لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

قیمت فرش 1200 شانه

carpet-price-1200-reeds-density-3600.jpg

امروزه خریداران ، قبل از خرید ، اولین نکته ای که به آن توجه می کنند ، قیمت فرش و مقایسه قیمت ها با هم است .
قیمت فرش ، در حال تغییر و نوسان می باشد و عوامل بسیار در تغییر آن دخالت دارد . شانه و تراکم قالی ، یکی از شاخص هایی است که فرش ها را از یکدیگر متمایز می سازد .
برای معنای دقیق تر شانه و تراکم کلیک کنید .
تولید فرش های 1200 شانه ، در بازار فرش غوغا کرده است . کارخانه ای موفق است که بتواند با واردکردن مجهزترین دستگاه های به روز دنیا ، به تولید این فرش های دستبافتگونه بپردازد . محصولاتی که شبیه قالی دستباف هم از نظر کیفیت و هم از نظر ظاهر و طرح و نقش می باشد . محصولاتی که نشانگر هنر تولید کنندگان ایرانی می باشد . فشرده بودن و تراکم زیاد ، ظاهری بسیار زیبا و طرح های ریز نقش از ویژگی های منحصر به فرد فرش 1200 شانه تراکم 3600 می باشد . با وجود اینکه قیمت فرش 1200 شانه بسیار بالاتر از فرش های 700 شانه و 1000 شانه می  باشد ، باز از محبوبیت آن کاسته نشده است ، به دلیل اینکه این فرش زیبا ، می تواند سالیان متمادی ، در دکوراسیون ها ، خودنمایی کند و در کنار زیبا کردن محیط منزل ، کف پوشی مناسب باشد . عوامل بسیاری سبب بالارفتن قیمت فرش 1200 شانه شده است .
1. استفاده از الیاف آکریلیک و یا نخ ترک :
فرش باکیفیت ، محصولی است که با بهترین الیاف آکریلیک بافته شود . این الیاف را قبل از بافت ، به مرحله هیت ست می برند . مرحله هیت ست ، مرحله ای است که الیاف ، از تونل بخار آب و گرما عبور می کنند ، پرزهای نخ گرفته می شود و نخ مقاوم تر می شود و به مرحله بافت فرش 1200 شانه می رود . استفاده از الیاف آکریلیک ، مرحله هیت ست ، یعنی تحمیل هزینه های بسیار برای تولید کننده است ولی از طرفی ، فرش های آکریلیک ، نسبت به گرما ( اعم از حرارت های مستقیم و غیر مستقیم ) پاخور شدن ، شست وشو مقاوم هست و تغییر ماهیت نمی دهد و رنگ آن بسیار براق و شفاف است . طول عمر این آکریلیک ، بیشتر از فرش های پلی استر است ، تا جایی که بیش از 300 سال ، قابل استفاده است . زیبایی محصولات آکریلیک ، قابل مقایسه با محصولات پلی استر نیست .
2. شانه و تراکم :
همانطور که در بالا اشاره کردیم فرش های 1200 شانه دارای بالاترین شانه و تراکم هستند . شانه و تراکم به تعداد گره ها بستگی دارند . به دلیل تعداد بالای گره در این محصول ، باید از الیاف خیلی ظریف و نازک استفاده کرد . الیاف نازکی که زود از هم گسسته نشود ، چون سرعت بافت ماشین hci ( ماشین بافت فرش 1200 شانه ) بسیار بالاست و اگر نخ محکم نباشد زود پاره می شود و همچنین چون تعداد گره ها زیاد است ، اگر نخ کلفت باشد ، طرح های ریز نقش ، به زیبایی روی قالی ، پیاده نمی شوند .
3. اندازه فرش 1200 شانه :
قیمت فرش 9 متری از قیمت فرش 12 متری کمتر است چون رنگ کمتر ، تعداد ریشه های پایین تر از فرش 12 متری دارد و زمان کمتری برای بافت آن صرف شده است .
4. تعداد رنگ های بالا :
هراندازه تعداد رنگ ، در محصول ، بیشتر باشد فرش ، گران قیمت تر می شود . فرش 8 رنگ از فرش 12 رنگ قیمت پایین تری دارد . البته تعداد بالای رنگ ، در کیفیت فرش تاثیری ندارد و فقط محصول را زیباتر می کند و قدرت هارمونی آن را با دکوراسیون بیشتر می کند .
5. وزن فرش 1200 شانه :
وزن در قیمت آن تاثیر دارد . تعداد گره های بالا ، ابعاد بیشتر ، وزن فرش را بیشتر می کند .
وزن یک متر مربع از  فرش 1200 شانه تقریبا 3 کیلوگرم و 750 گرم است . یعنی وزن فرش 12 متری از 1200 شانه ، 45 کیلوگرم است .
6. نوع ماشین بافت :
ماشین بافت قدیمی از قبیل ماکویی نمی توانند محصولات 1200 شانه را با کیفیت خوب تولید کنند . شرکت دیوان ، با وارد کردن دستگاه hci از شرکت وندویل بلژیک ، تلاش می کند تا بهترین فرش ماشینی را عرضه کند .
موارد گفته شده سبب می شود تا قیمت فرش ماشینی ، گرانتر عرضه شود . ولی تولید کننده ای موفق است که با رعایت موارد بالا ، سعی کند تا قیمت محصولات را کاهش دهد .
خرید اینترنتی فرش 1200 شانه
شرکت دیوان ، با استفاده از الیاف صددرصد آکریلیک هیت ست شده ، استفاده از دستگاه hci ، شانه و تراکم بالا ، تعداد رنگ بالا ، بهترین فرش 1200 شانه ر اعرضه می کند . طراحی متنوع ترین طرح های سنتی و مدرن توسط بهترین کارمندان خبره ، محبوبیت این کارخانه بزرگ فرش ماشینی کاشان را بالابرده است . قیمت فرش 1200 شانه بالاست ولی شرکت دیوان یا فروش مستقیم این محصولات ، سعی کرده ست تا قیمت فرش 1200 شانه را به طرز شگفت انگیزی پایین بیاورد . این شرکت ، دو نوع فروش محصولات را جزء سیستم کاری خود می داند :
1 . فروش حضوری
2 . فروش اینترنتی فرش
قیمت فرش 1200 شانه تراکم 3600 در هر دو فروش یکسان است . این کارخانه برای همشهریان کاشانی و برای کسانی که فروش فرش را به صورت عمده می خواهند ، و برای مشتریانی که می خواهند از نزدیک کارخانه را بینند و با محصولات آشنا شوند ، خرید حضوری را فراهم کرده است ولی خرید اینترنتی فرش ، بسیار راحت تر و بدون دردسر است و مشتری پس از دین انواع طرح حای محصولات 1200 شانه ، نسبت به خریدن آن اقدام می کن و تحویل فرش درب منزل ، توسط شرکت دیوان انجام می شود .
تمامی مشخصات فنی فرش ، بر برچسبی که بر پشت محصول است ، حک شده است . برند معتبر این کارخانه برروی برچسب است تا سودجویان نتوانند ، محصولات تقلبی را به جای این برند معتبر به فروش برسانند .
تمامی محصولات این شرکت دارای ضمانت نامه اصل می باشد .
شرکت دیوان محصولات 1200 شانه را در شکل های مختلف عرضه می کند .

تولید فرش 1200 شانه, فرش 1200 شانه تراکم 3600, قیمت فرش 1200 شانه, قیمت فرش 9 متری, قیمت فرش 12 متری, فروش اینترنتی فرش
نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
امکان خرید مستقیم فرش از کارخانه فرش
فرش ماشینی ظریف 1200 شانه
خرید فرش ماشینی از شهر فرش
آموزش خرید قدم به قدم فرش های مدرن
خرید بی واسطه فرش کاشان با قیمت مناسب
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi