برای خرید اینترنتی فرش ماشینی کاشان کلیک کنید .
برای داشتن یک کف پوش زیبا برای خانه و منزل خود با روش های متفاوتی مواجه هستید . در حال حاضر و در دنیای امروز فرش های ماشینی پر مخاطب ترین کف پوش شناخته شده اند . حدود 4 دهه است که داشتن یک تخته فرش ماشینی برای پوشاندن فضاهایی از خانه باب سلیقه و رفع کننده نیاز مردم می باشد .
خرید و استفاده از فرش های ماشینی به حدی رونق گرفته است که تصور خانه بدون کف پوشی از جنس فرش های ماشینی امکان پذیر نیست . باید فرشی باشد تا خانه را قابل سکونت نماید ، فضای خانه را از آسیب موریانه ها و حشرات ریز حفظ کند ، عایقی باشد در برابر سرما و گرما و از همه مهم تر زیبایی بی نظیری به دکوراسیون خانه ببخشد .
در این بین موارد متعددی در خرید فرش های ماشینی ناب و با کیفیت اثر گذار هستند . در وهله اول خریداران به دنبال برندی هستند که از نظر کیفیت ، زیبایی و قیمت بهترین باشد و بتوانند با اعتماد کامل از برند خریداری نمایند . پس از انتخاب برند که عموما برند دیوان را به عنوان یکی از بهترین برند های فرش ماشینی کاشان انتخاب می کنند نوبت به فروشگاه است . در بازار های بزرگ امروز تعداد فروشگاه های و فروشنده ها به حدی است که نمی توان به هر فروشگاهی اعتماد نمود . از طرفی وجود دلالان و واسطه های زیاد در رسیدن فرش از کارخانه تا فروشگاه مزید بر علت شده تا خریداران هنگام انتخاب فروشگاه بیش از پیش دقت نمایند . روش خرید اینترنتی فرش ماشینی کاشان و مراجعه به فروشگاه های آنلاین موردی است شناخته شده ، نوین و باب میل خریدارانی که در انتخاب فروشگاه با وسواس و دقت مواجه هستند .
پس از آنکه برند و فروشگاه مد نظر پیدا شد خریداران وارد فروشگاه شده و از بین محصولات موجود از نظر طرح و رنگ و شانه و تراکم و ابعاد و … محصولی را انتخاب می کنند که علاوه بر هارمون بودن با وسایل خانه ، بر اساس سبک زندگی و سلیقه اعضا خانواده انتخاب شده باشد و همچنین با داشتن قیمت مطلوب برطرف کننده نیاز خانه به کف پوش باشد . برای مثال فرش های 700 شانه و 500 شانه نمی توانند آنطور که شایسته است برای پذیرایی و قسمت مهمان نشین خانه جذاب باشند و از طرفی فرش های 1200 شانه و 1500 شانه برای اتاق خواب و هال و … مناسب نیستند . متنوع ترین فرش ها در شهرستان کاشان تولید می شود .
امروزه با استفاده از اینترنت و دیجیتال مارکتینگ ، دسترسی آسان به فرش های جدید کاشان فراهم شده است . تولید کنندگان این شهرستان ، از محبوبیت فرش های کاشان استفاده کرده اند و فروش اینترنتی فرش کاشان را فراهم کرده اند 
خرید فرش ماشینی کاشان
پاسخ به این سوال که چرا خریداران به دنبال برند های کاشان هستند و چرا فرش های ماشینی کاشان تا این حد بین همه محبوب است به موارد متعددی بر می گردد که در طول 48 سال فعالیت تولید کنندگان کاشانی به دست آمده است . اگر چه سایر برندها و تولید کنندگان شهرهای دیگر ایران نیز به خوبی در حال تولید بهترین محصولات هستند اما اختلاف فرش های ماشینی کاشان از نظر کیفیت ، زیبایی و قیمت نسبت به سایر تولید کنندگان بر کسی پوشیده نیست .
از جمله ویژگی هایی که فرش های ماشینی کاشان را جذاب نموده است :
1- استفاده از بهترین الیاف موجود در بازار
2- ارائه به روز ترین و زیباترین طرح ها جدید
3- شناخت دقیق نیاز مشتریان و همگام سازی تولیدات با سلیقه و رجحان خریداران
4- عرضه فرش به قیمت ارزان و اصطلاحا به قیمت کارخانه
5-داشتن نوآوری در محصولات و خلق طرح ها ، کیفیت ها و فرش های نوین
6- خدمات رسانی آسان و سریع به مشتری مانند تأسیس فروشگاه های آنلاین و ارائه انواع خدمات در این فروشگاه ها
7- ارائه گارانتی و بیمه کردن فرش های تولید شده
خرید اینترنتی فرش ماشینی کاشان
گروه تولید فرش دیوان از سری برند هایی است که در ارائه فرش های درحه یک و با کیفیت در سراسر دنیا حرف اول را می زند . به جرأت می توان گفت فرش های ماشینی تولید شده در کارخانه دیوان ، نوین ترین محصولات هستند . مساحت زیادی از تولیدات روزانه این برند به کشور های مختلف دنیا صادر شده و صادراتی بودن و درجه یک بودن محصولات دیوان مهم ترین مزیت آن می باشد .
برای خرید فرش های برند دیوان از هر کجای دنیا می توانید به فروشگاه اینترنتی فرش دیوان مراجعه کرده و مستقیما فرش مورد نیاز خود را از تولید کننده دریافت نمایید . به یاد داشته باشید که خرید مستقیم فرش ماشینی باید خرید از تولید کننده باشد ، حالی این خرید می تواند مراجعه مشتری به کارخانه باشد یا اینکه خرید اینرتنتی فرش از فروشگاه آنلاین فرش باشد .
لینک فروشگاه به منزله آدرس آن می باشد . با اتصال به اینترنت و وارد کردن لینک فروشگاه وارد فروشگاه مجازی یا اینترنتی برند دیوان خواهید شد . کم ترین زمان ممکن برای رسیدن به محصولات استفاده از فروشگاه اینترنتی و روش آنلاین است . اخیرا تمام افردای که با کمبود وقت مواجه بوده و برای زمان خود ارزش قائل هستند نیاز های خود را از طریق فروشگاه های اینترنتی رفع می کنند . می توانید از زمان های استراحت ، اوقات فراغت یا زمان های مرده خود برای خرید آنلاین فرش استفاده نمایید . صرفه جویی در زمان یکی از مزیت های خرید از فروشگاه اینترنتی دیوان است . موارد زیادی هستند که مستقیم و غیر مستقیم بر کیفیت خرید و بالا برند مطلوبیت مشتریان کمک می کند . از جمله :
1- برای رفتن به فروشگاه اینترنتی نیازی به خروج از خانه و گذران وقت و انرژی و هزینه در ترافیک و … نخواهیم بود .
2- برای داشتن خریدی آسان فروشگاه اینترنتی دیوان بهترین گزینه است .
3- دیدن تمامی طرح ها و انواع مختلف فرش های ماشینی تنها در فروشگاه آنلاین امکان پذیر است چراکه در هیچ فروشگاه فیزیکی نمی توان تمامی طرح های یک برند را یکجا دید .
4- در خرید اینترنتی مشتریان فرش را انتخاب کرده و تمامی مراحل خرید را بصورت اینترنتی انجام می دهند . ارتباطات آنلاین و پرداخت از طریق شبکه های بانکی تنها در مبادلات اینترنتی قابل انجام است .
5- پس از طی کردن مراحل خرید ، فرش خریداری شده با ارسال رایگان برای مشتریان ارسال می شود و این یعنی کاهش هزینه خرید ، کم کردن دغدغه خرید و رهایی از تمام دشواری هایی که فرش های ماشینی به علت حجم و وزن زیاد در حمل و نقل دارند .
پس از آنکه در فروشگاه آنلاین ثبت سفارش نمودید و مراحل خرید را طی کردید ، کد پیگیری از طرف تولید کننده برای شما ارسال می شود . به وسیله این کد می توانید د فروشگاه اینترنتی وضعیت خرید محصول را چک نمایید . لازم است کد پیگیری را تا زمان دریافت فرش ماشینی حفظ نمایید .
پس از آنکه محصول را درب منزل تحویل گرفتید ، مشخصات و شناسنامه فرش را چک نمایید و در صورت هرگونه عدم مغایرت کارشناس فروش فروشگاه اینترنتی را در جریان قرار دهید .
ایرادات وارد شده بر روش فروش اینترنتی فرش ماشینی
برخی از مشتریان به روش خرید اینترنتی اعتماد نداشته و نسبت به این روش ایراداتی وارد کرده اند . از جمله آنکه :
1- احتمال ارسال فرشی متفاوت از آنچه سفارش داده شده است وجود دارد .
2- کلاهبرداری و سوء استفاده در روش های پرداخت آنلاین زیاد است .
3- توان لمس محصول در این روش وجود ندارد .
4-و مواردی از این دست .
تمامی این ایرادات ناشی از عدم آگاهی و اطلاعات پایین خریداران به روش های آنلاین می باشد . برای مثال امکان سوءاستفاده در صورتی که تمام نکات امنیتی پرداخت رعایت شده باشد وجود ندارد . همچنین احساس نیاز به لمس محصول قبل از خرید برای مشتریانی ضروری است که از بازار بی اطلاع بوده و شناختی از محصولات و ویژگی الیاف ندارند . در حالی که لازم  و ضروری است قبل از خرید حتما نوع محصول و ویژگی هایی مانند شانه و تراکم و … را تعیین نمود . امکان ارسال مرسوله اشتباه در خرید و فروش های اینترنتی صفر نیست اما بسیار پایین است چراکه هر سفارش چندین بار تحت نظر کارشناسان مختلف قرار گرفته و قبل از ارسال بار ها چک می شود . اگر به هر دلیل مرسوله اشتباه ارسال شده باشد ، تمامی هزینه ها و خسارات ناشی از این اشتباه شامل بازگرداننده شدن فرش و ارسال محصول صحیح بر عهده تولید کننده خواهد بود و خریدار از این بابت متحمل ضرر و زیان نمی شود .
برای خرید اینترنتی فرش ماشینی کاشان بهترین گزینه خرید از فروشگاه آنلاین فرش دیوان است .

  • admin divancarpet
  • اردیبهشت ۸, ۱۳۹۸
  • 26 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه