لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

امکان خرید مستقیم فرش از کارخانه فرش

carpet-directly-kashan.jpg

در تاریخ ایران دوره صفویه به علت آشنایی با هنر فرش و قالی  بافی دوران مهمی ست . دوران صفریه عصر هنر شناخته شده است . در این دوراان ارتباطات رواج یافته و راه های ارتباطی ایران عمده ترین مسیر های تجاری به شمار می رفتند . خواستگاه مبادلات بازرگانی کالاهایی مانند ابریشم ، شهر تاریخی کاشان بوده و این محصول در اقتصاد ایران نقش عمده ای ایفا می کرده است . در کل می توان ادعا نمود که کارخانه جات ایران در زمینه صنعت فرش و قالی و در کل صنعت نساجی عملکرد خوبی از خودت نشان داده اند .
تعداد کارخانه های فرش ماشینی و به طبع آن تعداد فروشگاه های فرش ماشینی هم در ایران بسیار زیاد می باشد . کارخانه هایی که به بهترین نحو ممکن عمل کرده و شهرتشان در سراسر دنیا پیچیده است . از این رو هنگام خرید ، خریداران با تعدد انتخاب و تنوع و گوناگونی روبرو هستند . اگر بدون علم و شناخت اقدام به خرید فرش ماشینی نماییم قطعا دچار سردرگمی خواهیم شد و ممکن است انتخاب شایسته ای نداشته باشیم .
در این میان انتخاب روش خرید هم اهمیت فراوانی دارد ، اینکه فرش را از کجا و چگونه تهیه نماییم در خرید بسیار تاثیر گذا خواهد بود . روش های مختلفی از روش های سنتی گرفته تا مراجعه به کارخانه و فروشگاه های آنلاین پیش روی خریداران وجود دارد . در همین راستا و به علت اهمیت فراوان موضوع مقاله حاضر تحت عنوان امكان خريد مستقيم فرش ماشينی از کارخانه فرش تهیه شده است . امید است با خواندن این نوشتار بتوانید بهترین روش ممکن را انتخاب نموده و از خرید لذت ببرید .
خرید مستقیم فرش ماشینی
همگام با تمامی تغییرات رخ داده در دنیا و مدرن شدن ، روش های خرید هم تا حدود زیادی از این پیشرفت و مدرنیته تبعیت نموده است . تا قبل از این خرید صرفا به صورت مراجعه به فروشگاه ، انتخاب محصول از بین موارد موجود ، پرداخت وجه و دریافت کالا بود . اما امروزه قضیه کمی متفاوت تر شده است . برای مثال اگر خریداران قصد خرید فرش ماشینی را دارند ، می توانند روش های مستقیم را برگزیده و از مزایای بی شمار آن بهره مند شوند . روش های خرید مستقیم به معنای دریافت محصول از تولید کننده ، بدون دخالت هیچ دلال واسطه ای است . خرید در نمایشگاه ها ، مراجعه به کارخانه ، مراجعه به مراکز مستقیم پخش ، خرید به صورت تلفنی و مراجعه به فروشگاه های آنلاین از جمله خرید های مستقیم هستند . مراجعه به کارخانه به دو روش فیزیکی و مجازی صورت می گیرد که در ادامه توضیح داده می شود .
خرید مستقیم فرش از کارخانه به روش فیزیکی
این روش یعنی اینکه خریدار به کارخانه رفته و از بین محصولات موجود در بازار انتخاب نماید . حضور مشاوران و کارشناسان فروش ، دیدن خط تولید و مواد اولیه و اطمینان از اصالت فرش ، لمس فرش ، آشنایی با تمام ویژگی های محصول و ... از مزایا این روشش است . در کنار تمام موارد عنوان شده قیمت مناسب مشخصه ترین موردی ست که خریداران را به حضور فیزیکی در کارخانه و خرید مستقیم ترغیب می نماید . اما این روش برای خریدارانی که با کارخانه فاصله زیادی دارند مقرون به صرفه و امکان پذیر نخواهد بود . در عوض خرید از فروشگاه های آنلاین که نوعی خريد مستقيم فرش ماشينی از کارخانه به شما می رود ، مشکل را حل کرده و در هر جای دنیا می توان درخواست فرش ماشینی را ثبت و در کم ترین زمان ممکن کالا را دریافت نمود .
خرید مستقیم از کارخانه به روش اینترنتی
خرید آنلانی در مورد تمام کالاها ساده ترین و مقرون به صرفه ترین روش است . کافی است به شبکه اینترنت وصل شده و وب سایت رسمی برند مورد نظر را پیدا کنید . دیدن محصولات و فرش های ماشینی گوناگون در چند صفحه ، حضور در فروشگاه بدون محدودیت زمانی و مکانی ، مراجعه در هر ساعتی از شبانه روز ، گرفتن اطلاعات دقیق و صحیح ، خرید به قیمت کارخانه و هزینه تمام شده و ... تنها تعداد کمی از ویژگی های خرید از فروشگاه آنلاین به عنوان خریدی مستقیم از کارخانه است .
در روش خرید از فروشگاه اینترنتی رعایت کردن جانب احتیاط بسیار ضروری و مهم است . خرید از هر سایتی اطمینان بخش نخواهد بود . در دنیای مجازی به علت عدم رویت فروشنده و وجود شخصیت های مجازی نباید به هر وب سایت و هر فروشنده ای اعتماد نمود . یافتن فروشگاه های آنلانی معتبر کار آسانی ست اما نیازمند دقت فراوان است . همچنین لازم است در هنگام پرداخت وجه از طریق شبکه های بانکی موارد امنیتی را رعایت نمود .
خرید فرش کاشان به روش مستقیم
کیفیت و پیشتاز بودن کارخانه جات شهر کاشان بر کسی پوشیده نیست و این کارخانه جات هر ساله تعداد زیادی از محصولات خود را به روش های مستقیم به دست خریداران می رسانند . خرید از کارخانه جات شهر کاشان خریدار را از اصالت ، دوام ، کیفیت و مرغوبیت فرش مطمئن می سازد . جالب تر آنکه تمامی برندهای کاشان دارای وب سایت های رسمی و فروشگاه های آنلاین معتبر هستند که مشتریان می توانند محصولات مرغوب را به روش مستقیم از وب سایت ها تهیه نمایند .
شهر کاشان به علت داشتن موقعیت جغرافیایی مناسب و قرار گرفتن در مرکز کشور برای خرید به روش حضور در کارخانه بسیاری از مشتریان در شهر های اطراف مناسب است . در روش های مستقیم خرید فرد محصول را انتخاب و وجه را پرداخته می نماید ، پس از آن ارسال و هزینه های مربوطه بر عهده تولید کننده خواهد بود . از آنجایی که فرش های ماشینی دارای وزن زیاد و ابعاد بزرگی هستند ، حمل و نقلشان دشوار و هزینه بر است ؛ که در روش های خرید مدرن این سختی جهت رفاه حال خریدار بر عهده تولیدکننده است .
انتخاب برند معتبر در بین صدها تولید کننده نیازمند تحقیق است . فرش دیوان که تخصص بالایی در تولید فرش های صادراتی دارشته و عمده صادرات کشور را بر عهده دارد می تواند بهترین انتخاب باشد .  امكان خريد مستقيم فرش ماشينی از كارخانه فرش دیوان به دو روش حضور فیزیکی و فروشگاه آنلاین امکان پذیر است . اگر قصد خرید فرش ماشینی به روش های مستقیم را دارید برند دیوان می تواند انتخابی مناسب و در خور منزل شما باشد .
شرکت دیوان تولید کننده انواع فرش های بزرگ پارچه در اندازه های درخواستی توسط مشتری و در اشکال گوناگون می باشد .

خرید مستقیم فرش از کارخانه, کارخانه فرش ماشینی, فروشگاه فرش ماشینی, خرید فرش ماشینی, خرید فرش کاشان, فرش صادراتی
نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
خرید فرش مدرن بدون پرداخت هزینه کامل
فرش ماشینی کاشان
کارخانه تولید فرش کاشان
زیباترین فرش ماشینی کدام است
بررسی قیمت فرش 1200 شانه
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi