بدون پرداخت هزینه کامل فرش مدرن بخرید

حقیقت امر اینه که مردم برای خرید های اینترنتیشون خیلی استرس دارن. با چند نفر که صحبت میکردم همشون دغدغشون سر خرید اینترنتی این بود که ما سرمون کلاه رفته چون جنسی که میخواستیم به دستمون نرسید یا جنسی که دوست داشتیم با مشکل به دستمون رسید.چرا؟ چون بعضی ها واقعا هدفشون صرفا فروش فرش برای یک بار هست و اکثر اینجور افراد دلال هستن.

خب ما چیکار میتونیم بکنیم یکی از کارهایی که ما از دستمون برمیومد این بود که بیایم با شرکت پست و شرکت تیپاکس قرارداد ببندیم که اونا فرش مدرن رو  به دست شمابرسونن. چطوری؟ وقتی فرشتون رو انتخاب کردین فقط کافیه ۲۰درصد بیعانه رو بپردازین چرا ما این ۲۰درصد رو میگیریم چون بعضی وقتا مشتری ها به هردلیلی از خرید اون فرش پشیمون میشن و شرکت مجبور میشه ۲تا هزینه رفت و برگشت فرش رو به تیپاکس یا اداره پست بده یعنی در اصل بیعانه حتی هزینه خود فرش هم نیست.

این هزینه گرفته میشه که در صورت برگشت خوردن فرش شرکت متضرر نشه. وقتی ۲۰درصد بیعانه رو برای سفارشتون میپردازین میتونید وقتی فرشتون درب منزل رسید، اون رو ببینید و تحویل بگیرید. تقریبا همه این پروسه میتونه بدون هیچ دردسری انجام بشه.حتی شرکت فرش دیوان حاضر هست تا یک هفته اگه نارضایتی بابت فرش داشتین اون رو براتون حل کنه که به هیچ وجه متضرر نشین. این قابلیت برای فرش مدرن شرکت فرش دیوان وجود داره که شما این فرش هارو با چندتا کلیک بخرین یا اصلا اگه دلتون قرص نیست برای خرید اینترنتی با شماره پشتیبانی شرکت دیوان تماس بگیرین. تیم پشتیبانی ما قدم به قدم شمارو برای خرید فرش ماشینی دلخواهتون همراهی میکنن. از فرستادن نقشه تا گرفتن فیلم از روی نقشه ها، نشون دادن آرشیو کامل فرش ها به شما، حتی میتونید مراحل بافت فرشتون رو هم توی شرکت ببینید فکر میکنم این یکی دیگه میتونه تجربه عالی باشه.

 

=در مورد کیفیت فرش مدرن نکته ای که باید بدونید که این فرش ها از نظر نوع بافت و جنس نخ خاب هیچ فرقی با فرش های ماشینی دیگه ندارن و تمامی این فرش ها با استفاده از نخ اکریلیک ترک تولید میشن.پس در نتیجه نه بر بخاطر زیر پا موندن بعد از مدتی سفت میشن و نه توی شستشو مشکلی براشون پیش می

  • admin divancarpet
  • شهریور ۶, ۱۳۹۸
  • 16 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه