جدیدترین فرش 99 [مدل فرش سال 99+فیلم کامل فرش ها] فرش دیوان

جدید ترین فرش های سال 99

با توجه به گستردگی که صنعت فرش ماشینی دارد، هر ساله طرح های جدیدی روانه بازار می شود. بنابراین ما بر آن شدیم که جدید ترین طرح های فرش ماشینی در سال 99 را برای شما به اشتراک بگذاریم. البته بگذریم که آغاز امسال با حواشی روبرو شدیم ولی این حواشی صنعت فرش ماشینی را تعطیل نکرد و طرح های جدید به بازار آمدند تا نیاز های مشتریان عزیز برطرف گردد.

طرح های فرش ماشینی زیاد هستند و به همین دلیل باید گفت که دست مشتریان برای انتخاب انواع فرش ماشینی باز است. همچنین وجود کارخانه های فعال با واحد های طراحی مخصوص، سبب شده است که طرح های جدید هر سال به این صنعت بیایند و بر اساس سلیقه مشتریان به روز شوند.

طرح های فرش ماشینی در سال 99 در فروشگاه فرش دیوان با سال قبل تفاوت هایی داشته است که قبل از رفتن سراغ طرح های جدید، باید ببینیم در این یک سال طرح های جدید چه فرقی کرده اند؟ آیا طرح های فرش ماشینی پرفروش تر حفظ شده اند؟ آیا رنگ بندی های جدید اضافه شده اند؟ یا فرشهایی با طرح های کم نظیر به بازار آمده اند؟ همه این ها سوالاتی است که پاسخشان در ادامه این متن نهفته است، پس با ما همراه باشید.

 

تفاوت فرش های سال 99 با سال های قبل

تفاوت طرح های فرش ماشینی سال 99 با سالهای قبل

قطعا با ورود طرح های جدید، مردم و مشتریان به دنبال این هستند که ببینند آیا آن طرح رویایی که مد نظرشان هست، به بازار آمده است یا نه. قطعا یکی از فروشگاه ها و نمایشگاه هایی که باید به دنبال رویاهایتان بگردید، فروشگاه فرش دیوان می باشد، چرا که این فروشگاه هر سال با سلیقه یابی مشتریان، تنوع جدیدی از طرح و رنگ را وارد بازار می کند، دقیقا همان چیزی که یک روز در ذهن شما برای قرارگیری در دکوراسیون منزلتان بوده است.

اگر مقاله جدیدترین فرش های سال 98 را مشاهده کرده باشید، با برخی از طرح های پرفروش به همراه عکس و فیلم نقشه مربوطه آشنا شده اید. قطعا برای بهتر شدن و افزایش فروش، کارخانه دیوان باید این شرایط را فراهم کند که هر سال با ایده طرح های جدید پیش برود و این را در طرح های فرش ماشینی سال 99 خواهید دید.

اما در فرش های جدید نسبت به فرش های قبلی چه تفاوت هایی دیده می شود:

 • تفاوت در رنگ زمینه

یکی از ویژگی هایی که سبب شده است فروش فرش ماشینی افزایش یابد، این است که در رنگ بوم یا زمینه فرش تنوع بالایی دیده می شود.

خب هر سال که میگذرد تقریبا بحث یک نوع رنگ در بین فرش های ماشینی داغ است، برای مثال زمانی عامه مردم فرش لاکی می پسندیدند، باز جلوتر که رفتیم سلیقه آنها بیشتر به سمت انتخاب فرش ماشینی به رنگ گردویی رفت و می توان گفت که هر دوره مردم سلیقه های رنگی متفاوتی داشتند و همین امر سبب می شد که فرش های با تنوع رنگی در بازار افزایش یابند.

با توجه به این نکته که هر ساله سلیقه مردم در انتخاب رنگ ها عوض می شد و ذائقه آنها تغییر میکرد، مدیریت فرش دیوان راهکاری را پیش گرفته است که هر سال بنا به سلیقه و علاقه عامه مردم، رنگ بندی های جدید را روانه بازار کند. البته این کار در حالی صورت می گیرد که برخی از رنگ های زمینه پرفروش قدیمی هم تولیدشان ادامه پیدا می کند.

به طور کلی رنگ هایی مثل آبی، قرمز، زرد، گردویی و کرم که در فرش های سال 98 دیده میشد، اکنون طراحی های جدید به سمت رنگ های زمینه ای چون انبه ای ، لاکی، روناسی، الماسی، فیلی و نمونه های دیگر رفته است. تقریبا سلیقه مردم اکنون به دنبال رنگ بندی های خاص است و قطعا رنگ زمینه هایی که برای طراحی های جدید استفاده می شود، به سمتی رفته است که این خاص بودن را در فرش ها ایجاد کند.

 • جلوه زیباتر طرح های قدیمی

با استفاده از فناوری لایت و هایبالک در فرش های ماشینی، می توان جلوه خاصی را در این فرش ها ایجاد کرد، برای همین در کارخانه فرش دیوان به علت استفاده از این فناوری ها برای فرش های با طرح قدیمی، سبب شده است که جلوه تازه تری پیدا کنند.

در واقع برخی از طرح های قدیمی گل برجسته شده اند، چرا که هم فرش های گل برجسته دارای طرفداران بیشتری است و هم اینکه می تواند روح تازه ای را درون طرح های قدیمی بدمد.

 • رنگ بندی های بیشتر

منظور از رنگ بندی در طرح های فرش ماشینی، رنگ هایی است که با رنگ زمینه جدید تولید می شوند. مثلا اگر فرشی داشته باشیم که دارای رنگ زمینه آبی است، حاشیه آن کرم است و به این ترکیب رنگی در کنار هم یک رنگ بندی گفته می شود.

در فرش های سال 98 برخی از فرش ها در رنگ بندی ها محدود بودند، این محدودیت در طرح های جدید فرش سال 99 کمتر شده است و با تولید رنگ بندی های جدید ( با رنگ هایی زمینه جدیدی که به آن اشاره داشتیم ) می توان گفت کلکسیون هر طرح فرش ماشینی از نظر تنوع رنگی کامل تر شده است.

 • نقشه های جدید تر

قطعا یکی از تغییراتی که باید نسبت به سال 98 صورت گرفته باشد، ظهور فرش های ماشینی با نقشه های جدید است. نقشه های جدید در واحد طراحی فرش دیوان با در نظر گرفتن سلیقه مشتریان در بازار های داخلی و خارجی تولید می شوند و با ترکیب رنگی جذاب برای بافت، در اختیار واحد تولید قرار میگیرند.

 • ابعاد متنوع تر

دیگر تفاوتی که در فرش های سال 99 دیده می شود، تنوع سایز بندی است که در سال 98 دارای محدودیت هایی بود. برای مثال در سال های قبل اگر بیشتر سایز های استاندارد و معمول بازار تولید می شدند، امسال سایز های جدیدی هم به آن اضافه شده اند و به غیر از ابعاد 9 متری، 12 متری، 6 متری، و 1 در 1.5 ابعادی چون:

 • بزرگ پارچه
 • کناره
 • 1.5 در 2.25
 • پادری
 • قالیچه

به تولید می رسند تا نیاز های مشتریان در این زمینه برطرف شود.

 • تعداد شانه جدید

فرش 1500 شانه از جدیدترین فرش هایی است که به عنوان ظریف ترین فرش موجود در جهان شناخته می شود. کارخانه فرش دیوان با راه اندازی خط تولید فرش 1500 شانه، قصد دارد کلکسیون فرش های کلاسیک خود را کامل کند و طرح های جدید در این تعداد شانه در راهند.

جدید ترین طرح های فرش ماشینی سال 99

شاید بپرسید که جدید ترین طرح های فرش ماشینی در سال 99 در فروشگاه دیوان کدامیک از طرح ها هستند، ما در ادامه قصد داریم شما را با چند طرح جدید آشنا کنیم:

 

فرش 1200 شانه گل برجسته طرح شاهانه

 • فرش شاهانه

فرش ماشینی طرح شاهانه یکی از طرح های زیبا و پر فروش فروشگاه اینترنتی فرش دیوان می باشد که می توانید آن را برای جلوه دادن به دکوراسیون خانه تان بخرید. این فرش از طرح های گل برجسته است و در تعداد شانه 1200 و تراکم 3600 بافته شده است. رنگ هایی همچون الماسی، ابری, کرم, کرم لایت، لاکی، نوک مدادی و فیلی تنوع رنگی را برای این فرش ایجاده کرده اند.

 

فرش 1200 شانه گل برجسته طرح تندیس

 • فرش تندیس

یکی از فرش های ویژه ای که می توان آن را به عنوان یک طرح جدید و جذاب نام برد، فرش 1200 شانه طرح تندیس است. در واقع این فرش با تلفیق طراحی مدرن و سنتی تولید شده است و همین امر سبب شده که جلوه خاص را برای دکوراسیون ایجاد کند. این فرش  در چهار رنگ مختلف تولید می شود.

 • فرش آدرینا

فرش 700 شانه آدرینا یک فرش با طراحی خاص است که کمتر جایی آن را دیده اید. به خاطر رنگ بندی خاص و همچنین طراحی منحصر به فردی که در این فرش دیده می شود، فروش و محبوبیت آن در بین خریداران طرح های فرش ماشینی بالا است. این فرش با تلفیق نقشه خشتی و لچک و ترنج طراحی شده است و به کسانی توصیه می شود که میخواهند فرش خاص بخرند. این فرش دارای تنوع رنگی در رنگ های کرم، آبی کاربنی و سرمه ای می باشد.

 

فرش 1200 شانه گل برجسته طرح پگاه

 • فرش پگاه

فرش پگاه 1200 شانه یکی از طرح های افشان فرش دیوان می باشد. اگر از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید طرح های خلوت را به خانه ببرید، توصیه می کنیم از فرش افشان طرح پگاه استفاده کنید. ظرافت و هارمونی فوق العاده رنگ ها در این فرش سبب می شود که چشم هر بیننده ای را به خود جلب کند. در واقع می توان گفت این فرش نمونه بارز زیبایی در عین سادگی است.

 

فرش 1200 شانه گل برجسته طرح ابروباد

 • فرش ابر و باد

یکی از طرح های فرش 1200 شانه مدرن که می توانید آن را فقط و فقط در فروشگاه اینترنتی فرش دیوان ببینید، طرح ابر و باد است. اگر با هنر آشنایی داشته باشید، می دانید که نقاشی های ابر و باد زیبا و دیدنی هستند و ترکیب رنگی که کنار هم قرار می گیرند، می توانند یک مجموعه هنری زیبا را به وجود آورند. فرش ابر و باد در دو رنگ زرد و سرمه ای لایت موجود می باشد.

 

فرش 1200 شانه گل برجسته طرح تک ترنج

 • فرش تک ترنج

فرش تک ترنج هم از دیگر طرح های فرش ماشینی مدرن است که در تعداد شانه 1200 و تراکم 3600 به صورت گل برجسته تولید می شود. این فرش در واقع هنر سنتی و مدرن را تلفیق نموده و به انظار عمومی در آورده است.

فرش تک ترنج در زمینه الماسی تولید می شود و به این خاطر که گل برجسته است می تواند جلوه منحصر به فردی را در چشم بینندگان و مخاطبان ایجاد کند.

دیگر طرح های جدید فرش دیوان عبارتند از:

 •  فرش حیفا که توصیه می کنیم حتما نمونه های آن را ببینید و لذت ببرید.
 • کندوان
 • میرال
 • و غیره

فروشگاه دیوان چه شرایط خاصی دارد ؟

فروشگاه اینترنتی دیوان یک سری خصوصیت هایی با دیگر فروشگاه ها دارد که سبب تمایز از بقیه می گردد. این تفاوت ها شامل موارد زیر هستند:

 • محصولات خود را از کارخانه ارائه می کند.

در واقع فرش دیوان برند اینترنتی است که برای کارخانه فرش آویسا در حال فعالیت است. محصولاتی که مشاهده می کنید همگی در واحد تولید فرش دیوان طراحی و بافته می شوند ولی در فروشگاه های دیگر، محصولات به صورت واسطه ای از کارخانه های لینک شده با فروشگاه تامین می شود.

 • طرح های منحصر به فرد طراحی می کند!

فرش هایی که در کارخانه فرش دیوان طراحی می شوند، همگی ثبتی هستند و انحصار تولید آنها به دست واحد طراحی کارخانه می باشد و شما این طرح ها را در فروشگاه ها و کارخانه های دیگر پیدا نمی کنید.

 •  ار دکوراسیون واقعی استفاده می شود

برخی از فروشگاه های اینترنتی برای اینکه فرش ها را در دکوراسیون برای شما به نمایش بگذارند از افزونه ها و یا نرم افزار ها استفاده می کنند، در صورتی که در فروشگاه اینترنتی فرش دیوان، محصولات همگی در دکوراسیون واقعی به نمایش گذاشته می شوند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه