خانه های خود را با فرش ماشینی می پوشانیم چراکه تجربه گذشتگان ما نشان داده است که فرش های ماشینی بهترین نوع کف پوش هستند . در بین انواع مختلف کف پوش های موجود در بازار ، فرش های ماشینی را انتخاب می کنیم و می دانیم پهن شدن بافته ای که در خود رگ و ریشه هایی از گل و بوته و طبیعت دارد به مراتب از سرامیک و پارکت و موکت و … لذت بخش تر خواهد بود . نرمی و لطافتی که بافته های نساجی خصوصا فرش های ماشینی دارند ، در هیچ محصولی قابل رویت نخواهد بود . به دنبال خرید فرش های ماشینی در بازار های فیزیکی و اینترنتی هستیم و موارد مختلفی را در انتخاب لحاظ می کنیم . در کلی ترین تعریف و نظر سنجی کیفیت بالای فرش ، زیبایی ( داشتن تنوع بالا در رنگ و طرح و وجود مدل های جدید ) و در نهایت قیمت ارزان مواردی هستند که در انتخاب و خرید تأثیر گذار می باشند . در حال حاضر که حدود 50 سال از تولید اولین فرش های ماشینی می گذرد رقابت در بین تولید کنندگان خصوصا تولید کنندگان کاشانی که بهترین محصولات را در سراسر دنیا تولید می کنند به حدی است که از کیفیت و ویژگی های فنی فراتر رفته و اگر تولید کننده نتواند در مواردی که به زیبایی محصول مربوط است خودی نشان دهد و قدرت محصولات خود را در این زمینه بالا ببرد ، به راحتی مشتریان خود را از دست خواهد داد .
در بین تولید کنندگان قدر کاشانی هستند کارخانه هایی که علاوه بر مرغوبیت در کیفیت و ناب بودن فرش های ماشینی به طرز ویژه ای به زیبایی و ظاهر محصولات دقت می کنند . نقش ظاهر فرش های ماشینی و مدل ها در جلب نظر مشتریان کم نیست . از این رو آیتم ظاهر می تواند در سود و میزان فروش تعیین کننده باشد . هرچند تا چندین سال پیش توجه به زیبایی فرش اهمیت چندانی نداشت اما امروزه تأثیر این عامل در خرید به حدی مهم شده است که گاها خریداران روزهای زیادی را صرف دیدن و انتخاب طرح و رنگ فرش می نمایند . هرز گاهی شاهد مد شدن رنگ و طرحی خاص در بازار فرش های ماشینی هستیم و این به معنای ورود فرش های ماشینی به بازار مد و فشن می باشد . مهم ترین مزیت مد شدن رنگ و طرح آشنایی خریداران و مشتریان با ان طرح و رنگ زمینه خاص است .
مقاله ای که در حال مطالعه هستید نوعی جدید از مدل فرش های ماشینی را مد نظر قرار داده است . خرید فرش های ماشینی گرد برای پذیرایی ، آشپزخانه و مکان های دیگری از منزل شما زیبا خواهد بود . همچنین در ادارات و سالن های بزرگ دیده ایم که پهن شدن یک تخته فرش ماشینی گرد تا چه حد به گرمی و زیبایی فضا می افزاید . بی راهه نیست که طراحان دکوراسیون حضور فرش های ماشینی را تحولی بزرگ در دکوراسیون می دانند .
در این نوشتار با فرش های ماشینی گرد تولید شده در کارخانه فرش دیوان آشنا شده و توضیح خواهیم داد که فرش های گرد برند دیوان چه تأثیری بر دکوراسیون دارند .
فرش های گرد
خلاقیت و نوآوری عاملی است در دیده شدن محصولات کارخانه های فرش ماشینی . هرچه تنوع و تعدد محصولات بیشتر باشد ، جذابیت خرید از آن برند برای مشتری بیشتر شده و برند شهرت بیشتری خواهد داشت . البته طبیعی است که این خلاقیت در صورتی موثر است که در راستای بهبود و گسترش بازار باشد . رقابت بالا در بازار فرش های ماشینی موجب شده تا هر محصول جدید به سرعت در بازار تعیین تکلیف شود یعنی اگر محصول جدید مانند فرش های ماشینی گرد ، باب انتخاب مشتریان باشد در زمانی اندک به میزان زیادی به فروش رسیده و به تولید کننده این نماد را می دهد که تولید فرش دایره ای برای کارخانه به صرفه و برای مشتریان جذاب است . اما اگر مورد علاقه خریداران نباشد ، تولید کننده با توجه به آمار خرید خواهد دانست که باید در تولیدات بعدی این محصول تجدید نظر نماید .
کارخانه تولید فرش دیوان به عنوان یکی از خلاق ترین برند ها همواره در صدد تولید محصولاتی جدید و صادراتی ست . می توان ادعا کرد تمامی محصولات جدید در صنعت فرش ماشینی از دل کارخانه های کاشان خارج شده و کارخانه دیوان یکی از اصلی ترین و پایه ای ترین در این زمینه می باشد . ناگفته نماند که این خلاقیت و نواوری به طرح و مدل محدود نشده و گستردگی و تنوع در شانه و تراکم ، ابعاد ، نگاره ها و … نشان از ذهن باز تولید کننده دارد .
شهر کاشان از قدیم هنرپرور بوده است و کم نیستند تعداد هنرمندانی که در شهر کاشان سکونت داشته و به شهرت جهانی رسیده اند . هنر معماری در خانه های تاریخی کاشان نشان از قدمت هنر در این شهر دارد . تیم طراحی قوی و نقشه کشی کارخانه دیوان با خلق زیبا ترین نگاره ها و هارمونی بی نظیر رنگ و طرح و … زیبایی محصولات را به حد اعلا رسانده است .
کاربرد فرش های دایره ای شکل
1 . فرش گرد بهترین انتخاب برای آشپزخانه هایی است که در وسط آن میز غذاخوری گذاشته شده است . فرش دایره ای در زیر میز غذا خوری می تواند جلوه گری کند .
2 . در پذیرایی های خیلی بزرگ می توانید با استفاده از چندین فرش گرد با مدل جدید ، تفکیک پذیرایی را ایجاد کنید و قسمت بندی کنید . برای مثال با استفاده از یک قالی گرد ، قسمتی را به محل نشیمن ، با پهن کردن فرش زیبای گرد و قرار دادن میز غذاخوری قسمتی را به محل غذاخوری و با قرار دادن فرش گرد بزرگ در قسمتی و چیدن مبلمان سلطنتی به دور آن قسمتی را به پذیرایی از مهمانان اختصاص دهید .
فرش های گرد کارخانه فرش ماشینی دیوان
فرش های گرد یا هر مدل دیگری به لحاظ ساختار شکن بودن و آشنا نبودن چشم بیننده ، توجه مهمان را به خود جلب می کند . اگر فرش متفاوت از آنچه بصورت رووتین در بازار ها دیده می شود ، در فضای دکوراسیون پهن کنیم این فرصت را خواهیم داشت که تمرکز بیننده را به آن چیزی معطوف نماییم که قصد دیده شدن داریم . پس در انتخاب طرح و مدل فرش های گرد طوری انتخاب کنید که برتری و مزیت فرش سایر ایرادات یا کاستی های دکوراسیون را پوشش دهد .
فروشگاه اینترنتی فرش دیوان برای دیدن و خرید فرش های ماشینی گرد مناسب است . داشتن کیفیت بالا ، تنوع بی نظیر و قیمت مناسب دلیلی است بر تأکید ما به شما جهت خرید فرش های ماشینی گرد از فروشگاه اینترنتی دیوان . فرش های گرد فروشگاه دیوان در شانه 1200 تولید شده اند یا به عبارتی می توان گفت در هر متر عرض محصولات مد نظر 1200 گره وجود دارد که تعداد کمی نیست و می تواند فرش را در رده کالاهای لوکس قرار دهد .
دکوراسیون قسمت های مهمان پذیر خانه ، پذیرایی ، آفیس ادارات و … مکان خوبی برای پهن شدن فرش های گرد هستند . ابعاد مختلفی از فرش های ماشینی گرد وجود دارد که در ادامه معرفی خواهد شد . نکته قابل توجه این است که با خرید یک تخته فرش ماشینی گرد از برند دیوان می توانید با هزینه و بهایی کم تر از فرش های مستطیلی زیبایی بیشتری به خانه خود ببخشید .

1-فرش ماشینی گرد 1200 شانه بزرگ پارچه طرح آویسا : فرش 1200 شانه تراکم 3600 که با نخ خاب اکرولیک بافته شده است و نخ تار و پود آن از جنس پنبه اصل است . تعداد 8 رنگ در زمینه بافته وجود دارد که با دستگاه HCIX2 بافته می شود . ابعاد 3*3 این محصول و در رنگ زمینه کرم موجود است .
2- فرش ماشینی گرد 1200 شانه بزرگ پارچه طرح اردکان : ویژگی های این محصول دقیقا مشابه فرش طرح آویسا است که در بالا معرفی شد . بافته شدن در رنگ زمینه کرم به علت لوکس بودن محصول و زیبا تر به نظر رسیدن طرح است .
3- فرش ماشینی گرد 1200 شانه بزرگ پارچه طرح ریزماهی : طرح ماهی در رنگ زمینه سرمه ای و در 8 رنگ اصلی تولید می شود . تعداد گره طولی 3600 ظرافت بافت را تا حد زیادی بالا برده و بافته شدن در ابعاد 3*3 ان را مناسب برای پهن شدن در وسط پذیرایی نموده است . الیاف خاب و تار و پود بکار رفته در تولید فرش گرد طرح ماهی از بهترین ها بوده و درجه یک بودن محصول را به ارمغان آورده اند .
برای دیدن بقیه طرح های فرش زیبای گرد به صفحه اصلی سایت دیوان مراجعه کنید . کارخانه دیوان قدرت تولید فرش دایره ای بزرگ پارچه و فرش های گرد سفارشی در اندازه های دلخواه مشتری را دارد .

  • admin divancarpet
  • اردیبهشت ۲۶, ۱۳۹۸
  • 15 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه