بهترین برند فرش

یکی از دغدغه خریدران قبل از خرید فرش ماشینی و سوالات رایجی که در ذهنشان به وجود می آید این است که بهترین مارک فرش ماشینی چیه ؟ یا برند خوب فرش ماشینی چی هست ؟ یا مارک خوب فرش ماشینی چی هست ؟
فرش کاشان ، در  دنیا زبانزد است و همواره یکی  از دلایل سفر توریست ها به این شهر آشنایی با تارو پود فرش کاشان می باشد . عنوان پایتخت فرش جهان را به این شهر اختصاص داده اند . عنوان کاشان بر قالی ، خود برندی قوی می باشد و دلیل آن رزومه خوبی که شهرستان کاشان ، در تولید قالی دستباف و ماشینی داشته است . کارخانه فرش دیوان ، یکی از برترین برنده ای معروف شهرستان کاشان می باشد . این شرکت یکی از بزرگترین کارخانه های کاشان می باشد که توانسته است با تولید بهترین فرش ماشینی کاشان ، سهم عظیمی از صادرات و فروش عمده فرش ماشینی را از آن خود کند . دلایلی که بر شرکت دیوان بهترین برند فرش کاشان را نهادند به شرح زیر می باشد :
• استفاده از بهترین الیاف مرغوب و درجه یک آکریلیک هیت ست شده . همان طور که می دانید در بافت قالی ماشینی باید از الیاف مصنوعی استفاده کرد . از میان الیاف مصنوعی ، الیاف آکریلیک از همه مرغوب تر است و ضد حساسیت و بدون پرزدهی می باشد . برخی تولید کنندگان برای اینکه مقاومت نخ آکریلیک را بالا ببرند ، فرآیند هیت ست را روی نخ آکریلیک انجام می دهند . در این فرآیند ، نخ از جریان گرما و بخار آب عبور می کند و نخ مقاوم تر و مستحکم تر می شود . شرکت دیوان ، با انجام دادن فرآیند هیت ست روی نخ آکریلیک در تولید فرش باکیفیت ، موفق عمل کرده است .
• تمامی محصولات شرکت دیوان ، دارای ضمانت نامه می باشد و این نشان دهنده ارائه فرش درجه یک و باکیفیت می باشد . وقتی تولید کننده ای ، ضمانت نامه را روی محصول فروخته شده قرار می دهد ، نشان دهنده این است که به تولید فرش درجه یک ، می پردازد .
شرکت دیوان ، با استخدام بهترین طراحان قالی ، بهترین طرح فرش سال را تولید می کند . امروزه خریدارن به زیبابودن قالی بسیار اهمیت می دهند و از قالی تنها ، به عنوان کف پوش منزل استفاده نمی کنند . آن ها می خواهند ، فرش در منزل شان به زیبایی تمام بدرخشد و خود نمایی کند . شرکت دیوان به این نیاز خریدران توجه کرده است و با طراحی بهترین نقشه ها و طرح ها ، انواع فرش ماشینی شیک را تولید کرده است . این شرکت علاوه بر اهمیت دادن به زیبایی فرش ، به تولید محصول با رنگ های خاص و نادر نیز پرداخته است . رنگ فیلی ، رنگ زرد ، بژ ، اطلسی ، از رنگ های خاص است و تولید قالی با این رنگ ها ، در حیطه قدرت هر تولید کننده ای نیست . شرکت دیوان ، یکی از اولین کارخانجاتی است که به تولید فرش رنگ جدید ، می پردازد . برخی از تولید کنندگان به فروش محصولات قدیمی و طرح های از مدرفته می پردازند . فروش طرح های قدیمی نشان دهنده این است که آن تولید کننده در سال های قبل فروش خوبی نداشته است و به دلیل اینکه بتواند محصولات در انبار مانده کارخانه را به فروش برساند ، تمامی محصولات را با قیمت بسیار پایین عرضه می کند . ارزان خرید کالا ، نشان دهنده خرید خوب نیست .
• سلایق خریدران متفاوت است . عده ای خواستار فرش های سنتی هستند و طرح های کلاسیک را می پسندند ولی عده ای طرح های مدرن و فانتزی را خواهان هستند . شرکت دیوان با تولید محصولاتی با طرح های سنتی و طرح های مدرن و فانتزی ، توانسته است عنوان بهترین برند فرش ماشینی را به خود اختصاص دهد .
تولید فرش با ابعاد درخواستی ، کار بسیار پیچیده است و مستلزم داشتن دستگاه های مدرن و مجهز می باشد . این کارخانه بزرگ ، با وارد کردن دستگاه از اروپا ، توانسته است فرش در ابعاد بزرگ و یا فرش های بی قوراه و غیر استاندارد را تولید کند . کشورهای عربی از جمله کویت و قطر و عمان ، برای کاخ های سلطنتی و مساجد ، خواهان قالی های ابعاد بزرگ هستند و شرکت دیوان ، توانسته است با تولید این محصولات سهم بسیاری از صادرات فرش به کشورهای عربی را برای خود کند .
• این کارخانه بزرگ ، با بالابردن شانه و تراکم محصولات ، توانسته است فرش ماشینی شیک جدید را تولید کند . هر اندازه شانه و تراکم قالی بالاتر رود ، قالی ، زیباتر ، ریز نقش تر ، مستحکم تر ، فشرده تر و اصیل تر می شود . تولید محصولات با شانه و تراکم بالا ، نیازمند دستگاه های مدرن و مجهز و الیاف مرغوب و درجه یک است .
فروشگاه برند فرش شرکت دیوان ، به خاطر این دلایل گفته شده ، به یکی از معروف ترین کارخانه های فرش کاشان ، تبدیل شده است . استفاده از بهترین الیاف و خرید دستگاه های مجهز ، مستلزم صرف هزینه های بسیار می باشد . شرکت دیوان ، با ایجاد فروشگاه اینترنتی فرش دیوان ، سعی کرده است تا در فروش اینترنتی ، بسیاری از هزینه ای اضافی را که برای خریدار به وجود می آید را حذف کرده و یک خرید مستقیم ایجاد می کند . تمامی محصولات این شرکت ، به قیمت درب کارخانه عرضه می شود . برای خریداران ، خرید حضوری نیز امکان پذیر می باشد . لازم به ذکر است که قبل از مراجعه به کارخانه ، با مشاورین فروشگاه آنلاین تماس بگیرید . شرکت دیوان در فروش اینرتنتی ، ارسال سریع فرش و تحویل فرش درب منزل را از خدمات خود برای راحتی مشتریان و دسترسی آسان به محصول مورد نظر قرار داده است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه