آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که چرا فرش های ماشینی بهترین کف پوش هستند ؟ دلیل اصلی این همه محبوبیت در بین مشتریان چیست ؟ خریداران برای داشتن یک کف پوش به چه آیتم هایی دقت می کنند و چه ویژگی هایی در فرش های ماشینی وجود دارد که با آیتم های مورد نظر خریداران هماهنگ است ؟
فرش های ماشینی به لحاظ بافته شدن با نخ نسبت به سایر کف پوش ها از جمله سرامیک ، کاشی و پارکت برتری هایی دارند . مهم ترین دلیل استفاده و خرید فرش های ماشینی زنده بودن آن ها به علت داشتن طرح و رنگی از طبیعت و … می باشد . فرش های ماشینی خانه را قابل سکونت می کنند و حس سردی و خشکی خانه را به سر زندگی و شادی تبدیل می کنند . فرش های زیبا تا حد زیادی در دکوراسیون تأثیر گذار هستند . جالب است بدانید از فرش های ماشینی برای زیبا سازی و تغییرات و تحولات اساسی در دکوراسیون استفاده می شود . طراحان دکور اعتقاد دارند فرش های ماشینی 1000 شانه و 1200 شانه بهترین عنصر برای زیبا کردن خانه  هستند .
برای داشتن بهترین فرش کیفیت ، قیمت ، دوام و از همه مهم تر طرح و نگاره اهمیت پیدا می کند . طی 4 دهه گذشته که تولید فرش های ماشینی آغاز شده و رونق گرفته است . جدیدترین طرح های فرش و صحبت در مورد طرح و نگاره هم روز به روز موضوعیت بیشتری گرفته است . به عنوان مثال در سال های اولیه تولید فرش کسی از انواع فرش ها و تنوع رنگ و طرح صحبت نمی کرد . محصولات در رنگ های محدود و طرح هایی اندک تولید می شدند و نیاز مشتریان را رفع می کردند اما در سال های اخیر انتخاب بهترین طرح ، رنگ سال و نگاره هایی متناسب با فضای خانه از مهم ترین آلمان های خریداران می باشد .
مقاله حاضر در رابطه با جدیدترین طرح های فرش سال 98 نوشته شده است و در این نوشتار سعی بر آن است که بتوان با معرفی جدید ترین محصولات از برند دیوان به عنوان بهترین و درجه یک ترین برند خریداران را در زمینه انتخاب محصول راهنمایی نمود . بد نیست بدانید برای کسب آگاهی از اطلاعات عمومی در رابطه با انواع فرش های ماشینی مقالات علمی منتشر شده در وب سایت ها و فروشگاه های اینترنتی بهترین منبع خواهد بود .
فرش های ماشینی کاشان
شهر کاشان اولین و بیشترین تعداد تولید کنندگان را در خود جای داده است . تعداد زیادی تولید کننده که همگی در بهترین حالت ممکن در حال فعالیت هستند موجبات رقابت سنگین بین تولید کنندگان را فراهم آورده است . تولید کنندگان به خوبی از این موضوع اطلاع دارند که اندکی کوتاهی در تولید باعث حذف ان ها خواهد شد . برای بهتر ماندن نوآوری ، استفاده از دستگاه ها و تکنیک های روز دنیا ، ارائه کم ترین قیمت در عین بهترین کیفیت و … باید در دستور کار تولید کنندگان باشد .
تولید کنندگان نامی کاشان با رعایت مواردی از این دست همگی در صدر هستند ، برای موفق شدن در رقابت باید به دنبال نوآوری بوده و این نوآوری عمدتا در طرح و مدل و نقشه و ظاهر فرش می باشد . در طول تاریخ تولید فرش همواره اولین و جدیدترین تولیدات از هر نظر از جمله طرح و مدل و شانه و تراکم از برند های کاشان بوده است . حتی در حال حاضر هم تولید فرش های1200 شانه به عنوان لوکس ترین و زیبا ترین فرش ها در اختیار و انحصار برند ها کاشان از جمله برند دیوان است .
برند دیوان در بین برند های کاشان بسیار موفق عمل کرده است ، در بین تولیدات دیوان تنوع زیاد ، مدل های جدید و مشتری پسند ، کیفیت و دوام بالا ، قیمت مناسب و … در کنار تولید فرش های صادراتی و درجه یک توجه همگان را جلب کرده است .
فرش های جدید کارخانه فرش دیوان
در دنیای فرش  وقالی هم مد و فشن اهمیت دارد . رنگ سال ، مد سال ، طرح سال و … مواردی است که در انتخاب ظاهر فرش اثر دارد . از آنجایی که فرش کالایی نیست که به راحتی قابل تعویض باشد و هر فرش اگر از برند نامی و معتبر دیوان خریداری شود می تواند تا سالیان سال در خانه خود نمایی کند ، هنگام خرید توجه به مد بودن مدل فرش و به روز بودن طرح و رنگ محصول زیبایی به همراه خواهد داشت اما با این وجود سلیقه خریداران و هماهنگ بودن مدل فرش با فضای خانه از جمله رنگ پرده ها و مبلمان تعیین کننده مدل فرش خواهد بود . آیتم های زیبایی شناسی که به خرید بهتر و زیبا تر کمک می کنند کم نیستند .
جدید ترین مدل فرش های 700 شانه ابریشمی :
طرح سرو ، طرح سه ترنج ، طرح سوین با ترنج ، طرح روبیتا ، طرح رویال ، طرح زنبق ، طرح آتیا ، طرح اهرام و طرح دنیز
جدید ترین مدل فرش های 700 شانه اکرولیک :
طرح حوض نقره ، طرح رز ، طرح سایه ، طرح الیزه ، طرح آدرینا ، طرح الینا ، طرح فیروزه ، طرح مانا ، طرح شهیاد ، طرح مانلی ، طرح میداس ، طرح ناردون و …
جدیدترین طرح های فرش 1000 شانه اکرولیک :
طرح آرکان ، طرح افشان اصفهان ، طرح الماس ، طرح بهشت ، طرح جزیره ، طرح ساقی ، طرح چشمک و طرح کاملیا
فرش های جدید 1200 شانه :
طرح آلیس ، طرح افشان اسلیمی ، طرح ریز ماهی ، طرح آتوسا ، طرح آذرخش ، طرح آریا ، طرح زنبق ، طرح نارملا ، طرح 4 فصل ، طرح آویسا ، طرح اردکان و طرح اسلیمی تبریز
جدید ترین مدل فرش های ماشینی بیضی 1200 شانه :
طرح آویسا ، طرح ارمیا ، طرح ریز ماهی ، طرح زنبق ، طرح هلوکس ، طرح گلفرنگ
فرش های دایره ای جدید 1200 شانه :
طرح گلفرنگ ، طرح اسلیمی ، طرح زنبق ، طرح اسلیمی تبریز ، طرح موریس ، طرح درباری ، طرح اردکان ، طرح آبلاکو ، طرح آلیس
جدید ترین مدل فرش های مربع 1200 شانه :
طرح صاحبقران ، طرح چهار فصل ، طرح ربکا
جدید ترین مدل فرش های لایت ایرانی :
طرح الهه ، طرح گلفرنگ ، طرح زنبق و طرح موریس
فرش طرح فرانسوی خاص ترین و زیبا ترین طرح موجود در بازار است که به برند دیوان تعلق دارد .
اصول زیبایی شناسی در خرید فرش ماشینی
اگر بتوان در هنگام خرید به طور دقیق اصول زیبایی شناسی را بکار گرفت به جرئت می توان از خرید زیباترین فرش صحبت نمود . اصول زیبا شناسی در برگیرنده نحوه انتخاب سایز فرش ، رنگ و لعاب محصول ، طرح و نگاره و … می باشد .
ابعاد فرش :
سایز اتاق یا فضا را در نظر بگیرید و به یاد داشته باشید که لازم نیست تمام فضای اتاق با فرش پوشیده شود . داشتن اندکی فضای خالی بین لبه فرش و دیوار زیبا آفرین خواهد بود . فرش را در سایزی کوچک تر از سایز اتاق انتخاب کنید .
رنگ فرش :
برای انتخاب رنگ فرش علاوه بر در نظر گرفتن رنگ پرده و مبلمان ، به نور گیری و کوچک یا بزرگ بودن اتاق دقت کنید . برای اتاق های کوچک فرش های رنگ روشن و برای اتاق های بزرگ فرش های رنگ تیره مناسب هستند . اگر فضا از نور کافی برخوردار است می توانید از هر رنگی استفاده کنید اما استفاده از رنگ تیره برای فضاهایی که از نور کافی برخوردار نیستند مناسب نیست .
طرح و نگاره فرش :
به فروشگاه اینترنتی برند دیوان مراجعه کنید و از تمامی طرح های فرش جدید دیدن نمایید . طرح هایی مد روز و جدید در برند دیوان عرضه می شوند و می توانید از بین آن ها طرحی را که باب منزل شما و سلیقه خانواده است انتخاب کنید . فروشگاه های اینترنتی تمامی طرح ها را به صورت یکجا در اختیار بیننده قرار می دهند در حالی که دیدن تمامی طرح ها در بازار های فیزیکی امکان پذیر نخواهد بود چراکه بازار تا حد زیادی گسترده شده است .
خرید اینترنتی جدیدترین طرح فرش های ماشینی
برای داشتن بهترین فرش باید از بهترین برند و بهترین فروشگاه خرید نمایید . بهترین روش خرید همان خرید مستقیم است . از بین روش های مستقیم که شامل خرید حضوری ، خرید از نمایشگاه ها و خرید اینترنتی است ، خرید اینترنتی گزینه مناسب ترین به حساب می آید . در روش حضوری و مراجعه به کارخانه بعد مسافت و سختی رفتن به فروشگاه خصوصا برای مشتریانی که در شهر کاشان ساکن نیستند ، موجب عمل کرد ضعیف این روش خواهد شد . نمایشگاه ها هم در ایام خاصی از سال و در شهر های خاصی برگزار می شوند اما خرید اینترنتی همواره در دسترس بوده و از هر مکانی و در هر زمانی می توانید به لینک فروشگاه دیوان وارد شده و از محصولات دیدن نمایید .

  • admin divancarpet
  • اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۸
  • 32 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه