لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

خرید فرش گرد و بیضی از کوچکترین سایز تا سایزهای بزرگ پارچه

carpet-round-kashan.jpg

زیبایی فرش و مشتقات آن مانند تابلو فرش ، قالیچه و ... در دکور خانه و مکان های اداری ثابت شده است . به صورتی که در تمام دنیا فرش های اصیل ایران ، جایگاه ویژه ای در تحولات دکوراسیون دارند . حتی در زمان های قدیمی هم اشراف زادگان و سران کشور در جشن های و اعیاد فرش های دستبافت ایرانی را بر دیوار منازل خود آویزان کرده و اینگونه به مزین کردن فضای کاخ ها اقدام می نمودند . رد و بدل کردن قالیچه و فرش های کوچکی که از ایران به غنیمت آورده شده بود زیباترین و با ارزش ترین تحفه بین سران قبایل محسوب می شد . حتی امروزه هم قالیچه ها کالاهایی فوق العاده لوکس و شیک هستند که اگر طبق اصول زیبا شناسی و هماهنگ با محیط انتخاب شوند ، بسیار خاص و در نهایت زیبایی در دکوراسیون فضا جلوه گری خواهند کرد .
فضایی را تصور نمایید که با کف پوشی از جنس سرامیک یا پارکت پوشیده شده است ، در وسط ، فرش گرد یا بیضی هماهنگ با رنگ کف پوش گسترانده شده و در اطراف فرش مبلمان و سایر وسایل چیده شده است . ترکیبی بسیار جذاب که چه در فضاهای بزرگ و چه در فضاهای کوچک دکوراسیونی زیبا را رقم خواهد زد . اگر چه فرش هایی با طرح گرد و بیضی در شانه و تراکم پایین تا چند سال قبل به عنوان پادری بافته می شدند اما امروزه وجاهت و زیبایی فرش های گرد و بیضی که در شانه و تراکم بالا تولید می شوند به حدی ست که توانسته است جای خود را در پذیرایی و قسمت های لوکس خانه باز کند .
فرش های گرد و بیضی دسته ای از تولیدات در ابعاد کوچک هستند که متن این مقاله را به آن ها اختصاص داده ایم . در ادامه با نقش فرش های گرد و فرش بیضی در دکوراسیون خانه آشنا خواهیم شد .
فرش گرد و بیضی را در کجا بگسترانیم ؟
از آنجایی که ذهن ما بطور پیش فرض ، فرش ها را مستطیل و چهارگوشه در خود جایی داده است ، در مواجه شدن این سؤال که فرش گرد یا فرش بیضی را کجا بگسترانیم نیازمند اندکی تأمل باشم و حتی تعیین فضایی مناسب جهت استفاده از فرش هایی خارج از عرف مستطیل شکل کمی دشوار به نظر برسد . این فرش های متفاوت ، خربدار را به خود جذب می کند . اما اگر خریدار ذهن خلاقی نداشته باشد نخواهد توانست در بین اتاق های چهار گوشه مکان مناسبی برای فرش های مورد بحث ما بیابد . حال آنکه این فرش ها از نظر سبک معماری و بصری هارمونی جذابی در فضاهای چهارگوش اتاق ایجاد می نمایند . خصوصاً زمانی که سختی انتخاب مشتریان را در تعیین فضایی مناسب برای پهن کردن فرش های گرد و بیضی ناکام می گذارد و ترجیح عموم انتخاب فرش هایی با اشکال هندسی منظم و روتین است .
اگر به دنبال داشتن دکوری متفاوت و جذاب هستید در انتخاب فرش های گرد و بیضی تردید نکنید . می توانید میز مبلمان را گرد و هماهنگ با فرش گرد زیر آن انتخاب کنید و این گونه یک گام در هارمون سازی دکوری زیبا برداشته اید .
فرش های گرد برای تفکیک فضاهای بزرگ بسیار کارآ هستند . اگر خانه ای بزرگ دارید ، فرش گرد بزرگ ماشینی انتخاب کنید و صندلی ها و عسلی ها را به گونه در اطراف آن سامان دهید که پاهای مهمان هنگام نشستن بر صندلی یا مبل روی فرش قرار گیرد ، بدین ترتیب در فضای بزرگ خانه محیطی گرد و صمیم مخصوص نشستن مهمان ها و گپ زدن های صمیمی ایجاد کرده اید .
همچنین اگر میز ناهار خوری گرد دارید ، قطعاً بهترین انتخاب فرش گردی است که اندکی از مجمع میز و صندلی ها بزرگ تر باشد .
فرش های گرد از فرش های بیضی رسمی تر هستند ، از همین رو دقت نمایید که در دکور قسمت های رسمی بیشتر از فرش گرد استفاده نمایید و فرش های بیضی را برای فضاهای خصوصی خانه و راحت تر بگذارید .
فرش های بیضی را می توانید در تکمیل دکوراسیون اتاق خواب ها ، حمام و فضاهای مخصوص شب نیشینی خانه استفاده نمایید . فرش های متفاوت باید در جایی استفاده شوند که طرح و ابعاد آن ها به خوبی نمایش داده شود . این فرش ها برای مکان های شلوغی و قرار گرفتن در زیر کمد و ... مناسب نخواهند بود چراکه تمام جلوه و زیبایی آن ها در گرد یا بیضی دیده شدنشان است . برای مثال پهن گردن فرش گرد یا بیضی در وسط اتاق خواب فضایی بین تخت خواب و کمد بسیار مناسب است . تفاوت فرش های بیضی و مستطیل علاوه بر رووتین بودن میزان پوشش محیط است ، فرش های بیضی فضا را بزرگ تر و زیبا تر جلوه می دهند . این محصولات برای اتاق کودک هم انتخاب شایسته ایی خواهند بود . اگر فضایی در منزل را با موکت ساده و تک رنگ پوشانده ایم بد نیست برای زیبا سازی از فرش گرد ، مربع یا بیضی به عنوان طرحی در وسط موکت کمک بگیریم .
استفاده از فرش های بیضی تنها به اتاق خواب ها و جلوی تخت محدود نمی شود . در صورتی که بتوان ست مناسبی بین طرح فرش بیضی و گلدان و سایر وسایل زینتی ایجاد کرد ، این محصول برای راهرو ، پاگرد ، اتاق نشیمن و آشپزخانه بسیار شیک و مناسب خواهد بود . فرش های بیضی هم مانند فرش های گرد می توانند به خوبی فضاهای بزرگ را تفکیک و چند کاره نمایند .
جدای از همه این توضیحات انتخاب برند مناسب و طرح و نگاره زیبا در مورد فرش های گرد و بیضی بسیار مهم و قابل توجه است . گروه تولیدی فرش دیوان که به صورت تخصصی در حیطه تولید فرش های صادراتی و درجه یک در حال فعالیت است ، در زمینه تولید فرش های گرد و بیضی تبحر خاصی دارد .
خرید فرش گرد و بیضی
فرش دیوان به عنوان بهترین برند تولید فرش های گرد ، بیضی و مربع در سراسر دنیا شناخته شده است . نگاهی گذرا به فروشگاه آنلاین فرش دیوان دنیایی از طرح ها و انواع فرش های گرد و بیضی را به ما نشان می دهد ، فرش هایی با کیفیت و زیبایی مثال زدنی که در طول سالیان فعالیت این برند نامی به بهره برداری رسیده اند . در خرید و انتخاب فرش های گرد و بیضی دست و دل باز عمل نمایید چراکه تاثیری بی نهایت زیبا و متفاوت بر دکوراسیون خانه شما خواهند داشت .

'فرش بیضی' , 'فرش گرد' , 'فرش های متفاوت' , 'فرش گرد بزرگ ماشینی' , 'خرید فرش گرد و بیضی'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
فروش عمده فرش لایت
فرش کهنه نما یا فرش معمولی؟
خرید فرش 1000 شانه از کارخانه
کیفیت فرش ماشینی
فروش فرش کاشان زیر قیمت بازار
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi