فرش های ماشینی کاشان ، در سراسر جهان از شهرت و محبوبیت بسیاری برخوردار هستند . محصولاتی که علاوه بر کیفیت از زیبایی طرح و نگاره برخوردارند و نقش و طرح های زیبای آن ها الهام گرفته از قالی های دستباف کاشان است . شهری که در تولید قالی های دستباف توانسته است موفق باشد ، بدون شک در تولید بهترین فرش های ماشینی نیز می تواند رزومه درخشان را به دست آورد . در کاشان کارخانه های بسیاری وجود دارند که به تولید انواع فرش می پردازند . در میان این کارخانه ها برندهای بسیاری هستند که بهترین محصولات را تولید می کنند . از میان این همه کارخانه ، مرکز توجه خریداران ، برندهایی است که در کنار کیفیت و زیبایی ، بتواند به قیمت نیز توجه کنند و فرش های زیبای باکیفیت را با قیمت مناسب عرضه کنند .
مقاله مربوطه : معرفی بهترین برند فرش کاشان
فروش ویژه فرش های کاشان
شرکت دیوان یکی از کارخانه های شهرستان کاشان است که سابقه طولانی در تولید فرش کاشان دارد . این برند معروف و معتبر ، توانسته است به تمام جوانب توجه کند و فروش ویژه بهترین فرش های کاشان را با قیمت مناسب انجام دهد . توجه به قیمت در کنار کیفیت و زیبایی از رموز موفق این کارخانه است . این کارخانه با فروش مستقیم فرش های کاشان توانسته است زیباترین و باکیفیت ترین محصولات را با قیمت درب کارخانه و قیمت تولیدی عرضه کند .
فروش مستقیم بدین صورت است که تمامی محصولات به دلیل ارتباط مستقیم با تولید کننده و نبود واسطه و دلال ، به قیمت تولیدی فروخته می شود . در این روش از آنجایی که تولید کننده ، با مشتری در تعامل است ، کالا از دست تولید کننده به دست مشتری می رسد و هیچ واسطه گری در این میان نیست . شرکت دیوان ، فروش مستقیم را به دو صورت فروش حضوری و فروش اینترنتی فرش کاشان قرار داده است . در  فروش حضوری مشتری می تواند در کارخانه حضور یابد ، کیفیت محصولات را از نزدیک ببیند و زیبایی طرح و نگاره ها را نظاره گر باشد . در فروش اینترنتی ، خریدار به وب سایت دیوان مراجعه می کند و هزاران مدل از فرش های کاشان را در کوتاه ترین زمان با ذکر خصوصیات آن ها می بیند و نسبت به سفارش آن ها اقدام می کند .
شرکت دیوان ، فروش فرش های کاشان را با کمترین قیمت انجام می دهد . توجه به شناسنامه محصولات دیوان نشان می دهد که پایین بودن قیمت محصولات این کارخانه به دلیل بی کیفیت بودن نیست بلکه این کارخانه در تولید محصولات خود از بهترین الیاف استفاده می کند . در حقیقت می توان برای فرش های کاشان که از این کارخانه تولید می شود خصوصیات زیر را بر شمرد :
1 . در بافت نخ خابی تمامی محصولات دیوان ، از الیاف صددرصد آکریلیک هیت ست شده استفاده می شود . در بافت نخ تار و پود آن ها از الیاف پنبه استفاده می شود . بدین صورت محصولات این کارخانه از مقاومت بالا و نرمی و لطافت برخودار است .
2 . این کارخانه با بالا بردن شانه و تراکم فرش های کاشان ، زیبایی و ظرافت آن ها را بیشتر کرده است و خریداران متناسب با نوع کاربرد می توانند نسبت به انتخاب آن ها اقدام کنند . فرش های 1200 شانه ، زیباترین فرش های کاشان است که برای پذیرایی های مجلل و لوکس مناسب است . فرش های 700 شانه برای مکان های نشیمن و فضاهایی که رفت و آمد در آن زیاد است مناسب است .
3 . تمامی محصولات دیوان دارای ضمانت نامه و گارانتی است و این به منزله این است که کیفیت آن ها بالاست . در فروش اینترنتی فرش های کاشان ، ارسال رایگان خواهد بود و خریدار می تواند با کمترین هزینه محصول خود را دریافت کند .

  • admin divancarpet
  • خرداد ۳۰, ۱۳۹۸
  • 13 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه