در سال های اخیر روند مبادلات ثابت کرده است که کوتاه کردن مسیر مبادله و عدم استفاده از واسطه های متعدد می تواند خرید و فروش را بهتر ، آسان تر و با رضایت بیشتری به انجام برساند . شرایط و جو اقتصادی موجود و نبود تقاضای مؤثر که مستقیماً بر اقتصاد لطمه وارد می سازد تولید کنندگان را بدین فکر انداخته است که کالاها و محصولات خود را به روش های مختلف به کمترین قیمت ممکن عرضه کنند . کالایی مانند فرش و قالی که از لوازم اصلی منزل به حساب می آید هرچند کمتر از قبل تقاضا می گردد اما به هر حال مورد نیاز تمام خانوار ها است .
به عنوان یکی از راه های کمک به خریداران و البته جلوگیری از عدم رکود بازار و کاهش عرضه ، صلاح عمومی بر کاهش قیمت ها و مناسب شدن با توان خرید مشتریان است . کاهش قیمت در حالت های مختلفی می تواند ظهور نماید ؛ روش هایی مانند فروش به قیمت عمده ، برپایی نمایشگاه و جشنواره ، فروش به قیمت درب کارخانه ، فروش در فروشگاه های آنلاین و … . هر روش دنیایی از منطق ، فلسفه و چیست و چرایی به همراه دارد . از این رو سعی بر آن است تا در این نوشتار به بحث خرید و فروش فرش به قیمت درب کارخانه پرداخته شود . امید است با ارائه مطالبی در این حیطه بتوانیم به خریداران و مشتریان در جهت خرید محصولی با قیمت مناسب کمک نماییم .
خرید فرش به قیمت ارزان
اگر به دنبال خرید فرش ماشینی با ویژگی های فنی و ظاهری عالی هستید و در عین حال به مدیریت هزینه خانوار ها اهمیت می دهید ، قطعاً با کمی آگاهی و درایت خواهید توانست محصولی درجه یک با قیمت مناسب خریداری نمایید . یکی از عوامل مؤثر در این نوع خرید دقت به روش خرید است . روش های خرید فرش ماشینی انواع و اقسام گوناگونی دارند ، در کلی ترین دسته بندی خواهیم دید که روش های خرید مستقیم و غیر مستقیم از یکدیگر قابل تفکیک هستند .
روش های خرید غیر مستقیم : تمامی روش هایی که از قدیم تا کنون مورد استفاده قرار گرفته اند ، روش هایی غیر مستقیم بوده که امروزه با نام روش خرید سنتی از آن ها یاد می شود . در این متد ، دلالان و واسطه گرانی که عموماً تحت عنوان مراکز پخش از آن ها نام برده می شود محصولات را از تولیدکنندگان و کارخانه دریافت نموده و در فروشگاه ها و مغازه های خود عرضه می کنند . در این میان هزینه هایی شامل : قبوض آب و برق و تلفن ، اجاره مغازه ، سود واسطه گر ، دستمزد کارگر و … تحت عنوان هزینه نمایشگاه یا هزینه سربار به قیمت محصول اضافه می گردد . این مورد اصلی ترین عاملی ست که منجر به تفاوت میان قیمت درب کارخانه و قیمت فروشگاه می شود .
روش های خرید مستقیم :
این متد ها اصولاً به حالت کلی به خود می گیرند . 1) حضور فیزیکی در کارخانه
2) خرید از فروشگاه آنلاین و وب سایت رسمی کارخانه
3) خرید تلفنی روش هایی هستند که فرش را به قیمت درب کارخانه در اختیار خریدار قرار می دهند .
در کنار خرید فرش به قیمت درب کارخانه ، سایر مزایای متعدد متد خرید مستقیم توجه خریداران را به خود جلب کرده است ، اما متأسفانه هر کدام از این سه روش به دلایل ساده و پیش پا افتاده ای آن‌طور که شایسته و درخور است سهم بالایی به خود نگرفته اند . برای مثال در روش خرید از فروشگاه های آنلاین همواره این تردید را در خریدار ایجاد می کند که آیا خرید و فروشگاه قابل اعتماد است ؟ آیا ویژگی های فرش دقیقاً همان چیزی ست که در صفحات وب مشاهده می شود ؟ این موارد که ناشی از بی اطمینانی خریدار به فروشنده است به آسانی قابل رفع و رجوع می باشد . هر فروشگاه آنلاینی قابل اعتماد نیست اما خرید از فروشگاه های رسمی و وب سایت های معتبر کارخانه جات کاملاً مطمئن خواهد بود .
برای مثال خرید از فروشگاه آنلاین فرش دیوان بهترین کیفیت را در مطلوب ترین قیمت در اختیار شما قرار خواهد داد کافی است هنگام سرچ وب سایت رسمی فرش دیوان را پیدا نموده و از اصالت وب سایت مطمئن شوید . در وب سایت رسمی فرش دیوان محصولات به قیمت درب کارخانه ، همراه با توضیحات مفصل در مورد محصول و بهترین کیفیت قابل خرید هستند .
خرید مستقیم فرش 1200 شانه
عوامل فنی و ظاهری مختلفی دست به دست یکدیگر داده اند تا فرش ماشینی 1200 شانه مرغوب ترین و گران ترین فرش رقم بخورد .
تعداد شانه و تراکم بالای محصول موجب استحکام و دوام بالا شده است . زیبایی بی نظیر فرش چشم هر بیننده ای را نوازش می دهد . اما قیمت بالای محصول ممکن است بیش از بودجه برخی از خریداران باشد ، در اینجاست که خریدار به دنبال خرید فرش به قیمت درب کارخانه می‌رود . گروه تولید فرش دیوان تخصص بالایی در تولید فرش های 1200 شانه دارد و می دانیم تخصصی عمل کردن در حیطه هایی مانند فرش و قالی به علت بالا بردن تبحر هزینه تمام شده را کاهش می دهد . از این رو تعجبی ندارد که قیمت فرش های 1200 شانه با برند فرش دیوان کمتر از سایر برند ها باشد .
غالباً فروشگاه آنلاین فرش دیوان ، فرش های 1200 شانه ، فرش های مربع و بزرگ پارچه و فرش های بیضی و گرد را به قیمت درب کارخانه در معرض فروش قرار می دهد .
فرش های بیضی ، فرش های مربع و بزرگ پارچه و فرش های بیضی و گرد همانند فرش های 1200 شانه در تخصص گروه تولیدی فرش دیوان است . کیفیت و مرغوبیت محصولات به حدی است که این گروه تولیدی نامی سهم بزرگی از صادرات غیر نفتی کشور را به خود اختصاص داده است و مشتریان زیادی در سراسر دنیا با فرش های دیوان خانه و منزل خود را مزین می نمایند .
اگر قصد خرید فرش ماشینی 1200 شانه و یا فرش های مربع و بزرگ پارچه و بیضی و گرد صادراتی و درجه یک را دارید ، خرید به قیمت درب کاراخانه از فروشگاه آنلاین فرش دیوان را از دست ندهید .

  • admin divancarpet
  • دی ۱, ۱۳۹۷
  • 16 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه