لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

فرش مربع شکل

square-shape-carpet.jpg

فرش ها در داشتن تنوع و گونه های مختلف به بهترین نحو ممکن عمل کرده اند . تنوع در طرح ، رنگ ، کیفیت ، ابعاد و حتی تنوع در شکل و شمایل هم انتخاب خریداران را بسیار زیاد کرده است . شما می توانید برای فضای مورد نظر خود ، فرش مربع شکل ، فرش دایره ای شکل ، فرش بیضی شکل یا فرش هشت ضلعی و حتی ستاره ای شکل تهیه نمایید . المان های زیبا شناسی به ما می گویند که این تنوع در صورت انتخاب صحیح فضای خانه و دکوراسیون را به شدت تحت تاثیر قرار داده و حتی می توان از فرش های غیر مستطیل شکل جهت تفکیک فضاها استفاده نمود .
بر حسب عادت ما به عنوان خریدار هنگام تجسم فرشی برای منزل یا محیط اداری و ... فرشی مستطیل شکل در ابعاد استاندارد را در ذهن خود می پرورانیم غافل از اینکه فضا با فرش گرد ، مربع یا دایره هم می تواند به همان اندازه کارآ و زیبا باشد . در مقاله حاضر به بررسی فرش مربع شکل و انتخاب این‌گونه محصولات در فضای مناسب پرداخته ایم . امید است پس از مطالعه نوشتار حاضر و آشنایی با محیط های مناسب برای به‌کارگیری فرش ماشینی مربع شکل در خرید فرش های غیر مستطیل بدون نگرانی و هراس عمل نماییم .

انتخاب فرش مربع شکل برای چه فضایی مناسب است ؟

تصور نمایید قصد داریم در یک اتاق مربع شکل ، فرشی خارج از آنچه تا کنون دیده ایم پهن نماییم . فرش مربعی که به زیبایی در کف اتاق خودنمایی کند .
به طور کلی با استفاده از دو روش می توان نسبت به چیدن مبلمان بر روی یک تخته فرش مربع اقدام نمود .

  • در حالت اول مبل ها را در کنار دیوار و به فرمت اتاق کنار یکدیگر چیده و بین آن ها زاویه ای مشابه زاویه دیوار برقرار نماییم . در نهایت فرش مربع شکل را در وسط بگسترانیم . در این حالت همه چیز به شکل مربع چیده شده است ، انضباط فکری بر آمده از این مدل آرامش و سکونت خاصی به فرد می بخشد .
  • در حالت دوم می توان مبل ها را زاویه دار از دیوار قرار داده و فرش را در زیر میز قرار داد ، در این حالت فرش نقش مرکز را به خود گرفته و همه چیز حول آن قرار می گیرد در این حالت بر خلاف حالت قبل نامنظمی ایجاد شده است که بیشتر جهت دکوراسیون اتاق جوانان مناسب است چراکه نوعی هنجار شکنی باب میل جوانان در این دکور به چشم می خورد .

فرش مربعی نسبت به فرش گرد و  فرش بیضی رسمی تر هستند . استفاده از فرش مربع شکل برای مکان های اداری و آفیس ها انتخابی شایسته است . چرا که در چنین مکان هایی ، فرش کاربرد اصلی خود را از دست داده و جهت زیبایی و تکمیل دکور استفاده خواهد شد و فرش های مربع با تفاوت و تنوع بصری به خلق این زیبایی کمک خواهند کرد .

ویژگی فرش مربعی
فرش های مربع شکل به دلیل تقارن در اضلاع خط فکری و نظم روانی به همراه خواهند داشت . در صورت استفاده از این محصولات نیاز به خرج خلاقیت بیشتر در چیدمان سایر وسایل است چراکه اندکی نامرتبی و عدم تقارن به وضوح به چشم خواهد آمد .
پهن کردن فرش مربعی باید در نقطه ثقل باشد . نقطه ی کانونی اتاق را مشخص کنید و فرش را روی آن بیندازید . بدین ترتیب با چیدن سایر وسایل حول نقطه ثقل فضایی امن و آرام جهت دور همی های خانوادگی خلق خواهید کرد . بهتر است در گذاشتن وسایل به میزان کافی دقت داشته باشید ، برای مثال نباید پایه های مبل از ابعاد فرش تفاوت زیادی داشته باشد .
اگر قصد دارید فرش مربعی را در اتاق خواب بیاندازید ، بهتر است صندلی ها و تخت را زاویه دار قرار دهید تا اتاق خیلی رسمی و خشک نباشد . جذابیت و صمیمیت در زاویه دادن و عدم تقاون بیشتر به چشم می خورد .
قرار گرفتن میز گرد یا بیضی شکل بر روی فرش مربعی بسیار زیبا خواهد بود چرا که به فضا حالت سیال بودن و نرمی و لطافت می دهد . لزومی ندارد بر روی فرش مربعی شکل وسایل مربع شکل و گوشه دار قرار بگیرد اتفاقاً استفاده از میز و گلدان بدون گوشه و گرد به چشم ها حس هنجار شکنی خوشایندی می دهد .

طرح فرش مربعی
طرح های فرش مربع به دلیل داشتن ابعاد خاص اندکی با طرح های فرش های مستطیل متفاوت است . گروه تولیدی فرش دیوان که به طور تخصصی در حیطه تولیدات فرش مربع ،  فرش بیضی ، فرش گرد و ... در حال فعالیت است بهترین و زیباترین فرش های مربع را در طرح هایی هنرمندانه و پر فروش تولید و روانه بازار ساخته است . از جمله طرح های فرش های ماشینی مربع می توان اشاره کرد به :
طرح حوض نقره ، طرح اصفهان ، طرح ربکا ، طرح سیما ، طرح صاحبقران ، طرح نارملا  و طرح چهار فصل
این محصولات نمونه ای از فرش های مربع شکل گروه تولیدی فرش دیوان هستند که در تراکم بالا و تعداد شانه 1200 به صورت کاملاً تخصصی و صادراتی تولید می شوند . استفاده از الیاف مرغوب و به کارگیری بهترین مواد اولیه موجود ویژگی تمامی محصولاتی ست که با برند فرش دیوان وارد بازار می شوند . شرکت فرش دیوان خریداران را عضوی از خانواده خود می داند و سعی دارد تا بهترین کیفیت را با کم ترین قیمت در اختیار آن ها قرار دهد .
اگر از جمله خریدرانی هستید که ترجیح می دهید با انتخابی جسورانه دکوراسیون منزل خود را زیبا و متفاوت از سایرین جلوه دهید ، بهتر است به فروشگاه آنلاین فرش دیوان مراجعه نموده و از تنوع و تعدد محصولات جدید از جمله فرش مربعی ، فرش گرد و فرش بیضی دیدن نمایید . دیدن این محصولات و بررسی کیفیت و قیمت شما را در خرید فرش های غیر مستطیل هیجان زده کرده و تفاوت دکوراسیون را با انتخاب فرشی متفاوت تجربه خواهید کرد .

فرش مربعی, فرش بیضی, فرش گرد, فرش مربع شکل, فرش دایره ای شکل, فرش هشت ضلعی, طرح فرش مربعی
نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
فرش ماشینی کاشان
فروش اینترنتی فرش ماشینی کاشان
خصوصیات فرش های 700 شانه واقعی
کارخانه فرش کاشان انتخاب یک فرش خوب
فرش ماشینی 1200 شانه
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi