کارخانه دیوان به دلیل کیفیت بالا و زیبایی محصولاتش و به دلیل تقاضای بالا ، سایت فروش انواع فرش ماشینی را ایجاد کرده است . این کارخانه زیباترین فرش های ماشینی را به نمایش گذاشته است .
منزلی را تصور نمایید که به جای کف پوشی از جنس پارکت ، سرامیک و یا موکت به وسیله فرش هایی با طرح و نگاره های برگرفته از دل طبیعت تزئین شده باشند . قطعا خانه ای که در کف آن رگه هایی از گل و بوته و پیچک خود نمایی کند بر فضاهای دیگر ترجیح داده می شوند . از آنجایی که خانه ها بدون کف پوش قابل سکونت نخواهند بود و صاحب خانه ملزم به خرید نوعی کف پوش برای خانه می باشد ، بهترین نوع کف پوش فرش های ماشینی تشخیص داده شده اند .
برای داشتن یک کف پوش زیبا و جذاب راه های مختلفی وجود دارد . شهر کاشان به عنوان تولید کننده بهترین ها و قرار گرفتن در صدر تولید کنندگان و بافندگان فرش ماشینی در سراسر جهان حرفی برای گفتن دارد . اگر خریداران به دنبال خرید فرش ناب و درجه یک باشند قطعا از بین فرش های ماشینی از برند های ناب کاشان خریدار خواهند نمود . قرار گرفتن فرش های ماشینی کاشان در رده بهترین ها نتیجه کار نزدیک به 50 سال کارخانه های تولید فرش و قالی می باشد . سال ها آزمون و خطا و سال ها تجربه در تولید و فروش باعث شده تا در حال حاضر خریداران فرش های ماشینی با در اختیار داشتن آیتم های مختلف برای خرید و فروشندگان با پیش گرفتن گزینه های مختلف نسبت به فروش فرش های ماشینی خود اقدام کنند .
5 دهه فعالیت به خوبی توانسته اند تولید کنندگان برتر کاشانی را از تولید کنندگان ضعیف جدا کرده و بهترین ها را در اختیار خریداران قرار دهد . برای مثال بهترین فروشگاه ، بهترین تولید کننده ، بهترین طرح و مدل ، بهترین قیمت ، بهترین الیاف و کیفیت و … از مواردی هستند که در حال حاضر مشتریان به راحتی می توانند از آن ها آگاهی پیدا کنند .
در بین تمامی برند های موجود ، برند فرش دیوان نسبت به سایرین ، صادراتی و ناب تر تشخیص داده شده است . موارد زیادی وجود دارد تا یک تخته فرش ماشینی عنوان بهترین و درجه یک ترین را به خود بگیرد و خوشبختانه تولید کننده فرش دیوان توانسته است با در نظر گرفتن تمامی این موارد محصولی ناب ارائه دهد . اما توجه نمایید که اصولی در خرید مهم هستند مانند ابعاد ، شانه و تراکم ، طرح و نگاره و …. که باید هنگام خرید متناسب با فضا انتخاب شوند ، اگر این تناسب وجود نداشته باشد حتی بهترین فرش هم در فضا جلوه خوبی نداشته و آسیب پذیر خواهد بود .
در بین این بهترین ها آنچه توجه ما را به خود جلب می کند ، بهترین روش خرید است . در طول سال ها انواع روش های خرید و فروش مورد آزمون قرار گرفته است . در اولین مبادلات استفاده از روش های مبادلات پایاپای رونق گرفت اما کم کم روش مبادله تغییر کرد و در هر مرحله افراد و دو طرف مبادله یعنی خریداران و فروشندگان سعی در ارائه راهکار ها و روش هایی داشتند که نسبت به قبل کم ایرادتر و کم دردسر تر باشد . در حال حاضر آسان ترین روش مبادله استفاده از فروشگاه های اینترنتی است . فروشگاه هایی که تولید کنندگان مطرح در زمینه فرش و قالی به خوبی توانسته اند آن را تأسیس و اداره کنند . فروشگاه های اینترنتی یا سایت های فروش فرش ماشینی به عنوان مبحث اصلی این مقاله مورد توحه قرار گرفته است . ادامه مقاله به شما خواهد گفت که چرا سایت های فروش بهترین روش هستند و چه مزیت هایی برای خریداران و فروشندگان دارند .
سایت فروش فرش  چیست ؟
سایت فروش یا آنچه ما به عنوان فروشگاه های اینترنتی می شناسیم یکی از هزاران فروشگاه موجود در بازار مبادلات است اما در عین حال به قدری با سایر فروشگاه ها فاصله و تفات دارد که به راحتی می توان آن را نوعی فروشگاه مجزا و بدون جایگزین در نظر گرفت .
سایت فروش فرش ماشینی ، سایتی است که توسط تیمی از کارشناسان فروش اداره شده  و در آن محصولاتی به کمک تصاویر و ارائه ویژگی های فنی و ظاهری معرفی می شوند . در سراسر مقاله منظور ما از سایت فروش ، سایت ها یا فروشگاه هایی هستند که توسط تولید کننده اداره شده و کالا را بدون هیچ واسطه ای به دست خریداران می رسانند . از همین رو سایت های فروش را یکی از روش های خرید مستقیم در نظر می گیریم .
در سایت های فروش فرش ماشینی تولید کننده ، فروشنده و تمامی اجزاء مبادله مجازی هستند . اداره شدن سایت بر عهده تیم کارشناسان فروش است و محصولات مستقیما از کارخانه به مشتری عرضه می شوند . در هنگام خرید از این سایت ها رعایت تمامی نکات امنیتی از پیدا کردن لینک یا آدرس فروشگاه گرفته تا انتخاب محصول ، خرید و پرداخت بها لازم و اجباری است .
ناگفته نماند سایت های فروش برای تمامی کالا هم مناسب نیستند . برای مثال بهتر است خرید کالاهایی مانند مواد غذایی یا فاسد شدنی از طریق وب سایت ها انجام نشود . چراکه حساسیت این مواد بالا بوده و درصورت عدم رعایت بهداشت یا طول کشیدن ارسال کالا احتمال فساد بسیار زیاد خواهد بود . اما فروشگاه های اینترنتی یا سایت های فروش بهترین مکان برای عرضه کالاهایی مانند فرش ماشینی هستند .
چرا بهتر است فرش ماشینی را از سایت فروش فرش ماشینی خرید ؟
فرش های ماشینی وزن و حجم زیادی دارند ، فاسد نمی شوند و به علت داشتن طرح و رنگ و نگاره بالا نیازمند انتخاب از بین انواع مختلفی هستند . پس بهتر است بجای رفتن به فروشگاه های متعدد جهت دیدن طرح های مختلف ، فروشگاهی را انتخاب کنیم که بتواند تمامی مدل ها را به ما نشان دهد . ارائه جدیدترین مدل ها ، بهترین طرح ها و رنگ ها و …. مواردی است که در سایت های فروش قابل توجه است .
در فروشگاه های اینترنتی یا سایت های فروش فرش ماشینی محصول اصل و تضمین شده است . فروشگاه اینترنتی فرش دیوان ، فرش های ارائه شده در سایت فروش را تضمین کرده و با ارائه گارانتی به مشتریان این نوید را می دهد که در صورت احتمال هرنوع آسیب غیر عمد امکان تعویض فرش وجود دارد . البته گارانتی محصولات توسط تولید کننده نمادی از قدرت بالا و اعتمادی است که کارخانه به محصولات خود دارد .
از مزیت های سایت های فروش برای خریداران می توان به موارد زیر اشاره کرد :
اگر برای خرید وارد سایت فروش انواع فرش ماشینی شوید هیچ نیازی به جابجایی و رفتن به خیابان ها و ماندن در ترافیک و …. نخواهید داشت .
از مهم ترین مزیت های خرید آنلاین ، تنظیم زمان بر اساس برنامه شخصی است . چراکه ورود و خروج به فروشگاه اینترنتی هیچ گونه محدودیت زمانی و مکان ندارد .
ارزان قیمت بودن محصولات سایت فروش به علت عرضه مستقیم است . مقرون به صرفه بودن خرید های آنلاین موردی است که بسیار در بین مردم جا افتاده است اما جالب است بدانید این مقرون به صرفه بودن به قیمت ارزان محدود نمی شود . سایت فروش فرش دیوان آیتم های مختلفی برای مقرون به صرفه شدن خرید در نظر گرفته است . خدماتی از جمله عدم نیاز به صرف هزینه و … برای رفتن به فروشگاه ، ارسال رایگان فرش درب منزل و رهایی خریدار از هزینه های حمل و نقل و … به ارزان تر تمام شدن فرش ماشینی کمک می کند .
ناگفته نماند سایت فروش برای فروشنده و تولید کننده هم کم مزیت نیست و دلیلی که موجب پیش گامی تولید کنندگان در تأسیس فروشگاه های شده است ، مزیت هایی است که فروشگاه های اینترنتی برای تولید کنندگان دارند . تولید کننده برند دیوان دست به تأسیس فروشگاه یا سایت فروش می زند چراکه در سایت فروش می تواند :
1- تعیین کننده قیمت محصول خود باشد و در بازار رقابتی امروزه تعیین قیمت نقش مهمی بر عهد دارد .
2- آنطور که شایسته محصولات است تبلیغ نموده و با هدفمند و محدود ساختن تبلیغ به سایت فروش فرش کلیه هزینه های تبلیغ های سنتی مانند بیلبورد و … را کم نماید .
3- جامعه هدف مشتریان خود را بشناسد و در عین حال با گرفتن آمار بازدید و خرید بتواند با مشخص نمودن سبک و سلیقه افراد ، طرح ها و تولیدات را منطبق بر نیاز مشتریان نماید .
4- با داشتن سایت فروش و فروش مستقیم تولید کننده سود بیشتری داشته و بازدهی فروش خود را هنگام ارسال کالا دریافت خواهد نمود . بدین ترتیب شرایط برای سرمایه گذاری بیشتر مهیا خواهد شد .
سایت فروش فرش دیوان ، نسبت به سایر سایت ها خدمات بیشتری ارائه داده و از آنجایی که در طرح و نگاره و کیفیت و قیمت متناسب تر از سایر برند ها عمل می کند ، مشتریان بیشتری را به خود جذب کرده است . توصیه ما به شما خرید از فروشگاه اینترنتی یا وب سایت فرش دیوان است.

  • admin divancarpet
  • اردیبهشت ۱۷, ۱۳۹۸
  • 25 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه