امروزه به دلیل تغییر کردن سبک دکوراسیون و رواج پیدا کردن فرهنگ آپارتمان نشینی استفاده از فرش های با قیمت مناسب و دوام بالا بسیار زیاد شده است . فرش ماشینی 700 شانه کاشان از پرفروش ترین فرش های ماشینی می باشد که علاوه بر زیبایی خاصی که دارد نقش بسزایی در چیدمان دکوراسیون منازل ایفا می کند .
در منازل ایرانیان بیشتر از فرش به عنوان یک کالای اساسی استفاده می شود تا به عنوان یک وسیله تزیینی به همین منظور فرش هفتصد شانه را بیشتر مورد خریداری قرار می دهند . فرش ماشینی 700 شانه به عنوان یک فرش نرم و راحت که به دلیل دارا بودن ارتفاع خاب بلند ، از پاخور بسیار راحتی برخوردار است که از آن می توان در مکان های پر تردد استفاده نمود .
فرش های هفتصد شانه کاشان با تراکم های مختلف بافته می شوند . فرش 700 شانه تراکم 2550 ، از محبوب ترین محصولات کاشان است که این قالی های ماشینی را در زیباترین مدل ها و طرح ها تولید می کند .
 این مدل از فرش با دوام با الیاف اکریلیک هیت ست شده بافته می شود که از کیفیت بالایی برخوردار می باشد . الیاف آکریلیک قبل از بافت به مرحله هیت ست رفته و مقاوم می شوند و پرزهایش گرفته می شود . قالی های آکریلیک هفتصد کاشان به دلیل نداشتن پرز و ضد آلرژی بودن برای سلامتی مضر نمی باشند و همچنین فاقد مواد شمیایی مضر هستند .
این محصولات ، علاوه بر ضخامت استانداردی که دارند ، از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار هستند و در برابر پاخور شدن ، شست و شو ماهیت خود را از دست نمی دهند . این مدل از قالی ماشینی به لحاظ بافت ، ریز بافت تر و ریز نقش تر بوده و به عنوان فرش دستبافگونه شناخته می شود .
به کار بردن پنبه در تارو پود این محصولات ماشینی ، سبب بالا رفتن نرمی و لطافت آن ها شده و آن ها را برای مکان های نشیمن مناسب کرده است . به دلیل استحکام و مقاومت بالا در برابر حرارت و عوامل محیطی و فرسایشی مثل گرد و غبار و آلودگی ، فرش استقامت و طول عمر بیش تری دارد .
ضخامت قالی 700 شانه بیشتر از فرش های 1000 شانه و 1200 شانه است چون این محصولات بی نظیر با نخ 18 سه لا بافته می شوند . این نوع از قالی کاشان عموما برای فرش اتاق خواب و آشپزخانه که از تردد بیش تری نسبت به سایر قسمت های منزل برخوردار است ، در نظر گرفته می شود .
ابعاد فرش 700 شانه ماشینی اصولا 6 و 9 و 12 متری می باشد . فرش نه متری 700 شانه به دلیل دارا بودن اندازه ای میانه نسبت به شش و دوازده متری از فروش بالاتری برخوردار است .
فرش 700 شانه تراکم 2550 قیمت کمتری نسبت به فرش های 700 شانه تراکم 3000 دارد ، زیرا از تعداد کمتری گره و الیاف در بافت تراکم طولی برخوردار است .
فرش هفتصد شانه کاشان با طیف رنگی : فرش هفتصد شانه 8 رنگ ، فرش 700 شانه ده رنگ و فرش هفتصد شانه 12 رنگ تولید می شود .

انواع فرش ماشینی دستبافگونه 700 شانه کاشان
افرادی که در بحث کیفی فرش به دنبال زیبایی بیشتر آن نیز هستند می توانند به خرید فرش 700 شانه 10 رنگ بپردازند که از لحاظ زیبایی به سبب رنگ بیشتر به کار رفته در بافت جلوه بیشتری را دارد .این مدل از فرش دستبافگونه در انواع مختلفی به نام فرش 700 شانه واقعی و فرش طرح هفتصد شانه و تبدیلی تولید می شود .
فرش طرح 700 شانه با استفاده از تعداد گره هایی که در بافت محصولات پانصد شانه به کار گرفته می شود و طرح های محصولات 700 شانه واقعی ، تولید می شود و به همین علت به این اسم نام گذاری شده است . تعداد گره هایی که در تولید این محصول به کار گرفته می شود ، 500 گره عرضی و هزار گره طولی می باشد .
فرش 700 شانه تبدیلی با استفاده از دستگاه های بافنده فرش پانصد شانه تولید می شود . اما تغییراتی که تولید کنندگان در دستگاه می دهند باعث می شود ، هفتصد گره در یک متر عرضی و 1500 گره در یک متر طولی آن بافته شود و در طراحی نقوش آن از هفت رنگ واقعی به کار گرفته شده است .
فرش 700 شانه واقعی از با کیفیت ترین فرش های کاشان است که با استفاده از ماشین های بافنده پیشرفته و جدید تولید می شود .ت عداد گره های بافته شده در طول این مدل از محصولات 2100 ، 2550 ، 2700 و 3000 می باشد . فرش 700 شانه با تراکم 2550 از بهترین مدل های هفتصد شانه واقعی می باشد و به لحاظ ظاهری از ظرافت و زیبایی بیش تری هم برخوردار است و تراکم طولی بالای آن نیز موجب استحکام بیش تر در آن شده است .

خرید فرش ماشینی ارزان قیمت با کیفیت
برای بررسی یک فرش ماشینی می توان بسته به کارخانه آن و استفاده از متریال به کار رفته در بافت از لحاظ کیفی فرش مورد نظر را بررسی نمود . شرکت فرش دیوان از تولید کنندگان عمده فرش ماشینی 700 شانه کاشان می باشد .
شرکت فرش دیوان امکان ایجاد خرید اینترنتی فرش 700 شانه را نیز در کنار خرید حضوری فرش برای خریداران فرش هفتصد شانه مهیا کرده تا هر خریدار از هر جای کشور به راحتی بتواند به خرید فرش مورد نظر از این فروشگاه بپردازد .
این فروشگاه امکاناتی را برای خریداران در نظر گرفته که از جمله آن می توان به گارانتی یا ضمانت نامه کتبی فرش و ارسال رایگان آن اشاره نمود .

  • admin divancarpet
  • شهریور ۱۲, ۱۳۹۸
  • 21 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه