور می توان بهترین فرش های ماشینی را خریداری نمود .
ویژگی بهترین فرش های ماشینی
کارخانه های معتبر و مشهور زیادی در شهر کاشان واقع شده اند که به علت تولیدات ناب و درجه یک به شهرت جهانی رسیده و در سراسر دنیا طرفداران خود را دارند . شهر کاشان به عنوان پایتخت تولید فرش ماشینی در جهان ، 700 برند ثبت شده دارد که این تعداد با کیفیت بالا کار خریداران را دشوار کرده است .
تشخیص فرش خوب و خرید بهترین فرش ماشینی امری است تخصصی اما توجه به آیتم هایی می تواند تشخیص فرش خوب از بد را برای افراد عامی نیز امکان پذیر سازد . عمده تولیدات شهر کاشان در رده بهترین فرش های ماشینی هستند ، از این رو کارکردن در این شهر و تولید فرش ماشینی بهتر و جذب مشتری کاری بسیار دشوار است . برای مثال فروشگاه فرش دیوان که در نظر سنجی در رده بهترین فروشگاه ها و بهترین تولید کنندگان است ، توانسته با تولید فرش های درجه یک با کیفیت و در عین حال خلاق و نوآور با قیمت ارزان ، توجه مشتریان را به خود جلب کند . امروزه عمده تولید کنندگان از جمله برند دیوان با استفاده از مقاوم ترین و یا کیفیت ترین الیاف به عنوان نخ خاب تولیداتی دارند که از نظر کیفیت درجه یک می باشد ، از همین رو رقابت به سایر ابعاد تولید فرش سرایت کرده به صورتی که امروزه یکی از آیتم های مهم تولید در کارخانه فرش دیوان داشتن نوآوری در طرح و نگاره و ابعاد و شانه و تراکم  و …. می باشد و به روز ترین مدل ها و جدیدترین موارد در فرش های ماشینی از دل کارخانه دیوان بیرون می آید . در عین حال پایین نگه داشتن قیمت هم خدمتی است دیگر که به رقابتی بودن بازار برمی گردد .
فرش ماشینی دیوان به عنوان فرش خوب دارای ویژگی های زیر است :

1- هماهنگ بودن طرح و نگاره با شانه و تراکم : هرگز نباید طرح های ظریف و پیچیده را بر روی فرش های کم شانه و کم تراکم به تولید رساند و برعکس ، جایگاه طرح های ساده و خلوت فرش های ماشینی 500 شانه و 700 شانه هستند . این مورد به خوبی در تولیدات دیوان نشان داده می شود .
2- داشتن تنوع رنگی بالا : تنوع رنگی بالا از جذابیت های تولیدات است اما هر تنوع رنگی موجب زیبایی نخواهد شد . تنوع رنگی فرش که در توان تولید کنندگان برتر دیوان است .
3- کیفیت بالا : کیفیت علاوه بر مواد اولیه تا حد زیادی به تکنیک تولید و دستگاه بافت بستگی دارد . برند دیوان در تولیدات خود از به روزترین دستگاه ها و پربازده ترین تکنیک ها کمک می گیرد . تکینک های پربازده علاوه بر کیفیت بالا قیمت ارزان را به همراه دارند .
4- جدید ترین مدل فرش : نظرسنجی از مشتریان نشان می دهد که درصد رضایت آن ها از به روز بودن مدل ها و آپیدت بودن طرح ها بسیار بالا تر از سایر برند ها ست .
5- خدمات بیشتر : مشتریان پس از آنکه فرش را از ابعاد فنی و ظاهری بررسی نمودند ، برای انتخاب نهایی به خدمات ارائه شده توسط تولید کننده هم توجه می نمایند . در حال حاضر و با روی کار آمدن روش های خرید و فروش اینترنتی ، بهترین فرش ماشینی و ناب ترین فروشگاه مکانی است که فرش را گارانتی نموده و با ارسال رایگان درب منزل مشتری تحول دهد . جالب است بدانید بر اساس نظر سنجی و همچنین مقایسه بین فروشگاه های مختلف ، فروشگاه اینترنتی فرش دیوان از جهات مختلفی مانند راحتی خرید ، معین بودن آیتم های مختلف در فروشگاه ، جذابیت سایت ، خدماتی مانند گارانتی و ارسال رایگان و تعویض و …. از سایرین بهتر بوده است .
با وجود تمام این ویژگی ها و نظر سنجی های مطرح شده ، آلمان های دیگری هم در بازار وجود دارد که شما را در خرید از بهترین محصول مطلع می کند . آلمان هایی از جمله :
1- توجه به سابقه تولید کننده : بازار فرش و قالی خصوصا در بین تولید کنندگان کاشانی به حدی رقابتی است که بی شک تولید کنندگان ضعیف نمی توانند مدت زیادی در بازار دوام آورند . از طرفی اگر تولید کننده ای با وجود نداشتن سابقه بسیار طولانی بتواند در زمانی اندک به محبوبیت و معروفیت برسد ، نمادی از قدرت و برتری در دست خواهد داشت . محصولات فروشگاه دیوان توانسته اند در سال های فعالیت خود خوش درخشیده و هر روز بهتر از روز قبل عمل کند . این یعنی امتیازی مثبت برای تولید کننده فرش های ماشینی دیوان .
2- توجه به تعداد مشتریان : تعداد مشتریان نوعی نظر سنجی غیر مستقیم است . هرچه تعداد بیشتر باشد ، یعنی رضایت خاطر بیشتر بوده و برند توانسته است با ایجاد جذابیت ها و برتری هایی نسبت به سایر برند ها توجه عموم را به خود جلب کند . محصولات فروشگاه دیوان در بازار های داخلی و حتی خارجی مشتریان زیادی دارد . اعتماد به برند اتفاقی نیست و نتیجه تولیدات برتر و درجه یک می باشد .
3- گارانتی : تولید کننده و فروشنده ای که محصولات خود را گارانتی می کند ، آنقدر از جنس و کیفیت و مطلوب بودن محصولات خود اطمینان دارد که حاضر است در صورت هرنوع خطا و ایرادی در تولید ، ایراد محصول را بر عهده گرفته و رفع نماید . از این رو تولید کننده باید به محصول خود اطمینان داشته باشد و خواهان آن است که از طریق گارانتی و ضمانت نامه های معتبر این اعتماد را به خریدار منتقل کند .
در نظر سنجی های مختلف دیده ایم که فروشگاه فرش دیوان به عنوان معتبر ترین و پر مخاطب ترین برند موجود در بازار شناسایی شده است . موارد عنوان شده در متن مقاله همگی در فرش های دیوان موجود است و شما می توانید به راحتی با خرید فرش های ماشینی به روز و با کیفیت در قیمت ارزان از فروشگاه اینترنتی فرش دیوان رضایت خاطر بالایی کسب نمایید . بی شک خرید از برند دیوان نظر شما را نیز در نظر سنجی های بعد از خرید مساعد اعلام می نماید .

  • admin divancarpet
  • اردیبهشت ۲۱, ۱۳۹۸
  • 17 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه