ابتدا برای شروع با این سوال شروع می کنیم که تعداد شانه چیست؟
این سوالی است که اکثر خریداران فرش با آن مواجه هستند و تعداد شانه در انتخاب فرش بسیار تاثیر گذار است . برای پاسخ به این سوال در ساده ترین حالت می توان این گونه تعریف که تعداد شانه به تعداد گره هایی که در یک متر از عرض فرش وجود دارد گفته می شود . برای مثال منظور از فرش 700 شانه این است که در هر متر از عرض آن 700 گره وجود دارد .
با این تفاسیر در ادامه درباره فرش های 700 شانه تراکم 2550 مطالبی را بیان می کنیم .
امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی هر تولید کننده فرش ماشینی محصولات خود را در فروشگاه های اینترنتی به فروش می رسانند و شما می توانید با سرچ در اینترنتی به سوال فرش 700 شانه واقعی چیست پاسخ دهید . فرش های 700 شانه واقعی یکی از انواع فرش های ماشینی می باشد که با دستگاه های پیشرفته و به روز تولید می شوند . فرش های 700 شانه تراکم 2550 همانطور که بیان کردیم یعنی در یک متر از عرض آن ها 700 گره و در یک متر از طول آن ها 2550 گره وجود دارد . فرش های 700 شانه دارای تعداد تراکم متنوعی می باشند که بین آن ها تعداد تراکم 2550 بیشتری تولید را به خود اختصاص داده است . در فرش 700 شانه تراکم 2550 تعداد 8 تا 10 رنگ واقعی استفاده می شود که این تعداد رنگ با رنگ زمینه دارای هماهنگی می باشد . برای بافت آن ها نیز از دستگاه های به روز و مدرن استفاده می شود از جمله دستگاه HCPx2 که جزء به روز ترین و پیشرفته ترین دستگاه های بافنده در بازار فرش است . برای خرید فرش 700 شانه 2550 اصل بهتر است که در هنگام خرید به شناسنامه آن که در پشت فرش می باشد دقت نمایید . تمام فرش های ماشینی دارای شناسنامه می باشند که در پشت آن ها قرار می گیرد و در آن جزئیات و اطلاعات فرش قرار دارد از جمله تعداد شانه ، تعداد تراکم ، الیاف بکار رفته در آن و غیره شما می توانید با در اختیار داشتن این اطلاعات به کیفیت فرش ماشینی پی ببرید . بنابراین در هنگام خرید فرش حتما به آن توجه کنید .
فرش های ماشینی نیز مانند سایر فرش ها دارای درجه کیفیت متفاوتی می باشند که شامل درجه یک و درجه دو هستند که در این بین فرش های 700 شانه تراکم 2550 اصل جزء فرش های درجه یک قرار می گیرند .
در کنار فرش های 700 شانه اصل ، فرش های 700 شانه تبدیلی و فرش های طرح 700 شانه نیز در بازار وجود دارد که نسبت به محصولات 700 شانه واقعی ، از کیفیت پایین تری برخوردار می باشند .
فرش های 700 شانه تبدیلی
این نوع فرش ها در دسته محصولات 700 شانه قرار می گیرد با این تفاوت که کیفیت آن ها نسبت به قالی های 700 شانه واقعی کمتر است . برای بافت فرش های 700 شانه تبدیلی از دستگاه های 500 شانه استفاده می شود به این صورت که در دستگاه های 500 شانه تغییراتی  ایجاد می کنند تا این نوع فرش ها را تولید کنند . در واقع محصولات 700 شانه تبدیلی داری تعداد شانه 700 می باشند و مهم ترین راه تشخیص محصولات 700 شانه واقعی از فرش 700 شانه تبدیلی تعداد رنگ بکار رفته در آن ها می باشد که در فرش ها ی 700 شانه تبدیلی 7 رنگ وجود دارد اما در فرش های 700 شانه واقعی 8 تا 10 رنگ استفاده می شود .
فرش های طرح 700 شانه
فرش های طرح 700 شانه همانطور که بیان کریدم نوعی دیگر از محصولات 700 شانه می باشند که در بازار موجود است . این فرش ها همانگونه که از نامشان مشخص است فقط دارای طرح های فرش های 700 شانه می باشند . و دارای تعداد شانه  500 و تعداد تراکم 1000 می باشند . این فرش ها نسبت به فرش های 700 شانه واقعی از نظر زیبایی و کیفیت دارای اختلاف مشهودی هستند و می توان به راحتی آن ها را تشخیص داد . تعداد رنگ بکار رفته در آن 7 تا 8 رنگ می باشد . برای بافت آن ها از دستگاه های 500 شانه استفاده می شود .
خرید فرش های 700 شانه 2550
شرکت دیوان ، به دلیل کیفیت پایین محصولات طرح 700 شانه و 700 شانه تبدیلی ، از تولید این محصولات خودداری می کند . شما می توانید برای خرید فرش های 700شانه با تراکم 2550  اصل مانند سایر فرش های ماشینی به دو روش خرید کنید یکی صورت حضوری و دیگری به صورت اینترنتی . که خرید به صورت اینترنتی و یا غیر حضوری نسبت به خرید حضوری دارای مزایای بسیار زیادی است . از مزایای خرید غیر حضوری می توان به کیفیت بالای محصول ، قیمت مناسب ، نبود دلالان و واسطه ها ، صرفه جویی در زمان و هزینه و غیره اشاره کرد . شما می توانید برای خرید فرش 700 شانه 2550 شانه اصل به فروشگاه آنلاین دیوان مراجع نمایید و فرش 700 خود را در بین طرح های متنوع در این فروشگاه انتخاب کنید و سفارش دهید . مسئولان فروش سفارش شما را بررسی می کنند و آن را در کمترین زمان ممکن به صورت رایگان درب منزل شما ارسال می کنند . 
هر چه طرح و نقشه های که وارد بازار می شود جدیدتر باشد می تواند سهم بیشتری از بازار را به خود اختصاص دهد . شرکت دیوان ، با در نظر گرفتن این نکته مهم توانسته با تولید محصولات جدید و به روز فروش محصولات خود را بالاتر ببرد . طرح و نقش های جدید فرش های 700 شانه دارای زیبایی و چشم نوازی خاصی می باشند که از جدید ترین آن ها می توان به طرح آدرینا ، طرح الیزه ، طرح الینا ، طرح حوض نقره ، طرح سایه ، طرح شهیاد ، طرح فیروزه ، طرح مانا ، طرح مانلی ، طرح میداس ، طرح ناردون ، طرح نیلو فر ، طرح هدیه ، طرح هستی ، طرح پانیز ، طرح پری و غیره اشاره کرد .

  • admin divancarpet
  • مهر ۳, ۱۳۹۸
  • 33 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه