دسته پر فروش فرش های ماشینی ، محصولاتی هستند تحت عنوان فرش ماشینی 700 شانه .
کارخانه های فرش کاشان به دلیل تقاضای بسیار محصولات 700 شانه ، این فرش های ماشینی را در طرح ها و نقشه های جدید تولید می کنند .
برای خرید فرش های 700 شانه از کارخانه فرش کاشان کلیک کنید .
تعداد تولید کنندگان فرش های ماشینی در سراسر دنیای کم نیست اما تعداد برند های نامی و سرشناس که در ارائه محصولات ناب و کیفیت زبانزد خاص و عام هستند ، نادر است . تولید کنندگان کاشانی به عنوان تولید کنندگانی که در پایتخت فرش ماشینی ، مشغول به فعالیت هستند از برند های نامی و معتبر می باشند . در این میان ، برند دیوان سرآمد سایرین بوده و در رقابت با تمامی تولید کنندگان توانسته است سهم بالایی از بازار را در داخل و خارج از کشور به خود اختصاص دهد . فرش های ماشینی تولید شده تحت نظارت برند دیوان محصولات صادراتی و صد در صد درجه یک هستند که هر محصول در کارکرد با دیگری متفاوت بوده و بدین ترتیب توان رفع نیاز تمام مشتریان فراهم آمده است .
برای دیدن انواع فرش های 700 شانه صادراتی کلیک کنید .
فرش های ماشینی 700 شانه برند های معتبر می تواند تا سال های طولانی زیر پا پهن شود و در شلوغ ترین قسمت خانه مورد استفاده قرار  گیرد بی آنکه آسیب ببیند و از کیفیت آن کاسته شود .
فرش های ماشینی 700 شانه به لحاظ ویژگی های خاص خود که در ادامه اشاره خواهد شد ، برای مکان های پرتردد مناسب هستند اما به یاد داشته باشیم که حتی بهترین محصولات هم نیازمند مراقبت و اصول صحیح نگهداری هستند .
امروزه خرید فرش 700 شانه کاشان بسیار زیاد شده است و این هم به خاطر ویژگی ها و خصوصیات برتر آن نسبت به دیگر محصولات است .
فرش های 700 شانه کارخانه کاشان
به کرات شنیده ایم که فرش های 700 کاشان ، بهترین محصولات هستند از  نظر کیفیت و زیبایی و می دانیم که برند های کاشانی حدود 700 برند ثبت شده و بسیار کارگاه بافندگی ثبت نشده را شامل می شود . انتخاب یک برند از بین 700 برند ، زمانی دشوار تر خواهد بود که هر 700 برند در بهترین حالت ممکن کارکرده و محصولاتی ناب و درجه یک را عرضه کنند .
نام گرفتن کاشان به عنوان پایتخت تولید فرش های ماشینی جهان ، امری است برگرفته از عملکرد عالی صنایع فرش و قالی این شهر و جالب است بدانید بیش از 50 درصد سرمایه و نیروی انسانی شهر کاشان در زمینه فرش و قالی مشغول فعالیت هستند . برترین نیروی کار ، بهترین طراحان و متخصص ترین کارشناسان فرش در شهرک های صنعتی کاشان گرد آمده اند تا با ایجاد برند هایی از جمله برند فرش دیوان حافظ عنوان پایتخت فرش جهان باشند .
جدید ترین طرح های فرش 700 شانه ،از شرکت دیوان بر خواسته است و این کارخانه فرش در کنار دیگر تولیدکنندگان ، فرش های 700 شانه کاشان را با ویژگی های زیر را تولید می کند که در بازار تحت عنوان فرش درجه یک شناخته شده است .
ویژگی فرش های 700 شانه کارخانه فرش کاشان
1- بهترین الیاف خاب ، نخ های اکرولیک هیت ست شده و بهترین نخ تار و پود الیاف پنبه و پلی استر هستند . نخ خاب در تولید فرش های با کیفیت به حدی مهم است که عمده ترین تفاوت فرش های درجه یک و دو به تفاوت در الیاف خاب مربوط می شود . فرش های درجه یک از اکرولیک صددرصد خالص و الیاف درجه دو نخ خاب ناخالص دارند هرچه ناخالصی از جنس پلی استر و پلی پروپلین بیشتر باشد ، از کیفیت فرش کاسته خواهد شد .
2- محصولاتی که دارای طرح ها و نگاره های بسیار زیبا هستند تقاضای بیشتری دارند . فرش های 700 شانه کاشان ، با طرح ها و نگاره های اصیل ایرانی بافته شده است .
3-مرحله آهار یا پرداخت مرحله ای است تعیین کننده برای درجه بندی فرش های ماشینی . در این مرحله چند متخصص از رشته های مختلف مانند طراحی ، رفوگری ، خط تولید و … حضور داشته و هرکدام فرش را از نظر تخصص خود مورد ارزیابی قرار می دهند اگر ایرادی در فرش های ماشینی کاشان وجود داشته باشد رفوگر نسبت به رفع آن اقدام نموده و اگر ایراد قابل رفع نباشد ، فرش از دستیابی به عنوان درجه یک ساقط شده و کیفیتی پایین تر خواهد گرفت . جالب است بدانید سیاست جالب در برند های نامی و خوش سابقه این است که اگر فرش در مرحله آهار دارای ایراد یا خطای تولید تشخیص داده شود ، وارد بازار نخواهد شد از این رو در تولیدات برند دیوان و سایر برند های خوش سابقه ، فرش ها همگی درجه یک و صادراتی هستند .
4- عدم نخ در رفتگی ، عدم بافت غلط ، قرینگی در طرح و رنگ ، میزان بودن سایز و ابعاد ، توجه به هارمون بودن رنگ و طرح با شانه و ترراکم و … ویژگی های فرش دیوان به عنوان فرش درجه یک کاشان می باشد .

سوال اساسی آن است که چه ویژگی در فرش های 700 شانه وجود دارد که تا این اندازه بافته ها را محبوب نموده و تقاضایی بیشتر از فرش های 1000 شانه و 1200 شانه دارند ؟
ابتدا فرش های 700 شانه را معرفی می نماییم . فرش هایی هستند که دارای تعداد 700 گره در هر متر عرض خود بوده و در سه نوع 700 شانه واقعی ، 700 شانه تبدیلی و طرح 700 شانه به تولید می رسند ناگفته نماند محصولات طرح 700 شانه ، دارای تعداد گره عرضی 500 بوده و در داشتن طرح و رنگ و نقشه شبیه به فرش های 700 شانه هستند .
عموما این محصولات همگی تحت عنوان فرش 700 شانه به فروش رسیده و اگر در زمینه تشخیص نوع 700 شانه واقعی ، تبدیلی و طرح 700 شانه تخصصی نداشته باشیم ، امکان خرید اشتباه وجود دارد . بهترین روش تشخیص این محصولات دقت به تراکم آن ها ست ، انواع محصولات 700 شانه در تراکم با یکدیگر متفاوت بوده و در داشتن تعداد رنگ اصلی هم دارای اختلافاتی هستند .
شرکت دیوان به دلیل کیفیت بسار پایین محصولات 700 شانه تبدیلی و طرح 700 شانه ، از تولید آن ها خودداری می کند .
خرید فرش 700 شانه از کارخانه فرش کاشان
خرید این محصولات بدان علت رونق و رواج یافته است چون بیشترین مقاومت را در برابر فشار و پاخوردگی دارند . ارتفاع بالای نخ خاب و الیاف قطور ، فرش را ضخیم کرده و قطر بالای آن در کنار خاصیت ارتجاعی نخ های خاب ، فرش های 700 شانه را برای مکان های پرتردد مانند جلو درب وردوی ، هال ، اشپزخانه و … مناسب نموده است . همچنین این محصولات ، نرم و لطیف هستند و برای مکان هایی که بجای مبلمان از فرش جهت نشستن استفاده می کنیم از جمله اتاق خواب ها و اتاق کودکان گزینه خوبی هستند . خرید فرش های 700 شانه درجه یک که از الیاف اکرولیک هیت ست شده تولید می شوند به لحاظ عدم پرزدهی برای کودکان مناسب بوده و برای بیماران و سالخوردگان هم خطر نخواهد داشت .
برای خرید فرش 700 شانه از کارخانه فرش کاشان به فروشگاه اینترنتی برند دیوان رفته و راحت ترین خرید را با بیشترین مزایا تجربه نمایید . فرش های ماشینی 700 شانه برند دیوان در کیفیت عالی اما قیمت ارزان عرضه می شوند . تمامی ویژگی های یاد شده برای فرش های 700 شانه ما را بر آن می دارد که برای پوشاندن کف خانه خود منطقی فکر کرده و برای قسمت های شلوغ ، پر تردد ، مکان هایی که در معرض آلودگی بوده و نیازمند شست و شوی بالا هستند ، اتاق خواب ها و مواردی از این دست از فرش های 700 شانه استفاده نمایید . این محصولات می توانند در صورت نگهداری صحیح تا سالیان سال زیر پا خوش درخشیده و جلوه گر خانه و فضا باشند .
شرکت دیوان در کنار خرید حضوری ، خرید اینترنتی فرش های 700 شانه کاشان را قرار داده است

  • admin divancarpet
  • فروردین ۷, ۱۳۹۸
  • 19 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه