تحویل فرش درب منزل

امروزه در دنیا با پیشرفت تکنولوژی و علم اکثر افراد برای تامین مایحتاج زندگی و لوازم مورد نیازشان از خانه بیرون نمی روند و زمان زیادی را برای آن کار صرف نمی کنند . آن ها لوازم و مایحتاج زندگی خود را به صورت اینرنتی تهیه می کنند . زیرا اکثر افراد با اینترنت و مزایای آن آشنا هستند و وسایل مورد نیاز خود را از این روش تهیه می کنند . از مهم ترین مزایای خرید اینترنتی می توان به صرفه جویی در زمان و هزینه اشاره کرد . یکی از مهم ترین وسایل مورد نیاز در خانه از زمان های گذشته تا امروز فرش می باشد . امروزه فرش های ماشینی توانسته اند جایگزین فرش های دست بافت شوند . فرش در منازل ایرانیان نقش مهمی دارد . و باعث جذابیت بیشتر منازل می شود . امروزه خرید انیترنتی فرش ، جایگزینه خرید حضوری شده است . این پیشرفت در خرید اینترنتی دلایل بسیاری دارد که یکی از مهمترین دلایل آن تحویل فرش درب منزل است که بسیاری از فروشندگان آنلاین ، توانایی تحویل محصول مورد نظر مشتری را ندارند و از طریق باربری محصول را ارسال می کنند . شرکت دیوان ، یکی از بزرگترین کارخانه های فرش ماشینی کاشان است که در کنار خرید حضوری ، خرید اینترنتی را با خدمات تحویل رایگان فرش درب منزل ، انجام می دهد .
خرید اینترنتی فرش ماشینی و ارسال سریع آن ها
برای ابن که فرش ماشینی را از طریق اینترنت تهیه کنید ، کارخانه و شرکت های زیادی وجود دارند که دارای سایت و یا فروشگاه های اینترنتی می باشند . اما نکته حائز اهمیت این می باشد که کدام یک از این فروشگاه ها قابل اطمینان و یا معتبر می باشند . پس ، قبل از خرید فرش های ماشینی و یا هر وسیله ای دیگر به صورت اینترنتی باید از معتبر بودن آن فروشگاه اطمینان حاصل کنید . فروشگاه های اینترنتی فرش های ماشینی توزیع کننده انواع فرش ها می باشند همچون 700 شانه ، 1000 شانه ، 1200 شانه  ، گلیم ، تابلو فرش ، فرش های مدرن و غیره . اکثر فروشگاه های اینترنتی فرش سعی می کنند که محصولاتشان را با بهترین کیفیت در اختیار مشتریان قرار دهند ، و قیمت های که در این فروشگاه ها وجود دارد قیمت کارخانه ای فرش ها است زیرا برای عرضه محصولات دیگر واسطه ای وجود ندارد و همچنین هزینه های اضافی مانند هزینه نمایشگاه ها نیز حذف می شود . تمامی محصولات ارائه شده در این فروشگاه ها ، دارای گارانتی و ضمانت نامه هستند . زمانی که افراد برای خرید فرش وارد فروشگاه های آنلاین می شوند ، در آن جا می توانند از تمامی محصولاتی که در دسته های مشخصی قرار گرفته اند دیدن نمایند . در پایان ، فرش مورد نظر خود را انتخاب می کنند و وارد مرحله سفارش می شوند . در آن جا می توانند از تمامی امکانات برای پرداخت استفاده نمایند و سپس در کمترین زمان ممکن فرش خود را درب منزل و یا محل کار خود تحویل بگیرید . شرکت دیوان در فروش اینترنتی فرش برای ارسال فرش ، دور روش را قرار داده است که مشتریان می توانند به اختیار خود هر کدام از آن ها را انتخاب کنند و سپس برای آن ها ارسال شود .
تحویل فرش درب منزل
افرادی که بعد از خرید فرش ماشینی قصد دریافت آن را درب منزل خود دارند و یا قصد خرید به قیمت کارخانه و همچنین دریافت آن برای حذف واسط ها و پرداخت هزینه ی کمتر می توانند به فرشگاه های آنلاین مراجعه کنند و در آنجا با پرداخت بیعانه ، محصول را درب منزل خود تحویل بگیرند و مابقی هزینه ی آن را در زمان تحویل فرش پرداخت نمایند . هزینه ارسال رایگتن خواهد بود .
ارسال فرش به باربری شهر مورد نظر
یکی از روش های ارسال فرش ، ارسال آن به باربری شهر مورد نظر است .
چند نکته در مورد ارسال سریع فرش
زمانی که قرار است فرش برای شما ارسال شود باید به چند نکته توجه کنید . باید شرکت و یا کارخانه ای که قرار است فرش را ارسال نمایید واحد فروش آن و مسوول فرش نکاتی را در نظر بگیرند . واحد ارزیابی آن کارخانه و یا شرکت که زیر نظر واحد فروش و توزیع می باشند ، وظیفه دارد که قبل از ارسال کالا از سالم بودن آن اطمینان حاصل کند . سالم بودن یک فرش شامل مواردی از قبیل رنگ فرش ، نقشه و طرح فرش ، شانه و تراکم فرش و متراژ آن می شود که تمامی این موارد باید مورد تایید مسئول آن قرار بگیرد و زمانی در که یکی از موارد گفته شده مشکلی وجود داشته باشد مسئول مربوط باید آن را تایید نکند تا زمانی که آن مشکل رفع گردد . اگر در هنگام خرید فرش مدت زمان معینی برای آن تعیین شده باشد آن شرکت مسئول است که در زمان تعیین شده فرش را به مشتری تحویل دهد تا به تعهد خود عمل کرده باشند . برای ارسال محصول باید از طریق اداره پست و یا باربری صورت گیرد زیرا اگر زمانی مشکلی برای کالا پیش آمد مانند مفقود شدن و یا آسیب بتوانند از بیمه خسارت آن را جبران کرد .
از دیگر وظایف واحد فروش و توزیع ، دریافت سفارش مشتری است . ابتدا مشتری سفارش خود را ثبت می کند و این سفارش ثبت شده به صورت دقیق و کامل به واحد فروش و توزیع داده می شود . و واحد فروش و توزیع وظیفه دارد که محصول را آماده کند و سپس ارسال کند . اگر محصولی که سفارش داده شده دارای ضمانت نامه باشد باید برگه ی ضمانت نامه آن نیز به همراه فرش ارسال گردد. تا مشتری بتوان در صورت خراب شدن و یا برز مشکی از کارانتی آن استفاده کند . به صورت کلی زمان سفارش و ارسال محصول مهم است و کارخانه و یا شرکت باید بتواند این کار را در کمترین زمان ممکن انجام دهد .
شرکت دیوان ، ارسال فرش به خارج را نیز انجام میدهد . کیفیت بالای محصولات این کارخانه ، توجه به سلایق دیگر کشورها ، شرکت در نمایشگاه های بین المللی سبب پیشرفت این کارخانه در امر صادرات محصولاتش به کشورهای دیگر شده است .
این شرکت ارسال عمده فرش های ماشینی را به خارج و داخل کشور را نیز انجام می دهد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه