لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

قیمت فرش 1200 شانه

carpet-price-1200-reeds-density-3600.jpg

امروزه خریداران ، قبل از خرید ، اولین نکته ای که به آن توجه می کنند ، قیمت فرش و مقایسه قیمت ها با هم است .
قیمت فرش ، در حال تغییر و نوسان می باشد و عوامل بسیار در تغییر آن دخالت دارد . شانه و تراکم قالی ، یکی از شاخص هایی است که فرش ها را از یکدیگر متمایز می سازد .
برای معنای دقیق تر شانه و تراکم کلیک کنید .
تولید فرش های 1200 شانه ، در بازار فرش غوغا کرده است . کارخانه ای موفق است که بتواند با واردکردن مجهزترین دستگاه های به روز دنیا ، به تولید این فرش های دستبافتگونه بپردازد . محصولاتی که شبیه قالی دستباف هم از نظر کیفیت و هم از نظر ظاهر و طرح و نقش می باشد . محصولاتی که نشانگر هنر تولید کنندگان ایرانی می باشد . فشرده بودن و تراکم زیاد ، ظاهری بسیار زیبا و طرح های ریز نقش از ویژگی های منحصر به فرد فرش 1200 شانه تراکم 3600 می باشد . با وجود اینکه قیمت فرش 1200 شانه بسیار بالاتر از فرش های 700 شانه و 1000 شانه می  باشد ، باز از محبوبیت آن کاسته نشده است ، به دلیل اینکه این فرش زیبا ، می تواند سالیان متمادی ، در دکوراسیون ها ، خودنمایی کند و در کنار زیبا کردن محیط منزل ، کف پوشی مناسب باشد . عوامل بسیاری سبب بالارفتن قیمت فرش 1200 شانه شده است .
1. استفاده از الیاف آکریلیک و یا نخ ترک :
فرش باکیفیت ، محصولی است که با بهترین الیاف آکریلیک بافته شود . این الیاف را قبل از بافت ، به مرحله هیت ست می برند . مرحله هیت ست ، مرحله ای است که الیاف ، از تونل بخار آب و گرما عبور می کنند ، پرزهای نخ گرفته می شود و نخ مقاوم تر می شود و به مرحله بافت فرش 1200 شانه می رود . استفاده از الیاف آکریلیک ، مرحله هیت ست ، یعنی تحمیل هزینه های بسیار برای تولید کننده است ولی از طرفی ، فرش های آکریلیک ، نسبت به گرما ( اعم از حرارت های مستقیم و غیر مستقیم ) پاخور شدن ، شست وشو مقاوم هست و تغییر ماهیت نمی دهد و رنگ آن بسیار براق و شفاف است . طول عمر این آکریلیک ، بیشتر از فرش های پلی استر است ، تا جایی که بیش از 300 سال ، قابل استفاده است . زیبایی محصولات آکریلیک ، قابل مقایسه با محصولات پلی استر نیست .
2. شانه و تراکم :
همانطور که در بالا اشاره کردیم فرش های 1200 شانه دارای بالاترین شانه و تراکم هستند . شانه و تراکم به تعداد گره ها بستگی دارند . به دلیل تعداد بالای گره در این محصول ، باید از الیاف خیلی ظریف و نازک استفاده کرد . الیاف نازکی که زود از هم گسسته نشود ، چون سرعت بافت ماشین hci ( ماشین بافت فرش 1200 شانه ) بسیار بالاست و اگر نخ محکم نباشد زود پاره می شود و همچنین چون تعداد گره ها زیاد است ، اگر نخ کلفت باشد ، طرح های ریز نقش ، به زیبایی روی قالی ، پیاده نمی شوند .
3. اندازه فرش 1200 شانه :
قیمت فرش 9 متری از قیمت فرش 12 متری کمتر است چون رنگ کمتر ، تعداد ریشه های پایین تر از فرش 12 متری دارد و زمان کمتری برای بافت آن صرف شده است .
4. تعداد رنگ های بالا :
هراندازه تعداد رنگ ، در محصول ، بیشتر باشد فرش ، گران قیمت تر می شود . فرش 8 رنگ از فرش 12 رنگ قیمت پایین تری دارد . البته تعداد بالای رنگ ، در کیفیت فرش تاثیری ندارد و فقط محصول را زیباتر می کند و قدرت هارمونی آن را با دکوراسیون بیشتر می کند .
5. وزن فرش 1200 شانه :
وزن در قیمت آن تاثیر دارد . تعداد گره های بالا ، ابعاد بیشتر ، وزن فرش را بیشتر می کند .
وزن یک متر مربع از  فرش 1200 شانه تقریبا 3 کیلوگرم و 750 گرم است . یعنی وزن فرش 12 متری از 1200 شانه ، 45 کیلوگرم است .
6. نوع ماشین بافت :
ماشین بافت قدیمی از قبیل ماکویی نمی توانند محصولات 1200 شانه را با کیفیت خوب تولید کنند . شرکت دیوان ، با وارد کردن دستگاه hci از شرکت وندویل بلژیک ، تلاش می کند تا بهترین فرش ماشینی را عرضه کند .
موارد گفته شده سبب می شود تا قیمت فرش ماشینی ، گرانتر عرضه شود . ولی تولید کننده ای موفق است که با رعایت موارد بالا ، سعی کند تا قیمت محصولات را کاهش دهد .
خرید اینترنتی فرش 1200 شانه
شرکت دیوان ، با استفاده از الیاف صددرصد آکریلیک هیت ست شده ، استفاده از دستگاه hci ، شانه و تراکم بالا ، تعداد رنگ بالا ، بهترین فرش 1200 شانه ر اعرضه می کند . طراحی متنوع ترین طرح های سنتی و مدرن توسط بهترین کارمندان خبره ، محبوبیت این کارخانه بزرگ فرش ماشینی کاشان را بالابرده است . قیمت فرش 1200 شانه بالاست ولی شرکت دیوان یا فروش مستقیم این محصولات ، سعی کرده ست تا قیمت فرش 1200 شانه را به طرز شگفت انگیزی پایین بیاورد . این شرکت ، دو نوع فروش محصولات را جزء سیستم کاری خود می داند :
1 . فروش حضوری
2 . فروش اینترنتی فرش
قیمت فرش 1200 شانه تراکم 3600 در هر دو فروش یکسان است . این کارخانه برای همشهریان کاشانی و برای کسانی که فروش فرش را به صورت عمده می خواهند ، و برای مشتریانی که می خواهند از نزدیک کارخانه را بینند و با محصولات آشنا شوند ، خرید حضوری را فراهم کرده است ولی خرید اینترنتی فرش ، بسیار راحت تر و بدون دردسر است و مشتری پس از دین انواع طرح حای محصولات 1200 شانه ، نسبت به خریدن آن اقدام می کن و تحویل فرش درب منزل ، توسط شرکت دیوان انجام می شود .
تمامی مشخصات فنی فرش ، بر برچسبی که بر پشت محصول است ، حک شده است . برند معتبر این کارخانه برروی برچسب است تا سودجویان نتوانند ، محصولات تقلبی را به جای این برند معتبر به فروش برسانند .
تمامی محصولات این شرکت دارای ضمانت نامه اصل می باشد .
شرکت دیوان محصولات 1200 شانه را در شکل های مختلف عرضه می کند .

تولید فرش 1200 شانه, فرش 1200 شانه تراکم 3600, قیمت فرش 1200 شانه, قیمت فرش 9 متری, قیمت فرش 12 متری, فروش اینترنتی فرش
نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
جنس نخ پود فرش
فرش 1200 شانه تراکم 3600 کاشان
جدیدترین طرح فرش
خرید فرش 700 شانه از کارخانه فرش کاشان
خرید فرش گرد و بیضی از کوچکترین سایز تا سایزهای بزرگ پارچه
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi