برای خرید فرش های 1200 شانه تراکم 3600 کاشان کلیک کنید .
خرید فرش
امری جدا نشدنی و البته جذاب در خرید هر خانه ای است . بهترین کف پوش و محبوب ترین بافته برای پهن شدن و خودنمایی در دکوراسیون خانه ها که مورد استقبال ایرانیان و دیگر افراد جهان قرار گرفته است ؛ فرش های ماشینی هستند که زیر نظر برند های بزرگ و معتبرکاشان تولید شده اند . تنوع بالای فرش ها و البته کاربرد مختلف آن ها موجب شده تا در بین فرش های ماشینی کاشان برای هر مکان و فضایی محصولی مناسب وجود داشته باشد . کاربرد فرش های ماشینی از ویژگی های فنی و ظاهری آن ها نشئت گرفته است و ویژگی فرش ها در وهله اول ارتباط تنگاتنگی به شانه و تراکم و تعداد گره طولی و عرضی دارد .  انواع فرش های 500 شانه ، 700 شانه ، 1000 شانه ، 1200 شانه و 1500 شانه در سبک ها و طرح های گوناگون به خوبی توانسته اند پاسخگوی نیاز خریداران با هر سبک سلیقه  وتوان مالی باشند .
فرش های 500 شانه و 700 شانه برای مکان های پرتردد و شلوغ خانه وفرش های 1000 شانه و 1200 شانه برای مکان های خلوت خانه مناسب هستند . فرش های 1200 شانه تراکم 3600 شانه که محصولات لوکس نام دارند بر زیبایی تأکید داشته و برای تحول اساسی در دکوراسیون بکار گرفته می شوند .
می توانید در کارخانه های معتبر و بزرگ کاشان که در دنیا به شهرت رسیده اند ، جدیدترین و به روز ترین مدل فرش های ماشینی 1200 شانه را تهیه نمایید . قیمت مناسب ، کیفیت بالا ، زیبایی بی نظیر و مواردی از این دست از ویژگی های فرش های تولید شده در کارخانه جات درجه یک کاشان هستند .
فرش 1200 شانه در تراکم های مختلف که از محصولات زیبا و بی نظیر از بعد ظاهر ، با کیفیت و با دوام ، متنوع و دارای ترکیب رنگ عالی هستند ، در بین انواع فرش های ماشینی تولید شده در برند های ناب کاشان طرفدارا زیادی داشته و عمدتا برای پذیرایی خانه خریداری می شوند .
در بین محصولات تمامی کارخانه های برتر و نامی کشور انواع فرش های 1200 شانه حضور دارند . در حال حاضر بهترین فرش های ماشینی 1200 شانه ، فرش های 1200 شانه در تراکم 3600 هستند که در فروشگاه اینترنتی دیوان عرضه می شوند . انواع فرش های 1200 شانه با تراکم 3600 دیوان شامل فرش های ساده و گل برجسته در رنگ های مختلف در بازار وجود دارند . استقبال در بازار های داخلی و خارجی از این محصول بسیار جذاب بوده و محصولات برند دیوان موجب رونق و داغ بودن بازار فرش ایران و قالی کاشان در سراسر جهان شده اند .
خرید فرش 1200 شانه در تراکم 3600 در تمامی بازار ها ، نمایشگاه ، فروشگاه های فیزیکی و اینترنتی امکان پذیر است اما بهترین مکان و بهترین خرید موردی ست که در ادامه نوشتار توضیح داده خواهد شد .
فرش های 1200 شانه در تراکم 3600
در فروشگاه اینترنتی فرش دیوان جدید ترین و به روز ترین مدل های فرش های ماشینی 1200 شانه در تراکم 3600 به نمایش گذاشته شده است . تفاوت فرش های 1200 شانه با سایر محصولات در تعداد گره عرضی ست . فرش های 1200 شانه ، در هر متر عرض خود تعداد 1200 گره دارند . همچنین تراکم 3600 نشان از تعداد گره 3600 در هر متر طول فرش دارد .
نگاهی به قسمت منوی محصولات فروشگاه فرش دیوان به خوبی بیننده را از ظاهر متفاوت فرش های 1200 شانه در تراکم 3600 با سایر محصولات خصوصا فرش های 500 شانه و 700 شانه مطلع می کند . این محصولات درجه یک از الیاف برتر بازار تولید شده اند . استفاده از نخ خاب اکرولیک هیت ست در تولید آن ها دوام و طول عمر بالای محصول را تضمین می کند . ظرافت و زیبایی بافته هنگامی تکمیل می شود که بدانیم نخ خاب مورد استفاده برای تولید فرش های 1200 شانه با نخ خاب مصرفی در سایر بافته ها هم جنس بوده اما دارای ظرافت و نازکی بیشتری ست .
قیمت فرش های ماشینی 1200 شانه تراکم 3600 نسبت به سایر بافته ها بیشتر است که این موضوع ریشه در موارد مختلفی دارد . استفاده ار مواد اولیه بیشتر ، بکارگیری طرح ها و نگاره های گران تر و با ارزش هنری بیشتر ، خاص تر بودن فرش و نوآوری و جدیدتر بودن بافته ها از مهم ترین المان های اثر گذار بر گرانی فرش های مد نظر است . هرچند خرید اینترنتی از فروشگاه آنلاین دیوان می تواند همین فرش های 1200 شانه را قیمتی کاملا مطلوب و ارزان به دست مشتریان برساند .
شباهت فرش های مورد بررسی به فرش های دستبافت به حدی است که در بازار به فرش هاش شبه دستبافت یا دستبافت گونه معروف هستند . تمامی این موارد و تأکید بر ظرافت و زیبایی فرش های 1200 شانه دلایلی محکم برای استفاده محصول در پذیرایی و قسمت های لوکس خانه هستند .
طرح و نگاره در فرش های 1200 تراکم 3600
بالا رفتن تعداد گره های طولی و عرضی و افزایش ظرافت بافت فضای فرش را برای ارائه طرح هایی فراهم می آورد که دارای نگاره های ریز و پیچیده و شلوغ و جذاب هستند . عمده طرح های سنتی و کلاسیک که پرطرفدارترین طرح ها برای فضاهای مهمان نشین خانه هستند ، دارای نگاره های پیچیده می باشند و جالب آنکه بالا رفتن شانه و تراکم زیبا تر شدن ارائه چنین نگاره ها و نقوشی را تضمین می کند . عموما فرش های فانتزی که در طرح  و نقشه چالش کم تری دارند در شانه و تراکم پایین تر و طرح های سنتی شلوغ را در شانه و تراکم بالا تر به تولید می رسانند .
در بین طرح های موجود دیده می شود که رابطه مستقیمی بین زیبایی طرح با میزان شانه و تراکم وجود دارد . پس طبیعی است که بدانیم فرش های 1200 شانه نسبت به فرش های 500 شانه ، 700 شانه و 1000 شانه زیبا تر خواهند بود .
فروشگاه اینترنتی فرش دیوان پر است از طرح های زیبای بافته شده بر روی فرش های 1200 شانه تراکم 3600 که در صورت رعایت اصول صحیح نگهداری می توانند تا سال ها مهمان خانه شما باشند و جلوه ای زیبا به فضا بدهند .
خرید فرش های 1200 شانه تراکم 3600 کاشان
در خرید فرش های لوکس مانند فرش های 1200 شانه زیبایی اهمیت دارد و بالا بودن تنوع طرح و نگاره باعث خواهد شد تا خریداران هنگام انتخاب محصول وسواس به خرج داده و حس کنند نیاز به دیدن تمامی طرح های موجود دارند . اما می دانیم که دیدن تمامی طرح های موجود در بازار های فیزیکی ممکن نیست چراکه هیچ فروشگاه وجود ندارد که بتواند تمامی طرح ها را در خود جای دهد و رفتن به تمامی فروشگاه ها هم نیاز به صرف زمان و هزینه بالا دارد .
از طرفی هزینه و قیمت بالایی که فرش های 1200 شانه به لحاظ موارد عنوان شده دارند ، توان خرید را از برخی خریداران سلب کرده است . روش خرید اینترنتی از فروشگاه فرش دیوان در پاسخ به این غیر ممکن ها ، برآمده است . فروشگاه اینترنتی فضایی است در دنیای مجازی که امکان اتصال و ورود به آن بدون هیچ گونه محدودیتی امکان پذیر است . تمامی محصولات دیوان در فروشگاه اینترنتی دیوان عرضه شده و مشتریان می توانند این فروشگاه را به عنوان برندی که به روزترین محصولات را ارائه می دهد انتخاب نمایند . پس در فروشگاه اینترنتی دیدن تمامی طرح ها و رنگ ها امکان پذیر است .
از طرف دیگر شاهد اختلاف بین قیمت فرش های 1200 شانه تراکم 3600 در بازار های فیزیکی با فروشگاه اینترنتی هستیم . اختلاف قیمتی که گاها می تواند تعیین کننده خرید یا عمد خرید محصول توسط مشتریان شود . در فروشگاه اینترنتی دیوان ، فرش های 1200 شانه تراکم 3600 مستقیما از تولید کننده به فروشنده عرضه می شوند پس قیمت همان قیمت کارخانه ، تولید کننده یا به عبارتی قیمت عمده فروشی خواهد بود . در حالی که خرید از فروشگاه های فیزیکی به لحاظ حضور دلال ، فروشنده ، هزینه های سربار و نمایشگاهی و … گران قیمت تر خواهد بود .
برند دیوان از برند های نام آشنا در تولید انواع فرش های ماشینی 1200 شانه در اشکال مختلف فرش گرد ، فرش بیضی ، فرش مربع است . عمده شهرت و محبوبیت فرش های ماشینی دیوان به علت کیفیت بالا و صادراتی بودن محصولات است . در واقع تخصص کارخانه دیوان تولید فرش های صادراتی و درجه یک است و در بین بافته های عرضه شده از این برند خوش وجه فرش های درجه دو و سه وجود ندارد .
استفاده از بهترین الیاف ، بکارگیری تیم تخصصی در طراحی و خط تولید ، حس رقابت بالا و نوآوری ، استفاده از دستگاه ها و تکنیک های روز دنیا مواردی هستند که موجب رونق و شهرت برند دیوان شده اند و آن را مناسب برای خرید فرش های 1200 شانه تراکم 3600 نموده اند .

  • admin divancarpet
  • اردیبهشت ۹, ۱۳۹۸
  • 13 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه