فرش های ماشینی خریداری شده برای منزل ما در دسته کالاهایی هستند که قرار است تا سالیان سال در زیر پا مورد استفاده قرار داده شوند و در واقع محصولاتی مصرفی و عمری به حساب می آیند . تعویض فرش های ماشینی به راحتی امکان پذیر نیست از همین رو بهتر است هنگام خرید نهایت دقت را در انتخاب فرش بکار ببریم تا مجبور به تحمل یا تعویض فرش به علت انتخاب غلط نباشیم . فرش های ماشینی تنوع بالایی در زمینه های کیفیت ، شانه و تراکم ، رنگ و طرح و … دارند .
یکی از مهم ترین زمینه های انتخاب حیطه انتخاب طرح و رنگ است . انتخاب و جذابیت رنگ و طرح فرش های ماشینی به حدی است که در بازار بزرگ فرش های ماشینی محصولی تحت عنوان رنگ و طرح مد سال وجود دارد . توجه به رنگ و مدل مد سال به انتخاب بهتر خصوصا برای افرادی که توانایی تصمیم گیری در این زمینه را ندارند ، دارای اهمیت و کاربرد است .
در بین  برند های معتبر کاشان که در سراسر جهان شناخته شده هستند ، تنوع و ارائه جدیدترین فرش های ماشینی نسبت به برند های دیگر رونق بیشتری دارد . خرید و سفارش جدیدترین محصولات فرش ماشینی از برندهای نامی و معتبر مانند برند فرش دیوان امری ست که به جذابیت تولیدات این کارخانه اضافه کرده است . در حال حاضر می توان گفت کیفیت چند برند مشهور و معروف جهان در حد اعلا است و بار بیشتر رقابت به سمت نوآوری و خلاقیت و همچنین تولید جدیدترین فرش های ماشینی هدایت شده است .
فرش های 700 شانه به عنوان پرفروش ترین دسته فرش های ماشینی مورد توجه این نوشتار هستند . قیمت ارزان ، کیفیت بالا ، دوام در برابر فشار و پاخوردگی و … از مهم ترین مواردی هستند که فرش های ماشینی 700 شانه را برای مشتریان جذاب کرده است . از همین رو کارخانه فرش دیوان به دنبال تنوع بخشیدن به تولیدات 700 شانه فروشگاه خود به دنبال ارائه طرح هایی زیبا و نوین در تعداد گره عرضی 700 بر آمده است .
اگر هنگام انتخاب و خرید جدید بودن محصول برای شما اهمیت دارد بهتر است به برند هایی مراجعه نمایید که در تولیدات خلاقانه و نوآوری سرآمد می باشد . مقاله حاضر به معرفی روش و نحوه خرید و سفارش جدید ترین محصولات فرش های 700 شانه پرداخته ایم .
طرح های جدید در فروش های 700 شانه کاشان
کارخانه تولید فرش ماشینی دیوان به عنوان برندی خلاق ، نوآور ، نام آشنا و نوین در عرصه جهانی از معدود تولید کنندگانی است که به ظاهر فرش به اندازه کیفیت و دوام آن اهمیت می دهد و برای طراحی و نقشه کشی از تیم متخصص استفاده کرده است . فرش های ماشینی موجود در فروشگاه فرش دیوان با داشتن تنوع ظاهری بالا گواهی بر ادعای ما می باشد .
تیم طراحی کارخانه فرش کاشان به خوبی به این موضوع آگاه است که تعداد شانه و تراکم پایین فرش های ماشینی نیازمند طرح هایی خاص می باشد . در طرح های کشیده شده برای فرش های ماشینی 700 شانه باید ارتفاع بالای نخ خاب ، تعداد شانه و تراکم پایین ، نیاز مشتریان به طرح های زیبا و جدید و … را در نظر گرفت .
از زیبا ترین و جدید ترین طرح های فرش های ماشینی 700 شانه فروشگاه فرش دیوان می توان اشاره کرد به :
1- فرش ماشینی 700 شانه طرح آدرینا
2- فرش ماشینی 700 شانه طرح الیزه
3- فرش ماشینی 700 شانه طرح الینا
4- فرش ماشینی 700 شانه طرح رز
5- فرش ماشینی 700 شانه طرح سایه
6- فرش ماشینی 700 شانه طرح حوض نقره
7- فرش ماشینی 700 شانه طرح شهیاد
8- فرش ماشینی 700 شانه طرح فیروزه
9- فرش ماشینی 700 شانه طرح مانا
10- فرش ماشینی 700 شانه ابریشم طرح آتیلا
11- فرش ماشینی 700 شانه ابریشم طرح اهرام
12- فرش ماشینی 700 شانه ابریشم طرح دنیز
13- فرش ماشینی 700 شانه ابریشم طرح روبیتا
14- فرش ماشینی 700 شانه ابریشم طرح زنبق
15- فرش ماشینی 700 شانه ابریشم طرح رویال
16- فرش ماشینی 700 شانه ابریشم طرح سرو
17- فرش ماشینی 700 شانه ابریشم طرح سه ترنج
18- فرش ماشینی 700 شانه ابریشم طرح سوین با ترنج
19- فرش ماشینی 700 شانه ابریشم طرح سیمین
20- فرش ماشینی 700 شانه ابریشم طرح فلورا
21- فرش ماشینی 700 شانه ابریشم طرح لیون

خرید و سفارش جدیدترین فرش های ماشینی 700 شانه کاشان
می دانیم که خرید از برند های کاشانی تضمینی است بر کیفیت بالا و اصالت محصول اما برای داشتن جدیدترین مدل های فرش های ماشینی بهترین و راحت ترین روش آن است که به فروشگاه هایی مراجعه نمایید که محصولات مستقیما از طرف تولید کننده عرضه شده و در واقع عرضه کننده و فروشنده همان تولید کننده است .
انبار کارخانه ، ( خرید حضوری از کارخانه ) ، نمایشگاه ها و فروشگاه های اینترنتی فرش های ماشینی ، مکان هایی هستند که به روزترین و جدیدترین فرش ها را ارائه داده و به دست مشتری می رسانند . در واقع نمایشگاه ها فلسفه ای جز معرفی برند و جدیدترین طرح ها و محصولات ندارند . اما از آنجایی که نمایشگاه محلی است موقتی که تنها در برخی از روز های سال و در برخی از شهرهای خاص برپا می شوند نمی توانند پاسخگویی دائمی برای نیاز تمامی افراد باشند . اما فروشگاه های اینترنتی همواره در دسترس بوده و جالب آنکه مشتریان بدون هیچ گونه جابجایی می توانند وارد فروشگاه های اینترنتی شده و از محصولات دیدن نمایند .
با وجود آنکه کارخانه فرش دیوان در ارائه فرش های ماشینی درجه یک 700 شانه و به روز سرآمد سایر تولید کنندگان است اما گاها ممکن است طرح مورد نظر خود را در بین محصولات موجود پیدا نکنید برای مثال تولید طرح به هر دلیل به اتمام رسیده باشد ، خواهان خرید طرحی خاص با ابعادی متفاوت از آنچه در فروشگاه عرضه شده است هستید ، طرح با رنگ زمینه دلخواه شما به تولید نرسیده است و مواردی از این دست . در فروشگاه فرش دیوان نگرانی بابت این مورد وجود ندارد چراکه علاوه بر امکان خرید جدیدترین فرش های ماشینی ، امکان سفارش محصولات نیز وجود دارد . اگر فرش دلخواه خود را در بین محصولات موجود در فروشگاه پیدا نکردید می توانید به روش آنلاین و در همان فروشگاه اینترنتی و یا بصورت حضوری با رفتن به کارخانه نسبت به ثبت سفارش اقدام کنید .
راحت ترین روش آن است که در فروشگاه اینترنتی فرش دیوان به دیدن محصولات اقدام نمایید و از جدیدترین محصولات مطلع شوید . هر طرح در چند رنگ زمینه تولید می شود اگر خواهان فرشی متفاوت از محصولات موجود هستید به آسانی می توانید در فروشگاه اینترنتی در قسمت سفارشات ویژگی های فرش مورد نظر را ثبت کرده و با دریافت کد رهگیری در هر زمان از محصول خود مطلع شوید . فرش در کم ترین زمان ممکن تولید و برای خریدار ارسال خواهد شد .
فرش های 700 شانه
ابتدا لازم است کمی در مورد فرش های 700 شانه کاشان صحبت کنیم و بدانیم چرا فرش های مذکور تا این حد محبوب و مشهور شده اند .
فرش های 700 شانه کاشان محصولاتی هستند که سالیان زیادی است در سبد تولیدات و محصولات ارائه شده توسط برند های معتبر وجود دارد . با آنکه تعداد گره عرضی فرش های 700 شانه ، بیشتر از 700 نیست و نسبت به فرش های 1000 شانه ، 1200 شانه  موجود در فروشگاه دیوان ظرافت بافت و زیبایی بسیار کم تری دارند ، اما بسیار مورد استقبال قرار گرفته اند . فرش های 700 شانه کاشان نخ خاب مرتفع و مرتجع دارند از همین رو برای مکان های شلوغ و پرتردد خانه مانند هال ، آشپزخانه و … مناسب هستند . به یاد داشته باشید که اکثر فضاهای خانه نیازمند فرشی با ویژگی های فرش های 700 شانه موجود در فروشگاه فرش دیوان است .
در کنار مقاومت و دوام بالا قیمت ارزان فرش های 700 شانه دیوان به عنوان برند برتر کاشان مورد دیگری است که خریداران را جذب کرده است . جالب آنکه طرح های ساده و خلوتی که بر روی فرش های مد نظر بافته می شوند نسبت به طرح های بافته شده بر روی فرش های 1200 شانه و 1500 شانه بسیار ارزان قیمت تر هستند . چراکه فرش های 700 شانه نیازمند طرح هایی هستند ساده با نگاره هایی بزرگ و کم پیچ و خم در حالیکه فرش های 1200 شانه بهترین مکان برای طرح هایی هستند با نگاره های پیچیده و شلوغ و درهم .
بسیاری از برند ها خصوصا برند هایی که در تولید خلاقیت نداشته و صرفا کپی از طرح های برند های معروف را به تولید می رسانند عمدتا فرش های 700 شانه با طرح هایی تکراری تولید می کنند . در حالی که خریداران و مشتریان فرش های 700 شانه کاشان نیازمند و خواهان محصولاتی نوین و جدید هستند .

  • admin divancarpet
  • اردیبهشت ۱۵, ۱۳۹۸
  • 26 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه