خرید فرش از ملزومات بوده و تا کنون همگان با خرید فرش ماشینی و مشکلات و دشواری های آن دست و پنجه نرم کرده اند ، اما آیا تا کنون به فکر آن بوده اید که فرش ماشینی را به روشی تهیه نمایید که آسان تر بوده و دشواری های کم تری داشته باشد ؟ یا به عبارتی دیگر تا کنون به دشواری های خرید فرش ماشینی توجه نموده اید  و به این موضوع که چطور می توان از این دشواری ها خلاصی یافت فکر کرده اید ؟
فرش های ماشینی خصوصا تولیدات و بافته های کاشان ، دارای ارزش هنری و کاربردی بالایی هستند . خریداران این محصولات عموما افردای هستند که ترجیح می دهند فرش ها را به روش سنتی و از بازار های فیزیکی تهیه نمایند . شاید علت اصلی این مورد عدم آشنایی با روش های خرید نوین و مزایایی است که خرید به روش مستقیم از کارخانه و تولید کننده در پی دارد . فرش های ماشینی کاشان به انواع و اقسام روش ها قابل خریداری هستند . روش هایی که برای خدمت رسانی بیشتر به مشتریان ، فروش بهتر ، کسب سود بالا تر و از همه مهم تر در جهت پیشرفته تر شدن روی کار آمده اند .
از متد های مهم در خرید محصولات کاشان ، خرید فرش از کارخانه فرش کاشان می باشد . فرش کاشان را از کارخانه فرش کاشان بخرید تا لذت خرید دو چندان شود .
مهمترین کارخانه های فرش ماشینی کاشان ، به فروش مستقیم فرش ماشینی می پردازند . یکی از این کارخانه های معتبر ، کارخانه بزرگ دیوان می باشد که سهم بسزایی در صادرات فرش ماشینی کاشان به کشورهای دیگر دارد .
فرش ماشینی کاشان
خرید فرش از برند های کاشانی محبوبیت و مرغوبیت خاصی دارد .  فرش های ماشینی کاشان به علت ویژگی های مختلف فنی و ظاهری زیبا و جذاب هستند .  در این قسمت چند مورد مهم ازسری ویژگی های فرش های ممتاز کاشان را اذعان خواهیم داشت تا برتری این محصولات مشخص شود :
فرش های درجه یک کاشان فاقد هر نوع خطای انسانی و بافتی خواهند بود . دقت و ظرافتی که متخصصین حرفه فرش و قالی در مرحله آهار یا پردازش جهت مشخص کردن درجه و رنگ فرش بکار می برند قابل ستایش است . کوچک ترین خطا در مرحله آهار به چشم متخصصین بزرگ آمده و اگر قابل رفع باشد ، رفع و اگر قابل رفع و رجوع نباشد فرش را از درجه یک بودن ساقط خواهد کرد .
جالب است بدانید فرش های ماشینی کاشان در فناوری و تکنولوژی سرآمد بوده و در طرح و نقشه و هم در بافت و تولید از محصولات شهرهای دیگر جلوتر است . 
کیفیت بافت و استفاده از الیاف درجه یک ( نخ خاب اکرولیک که فرایند هیت ست را گذرانده است ) ویژگی مهمی در فرش های ماشینی کاشان است . وجود ناخالصی در نخ خاب اکرولیک هیت ست و استفاده از الیاف پلی استر و پل پروپلین دلیلی است بر کیفیت پایین تولیدات سایر شهر ها و کم کیفیت بودن بافته ها .
ذوق و هنر طراحان کاشانی که از گذشته های دور به هنرپروری معروف بوده است ، در نگاره های فرش تداعی شده و زیبایی و فاخر بودن طرح و نقشه در فرش های ماشینی کاشان مشتریان را به خود جذب می نماید .
خرید فرش از کارخانه فرش کاشان
در شهر زیبا و تاریخی کاشان حدود 700 برند فرش و  قالی وجود دارد که رسما به ثبت رسیده و در حال فعالیت می باشند . کارگاه های متعددی هم هستند که بصورت غیر رسمی مشغول فعالیت بوده و تعداد زیادی از بافندگان در این شهر مشغول بافت فرش در خانه هستند . از این رو تعداد فرش هایی که هر روز در شهر کاشان تولید و روانه بازار می شود کم نیست . اولین کارخانه فرش بافی ایران در شهرک های صنعتی کاشان تأسیس شده و قدمت و توان تولید برند های کاشانی بر همگان آشکار و مبرهن است .
بسیاری از خریداران فرش در طی سفر به شهر کاشان و دیدن زیبایی ها و جذابیت های این شهر به کارخانه جات تولید فرش هم سری زده و به روش مستقیم نیاز خود را به این محصول ناب رفع می نموده اند . خرید مستقیم از کارخانه فرش کاشان به روش حضور در کارخانه امری است که تا چندی پیش رواج بیشتری داشته اما با رونق گرفتن بازار اینترنتی روبه افول گذاشته است . ما به خرید مستقیم اقدام می کنیم تا با دشواری های خرید سنتی و هزینه های بالای آن مواجه نشویم حال آنکه خرید اینترنتی و مراجعه به فروشگاه های آنلاین از این رو بهتر از خرید حضوری از کارخانه است .
خرید اینترنتی فرش از کارخانه فرش کاشان
خرید اینترنتی فرش نوعی خرید مسقیم از کارخانه فرش کاشان به حساب می آید . بطور کلی هر گاه بین خریداران و تولید کنندگان واسطه ای حضور نداشته باشد از روش تحت عنوان روش خرید  مستقیم یاد می شود . برخی ویژگی ها در تمامی روش های خرید مستقیم مشترک بوده و برخی ویژگی ها مختص خرید اینترنتی یا آنلاین است . رقابت تنگاتنگی که بین خرید سنتی و خرید آنلاین شکل گرفته است موجب کارآمد تر شدن هر دو بازار شده و در این زمینه پیشرفت و نفع رقابت به سمت و سوی بازار های آنلاین بوده و با کمی تدبیر و درایت خواهیم توانست با خرید اینترنتی فرش از کارخانه فرش کاشان خریدی به صرفه و آسان را تجربه نماییم .
مزایای خرید اینترنتی فرش از کارخانه فرش کاشان
1- در این روش محصولات به قیمت کارخانه عرضه شده و مشتریان پولی بیشتر از مواد اولیه ، سود کارخانه ، حق الزحمه خط تولید و استهلاک ماشین آلات نخواهند داد .
2- هزینه ارسال محصول از کارخانه تا درب منزل بر عهده تولیدکننده بوده و از این بابت خریداران هزینه و دشواری را متقبل نخواهند شد . همانطور که می دانیم بردن فرش های ماشینی از فروشگاه تا خانه به علت وزن و حجم بالایی که دارند و شرایط خاص حمل و نقل از مهم ترین نگرانی ها و دغدغه خریداران است که با خرید اینترنتی فرش از کارخانه کاشان رفع خواهد شد .
3- خرید اینترنتی فرش ، زمان ، هزینه و انرژی زیادی را ذخیره خواهد کرد .
4-در فروشگاه های اینترنتی فرش و قالی می توانید تمام طرح ها و رنگ های مختلف را در زمانی اندک از نظر گذرانده و با قطعیت از دیدن تمامی انواع فرش های ماشینی یاد کنید .
5- خرید مستقیم فرش از کارخانه فرش ماشینی کاشان ، مطمئن ترین روش خرید است . ضمانت کیفیت و اصالت بر عهده تولید کننده بوده و ضمانت فرش را از طریق گارانتی و حتی وارانتی ، برای مشتری ایجاد می کند .
سری به بازارهای آنلاین و فروشگاه های اینترنتی بزنید ، با اندکی آشنایی از دنیای مجازی و وب می توانید از فروشگاه های اینترنتی و روش های خرید از کارخانه های فرش کاشان استفاده نمایید . لینک ورود به وب سایت فروشگاه را که مانند آدرس فروشگاه می باشد سرچ نموده و به فروشگاه وارد شوید به یاد داشته باشید که خرید اینترنتی هنگامی خرید از کارخانه فرش ماشینی کاشان محسوب می شود که فروشگاه تحت نظر تیم کارشناسان فروش برند کاشان قرار داشته باشد . قسمت های مختلفی در فروشگاه اینترنتی به چشم می خورد و خرید محصولات یکی از چندین خدمت آن خواهد بود . می توانید در قسمت مقالات نسبت به بالا بردن آگاهی خود در زمینه فرش های ماشینی اقدام نمایید . از گالری تصاویر استفاده کرده و با خط تولید و کارخانه آشنا شوید . نحوه و سال تأسیس فروشگاه در درباره ما ذکر شده است و در نهایت مراجعه به شاخه محصولات می تواند تمامی فرش های ماشینی برند مورد نظر را برایتان به نمایش در اورد .
موتو جست و جو جهت راحت تر بودن خرید مستقیم از کارخانه ایجاد شده که می توانید با سرچ ویژگی بارزی از محصول مانند شانه و تراکم یا رنگ زمینه یا حتی طرح بر روی محصولات با همان ویژگی متمرکز شوید . مراحل خرید اینترنتی را یکی پس از دیگر طی نموده و پس از دریافت کد رهگیری منتظر ارسال محصول درب منزل باشید .
یکی از بهترین فروشگاه ها و کارخانه جات برای خرید فرش ماشینی کاشان برند درجه یک و نام آشنای دیوان است . گروه تولید فرش و قالی دیوان محصولی جز فرش های ماشینی درجه یک و صادراتی تولید نمی نماید . فرش های برند دیوان تماما از بهترین مواد اولیه و زیباترین طرح ها تولید می شود . می توانید برای خرید فرش ماشینی درجه یک و ناب از کارخانه جات کاشان به فروشگاه اینترنتی برند دیوان رفته و محصولی فاخر خریداری نمایید .

  • admin divancarpet
  • اسفند ۲۵, ۱۳۹۷
  • 31 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه