بازار فرش ، پر است از انواع بافته هایی که متنوع و چشم نواز هستند . بافته هایی که به زیبایی می توانند بهترین کف پوش خانه شوند و اگر درست انتخاب شوند و در کیفیت آن ها موارد استاندارد رعایت شود تا سالیان سال زیر پا خوش خواهند درخشید . این موضوع بر خریداران هم پوشیده نیست و مشتریانی که به قصد خرید کف پوش وارد بازار می شوند در انتخاب خود خرید فرش ماشینی را در اولویت قرار خواهند داد .
کم نیستند خریدارانی که به هوای خرید فرش های  درجه یک ، خصوصا فرش های ماشینی با برند کاشان وارد بازار شده و هدفمند نسبت به خرید اقدام می کنند . همه ساله تعداد زیادی از خریداران به هدف خرید مستقیم فرش های ناب و درجه یک کاشان به این شهر آمده و علاوه بر سیاحت و گردش در شهر تاریخی کاشان به خرید فرش 1200 شانه از کارخانه فرش کاشان اقدام می کنند .
برای دیدن انواع فرش ماشینی 1200 شانه کاشان کلیک کنید .
اهمیت فرش های ماشینی بافته شده زیر نظر برند های کاشانی به دلیل کیفیت و اصالت آن ها ست . محصولاتی که توسط تولید کنندگان با تجربه ، اهل فن و در رقابت تنگاتنگ تولید شود به مراتب بهتر از فرش های تولید شده زیر نظر برند های نوپا و کم تجربه خواهد بود .
همانطور که می دانیم خرید فرش ماشینی به عنوان یکی از مهم ترین ملزومات هر خانه ای نیازمند تبحر و تخصص است ، حال آنکه خریداران به خودی خودی نمی توانند تجربه و تخصص در زمینه فرش های ماشینی آن هم در بازاری به گستردگی امروز را کسب نمایند . هزینه بر بودن خرید این نوع کف پوش ها و اهمیت بودجه آن در کنترل مالی مخارج خانوار مشتریان را بر آن داشته تا در انتخاب خود دقت نمایند و مواردی از جمله روش خرید ، ویژگی های محصول و هماهنگی با نیزا خود ، کارخانه و برند مورد نظر و … را به دقت بررسی نمایند .
از جمله مهم ترین فرش ها در بازار فرش کاشان ، محصولات 700 شانه و 1200 شانه هستند . دسته بندی بر اساس تراکم و شانه تنوعمند بوده و طیفی از فرش ها از 500 شانه تا 1500 شانه را در بر می گیرد اما دو تخته فرش 700 شانه و 1200 شانه پراهمیت ترین آن ها هستند . .
فرش های ماشینی 1200 شانه که به علت ویژگی های مخصوص خود دارای قیمت گزاف تری نسبت به سایرین بوده و از طرفی مورد نیاز لوکس نشینان و کسانی است که به زیبایی دکور اهمیت می دهند ، مورد بحث مقاله حاضر می باشد .
کارخانه بزرگ دیوان ، یکی از برزگترین تولید کننده فرش 1200 شانه کاشان می باشد که این محصولات را با بالاترین کیفیت و زیبایی و در طرح های سنتی و مدرن تولید می کند .
فرش های ماشینی 1200 شانه
در ساده ترین تعریف می توان چنین گفت که فرش های ماشینی 1200 شانه به علت داشتن تعداد 1200 گره در هر متر عرض خود با این نام شناخته می شود . تراکم هم در تعریفی مشابه تعداد گره های طولی هر متر فرش را به نمایش می گذارد .
اگر تا چند سال قبل برای خرید می توانستیم به راحتی به بازار رفته و در چند مغازه از تمامی فرش های موجود در بازار دیدن نماییم ، امروزه این امکان فراهم نخواهد بود و خرید فرش ماشینی به علت تنوع بالا به روش سنتی با دشواری هایی همراه است . دشواری هایی که خصوصا برای فرش های 1200 شانه بیشتر می شود چرا که در این محصولات ، تنوع طرح و رنگ زیاد است و مشتریان به دنبال خرید فرشی زیبا ، متناسب با دکوراسیون و لوکس هستند پس خرید هنگامی لذت بخش تر خواهد بود که خریداران از تمامی طرح های فرش 1200 شانه دیدن نموده و بر اساس سلیقه ، توان مالی و نیاز خود این محصولات را انتخاب کنند .
ویژگی فرش های 1200 شانه
مهم ترین و مشخص ترین بارزه این محصولات داشتن زیبایی تمام و کمال است . فرش های ماشینی 1200 را فرش های دستبافت گونه نامیده و برای لوکس ترین قسمت های خانه تقاضا می شوند . در کنار شانه و تراکم بالا که ریز بافی و ظرافت بافت را بدنبال دارد ، داشتن طرح و رنگ اصیل و فاخر مورد مهمی در زیبایی محصولات 1200 شانه است .
فرش های 1200 شانه را با الیاف نازک اما مستحکم تولید می کنند ، این نازکی الیاف در ظرافت تاثیر بسزایی داشته و زیبایی را چند برابر می کند .
ارتفاع کوتاه نخ خاب در این محصولات ، نازکی و قطر کم فرش ها را موجب می شود و در نهایت خواهیم دید که به علت قطر کم آسیب پذیری فرش های 1200 شانه در مقابل فرش های 700 شانه با قطر و ضخامت زیاد بیشتر خواهد بود . این مورد دلیلی است تا فرش های 1200 شانه را برای مکان های کم رفت و آمد خانه تهیه نماییم و در مراقبت و نگهداری دقت بیشتری به خرج دهیم .
داشتن زیبایی حاصل از نازکی نخ خاب ، تراکم و شانه بالا و … موجب شده تا قالی های با شانه و تراکم بالا ، بهترین فرش برای خودنمایی نقشه هایی باشند که با نگاره های ربز و پیچیده آزین بندی شده اند . فرش ها هر چه با شانه و تراکم کمتر تولید شوند به خرج دهند طرح هایی خلوت تر ، درشت نگاره تر و تنوع رنگی کمتری خواهند داشت .
خرید فرش های ماشینی 1200 شانه
عموم خریداران استفاده از روش های سنتی را راهکار مناسبی برای رفع نیاز ندانسته و ترجیح می دهند از روش های نوین و فروشگاه های اینترنتی خریدا نمایند . در مورد فرش های ماشینی این قضیه شدت بیشتری دارد چراکه روش خرید فرش ها در داشتن اصالت ، کیفیت ، قیمت و خدمات ویژه تأثیر مستقیم دارد . فرش های ماشینی را می توان از فروشگاه های فیزیکی و به روش سنتی ، با مراجعه به کارخانه و بصورت حضور فیزیکی از تولید کننده و یا در فروشگاه های مجازی و به روش اینترنتی خریداری نمود .
خرید فرش 1200 شانه از کارخانه فرش ، مد نظر همه خریداران است حال آنکه بسیاری از آن ها پس از سبک و سنگین کردن خرید مستقیم از کارخانه فرش و بررسی مزایا و معایب این روش ها اقدام به انتخاب روش خرید می کنند . عموم افرادی که خرید سنتی را به خرید مستقیم از کارخانه فرش ترجیح می دهند کسانی هستند که به علت زندگی کردن در شهری دورتر از شهر تولید کننده از جمله کاشان توان خرید حضوری از کارخانه را نداشته و با روش های نوین و خرید اینترنتی آشنا نیستند . چسبندگی به بازار سنتی و تغییر رویه ای که چندین و چند سال است در بین خریداران رواج یافته است هم بر کشش به سمت خرید سنتی بی تأثیر نیست .
خوشبختانه نسل جوان با آشنایی بیشتر به دنیای وب و اینترنت به راحتی به فروشگاه های اینترنتی اعتماد کرده و با آگاهی کامل از تمامی نکات امنیتی دنیای مجازی نیازهای خود را به روشی آسان و به صرفه مرتفع می سازند .
در خرید فرش 1200 شانه از کارخانه فرش کاشان که مورد تقاضای افراد زیادی است اگر به هر دلیل توان یا مایل به رفتن به کارخانه و خرید حضوری را ندارید می توانید لینک برند مورد نظر را در دنیای بزرگ اینترنتی سرچ نموده و وارد فروشگاه اینترنتی به عنوان یکی از مکان های خرید مستقیم از تولید کننده شوید .
مزایای خرید فرش 1200 شانه از کارخانه فرش کاشان دیوان
خرید فرش کاشان یه خودی خود سرشار از مزیت و ویژگی مثبت است . خرید از کارخانه فرش دیوان ، محصولات ناب و درجه یک ، زیبا و چشم نواز ، کم ترین ویژگی هایی هستند که می توان برای فرش های ماشینی کاشان نام برد که اگر با روش خرید اینترنتی همراه شوند لذت بخش ترین خرید را به همراه خواهند داشت .
1 . در خرید فرش 1200 شانه از  کارخانه فرش کاشان ذیوان ، محصولات به قیمت تمام شده کارخانه عرضه می شوند .
2 . اصالت محصول زیر سوال نرفته و هیچ گونه تقلب و کلاهبرداری در کار نیست . تولید کننده که همان فروشنده است در صداقت کامل محصولات را به همراه تمام ویژگی ها معرفی کرده و خریداران میتوانند با اعتماد به تخصص فروشنده در امر خرید به رایزنی بپردازند .
3 . ارسال کالا رایگان انجام شده و علاوه بر خرید به قیمت عمده یا به قیمت کارخانه هزینه های حمل و نقل از عهده خریدار خارج خواهد بود .
4 . گارانتی های استاندارد و معتبر مهر تضمینی است بر اصالت و درجه یک بودن محصولات ماشینی که به روش مستقیم از کارخانجات فرش کاشان خریداری می شود .
تنها نکته مهم این است که در انتخاب برند دقت نماید و هنگام خرید اینترنتی فرش 1200 شانه نکات امنیتی را بکار ببندید . خرید فرش های ماشینی از شرکت دیوان می تواند خرید خوب و نابی تلقی شود . برند دیوان از سری برند های معروف و معتبر شهر کاشان است که در سراسر دنیا نام آور بوده و مشتریان زیادی را به خود جلب کرده است .  سهم بالای این برند در بازار فرش و قالی گواهی بر برتر بودن برند دیوان می باشد .

  • admin divancarpet
  • اسفند ۲۳, ۱۳۹۷
  • 9 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه