فرش اتاق نشیمن و فرش پذیرایی ، علاوه بر داشتن کیفیت بالا ، باید از طرح های بسیار زیبا و شیک نیز برخوردار باشند . امروزه تنوع طرح های کلاسیک و مدرن به حدی است که خریدار می تواند با آگاهی کامل و آزادانه به انتخاب فرش های شیک و زیبا و متناسب با دکوراسیون خود خریداری کند . تولید طرح های جدید و به روز یک امتیاز مثبت برای تولید کننده محسوب می شود که جذب مشتریان را از داخل و خارج از کشور را فراهم می کند . شرکت دیوان توانسته است مدل های بسیار زیبایی از فرش های شیک و زیبا را ارائه دهد . مدل هایی که مسبب بالا رفتن آمار صادرات فرش ماشینی کاشان به کشورهای مختلف شده است . فرش های شیک و لوکس که بسان قالی های دستباف در دکوراسیون منزل خود نمایی می کنند .
انواع فرش های شیک
فرش های  لوکس در شکل های فرش دایره ای ، فرش مربع ، فرش بیضی توسط کارخانه دیوان تولید می شود . یکی از راه های بسیار عالی برای جذاب نشان دادن دکوراسیون ، استفاده از فرش دایره ای با طرح های بسیار زیبا و امروزی است . استفاده از یک فرش بیضی یا دایره برای زیر میز غذاخوری ، پارتیشن بندی فضاها و پذیرایی های بزرگ و تفکیک یک فضای بزرگ به چندین قسمت بسیار مناسب است . این فرش های زیبا در طرح های بسیار زیبا و در اندازه های مختلف تولید می شوند . فرش های مربع جلوه خاصی به پذیرایی های کوچک می دهد و فضا را بزرگتر جلوه می دهد . اگر پذیرایی بزرگ دارید می توانید با استفاده از یک فرش مربع قسمتی را به محل نشیمن و با استفاده از یک فرش دایره و یا بیضی قسمتی را به غذاخوری اختصاص بدهید و فضای بزرگ را از یکنواختی خارج کنید .
فرش های ابعاد بزرگ و یک پارچه نیز برای استفاده در سالن های بزرگ و پذیرایی های لوکس استفاده می شود .
فرش مدرن یا فرش کلاسیک در دکوراسیون خانه
قبل از انتخاب طرح ، باید سبک دکوراسیون را در نظر گرفت . اگر سبک منزل شما کلاسیک و فاخر است فرش های سنتی ، بهترین انتخاب است . انتخاب فرش سنتی برای دکوراسیون های مدرن نه تنها باعث زیبایی فضای منزل نمی شود بلکه ناهماهنگی و عدم هارمونی را به وجود می آورد . دکوراسیون های مدرنیته نیازمند فرش های شیک مدرن است . در انتخاب سایز فرش های مدرن دقت کنید چون بهتر است به جز میزهای جلو مبل ، هیچ چیز دیگری روی آن قرار نگیرد . پایه های مبل بهتر است روی فرش مدرن قرار نگیرد . فرش های مدرن را کوچکتر از فضای اتاق انتخاب کنند و بهتر است 40 تا 50 سانت از دیوار فاصله داشته باشد .
انواع فرش های شیک در شانه و تراکم های مختلف
ما باید نسبت به نوع فضای منزل در انتخاب شانه و تراکم و نوع جنس نخ خاب دقت کنیم . فرش های 1200 شانه به دلیل ظرافت بالا و ضخامت در حدود 8 میلی متر و نرمی بسیار ، برای مکان های پذیرایی و جاهایی که رفت و آمد کمتر است توصیه می شود . این محصولات که در یک مربع از عرض دارای 1200 گره و در یک متر از طول آن 3600 گره دارد به دلیل تعداد گره های بالا در بافت آن باید از الیاف خیلی نازک و مستحکم استفاده کرده و استفاده از الیاف خیلی نازک سبب می شود که ضخامت محصول کم شود و بر ظرافت و زیبایی آن افزوده شود . به همین دلیل است که کارشناسان فرش ، استفاده از محصولات 1200 شانه را برای اتاق نشیمن  مناسب نمی دانند . این فرش های شیک برای پذیرایی ، سالن های شیک و مجلل و فاخر مناسب است .
فرش های 1000 شانه نیز خصوصیاتی شبیه محصولات 1200 شانه دارد که این خصوصیات سبب دستبافتگونه بودن آن ها شده است و آن ها را برای مکان های لوکس و کلاسیک مناسب کرده است .
اگر به دنبال فرش های قشنگ هستید و در کنار ظرافت و زیبایی ، قیمت آن نیز برایتان مهم و اصولی است فرش های 700 شانه ابریشم گونه بسیار زیبا و شیک شرکت دیوان را به شما پیشنهاد می کنیم .
خرید فرش های شیک و جدید
تولید جدیدترین طرح های سال ، یکی از عواملی است که موجب تمایز کارخانه بزرگ دیوان از تولیدی های دیگر شده است . به همین دلیل ، این شرکت برای نمایش دادن فرش های جدید با طرح های لوکس و امروزی ، کلکسیونی از نقشه و نگاره های زیبا را در فروشگاه فرش دیوان به نمایش گذاشته است . فرش هایی با طرح های خاص که متناسب با دکوراسیون های مختلف است . این شرکت ، خرید اینترنتی فرش های شیک را در کنار خرید حضوری قرار داده است تا خریداران گرامی بتوانند در کوتاه ترین زمان از طرح مورد نظر خود بهره گیرند . برای دسترسی به جدیدترین طرح های فرش ، بهترین راه جستجو در فروشگاه های آنلاین می باشد .

  • admin divancarpet
  • اردیبهشت ۱۲, ۱۳۹۸
  • 22 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه