لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

فرش ماشینی ایرانی

best-persian-carpet.jpg

از دیرباز ، فرش ایرانی مورد محبوب جهانیان بوده است . بافت بهترین قالی های دستباف در ایران ، موجب گرایش میلیون ها توریست به این کشور شده است . یکی از مهمترین صارات غیر نفتی ایران ، قالی های ایرانی می باشد . در گذشته قالی در ایران به صورت دستباف توسط هنرمندان غیور کشورمان بافته می شد . فرش دستباف ایرانی ،علاوه بر زیبایی که دارد ، یک سرمایه محسوب می شود . طرح های بسیار زیبای آن که تجلی ایران و سرزمین مان است ، یکی از دلایل محبوبیت آن می باشد . ولی خرید این قالی نفیس از قدرت بسیاری از خانواده ها خارج است . قیمت بیش از اندازه آن ، تولید کنندگان را برآن داشت تا به تولید فرش های شبیه دستباف بپردازند . این فرش های ایرانی که بسیار ریز نقش و فاخر است ، مورد توجه ایرانیان و جهانیان قرار گرفت . اگر در هنگام انتخاب فرش ماشینی به دنبال زیبایی و ریز نقشی قالی هستید ، شما باید به سرغ فرش های با شانه و تراکم بالا بروید .
برای اطلاعات دقیق از شانه و تراکم ، کلیک کنید .
فرش های 500 شانه ، به علت پایین بودن شانه و تراکم و کم بودن تعداد گره ها ، از زیبایی بسیار کمی برخوردار می باشد . امروزه مشتریان ، به زیبایی فرش خیلی اهمیت می دهند و بیشتر خریداران به دنبال خرید فرش جدید هستند . تولید کنندگانی موفق هستند که بتوانند فرش های با شانه و تراکم بالا را با بهترین طرح ها ونقشه ها تولید کنند .
شرکت دیوان یکی از بزرگترین کارخانه تولید بهترین فرش ماشینی ایرانی است که توانسته است با کیفیت بالای محصولاتش و زیبایی محصولات دستبافتگونه اش ، بازارهای داخلی و خارجی را در قبظه خود بگیرد .
بهترین فرش ماشینی ایرانی کدام است ؟
1 . فرش سنتی ایرانی ، بسیار لوکس و فاخر است و برای مکان های مجلل مناسب می باشد . طرح های سنتی به علت داشتن گل های بسیار ریز و به عبارتی نقشه های شلوغ ، بهتر است به صورت 1200 شانه با تراکم 3600 بافته شود . ریز نقشی این گونه محصولات زبانزد جهانیان است . در اینجا به ذکر انواع طرح های سنتی فرش ایرانی می پردازیم .
• لچک ترنج : در خانه های بیشتر ما ایرانی ها ، فرش ترنج مرکزی وجود دارد .از گذشته تا به امروز یکی از محبوب ترین طرح های قالی ایرانی که هم در قالی دستباف و هم در قالی ماشینی به کار می رفت ، طرح لچک ترنج است . این نقشه به گونه ای طراحی شده است که حاشیه های پهن ، دور تا دور فرش را احاطه کرده است . ترنج که در مرکز قالی قرار می گیرد ، در قالب اشکال هندسی دایره ای و یا بیضی است و درچهار گوشه قالی ، لچک قرار می گیرد . لچک به معنای گوشه است . اندازه ترنج ، در هر فرشی مختلف است . ترنج قالی های کاشان و اصفهان کوچک تر از قالی های تبریز است . بسیاری از فرش های ایرانی هستند فقط ترنج و حاشیه دارند و لچک ندارند . کارخانه بزرگ دیوان ، تولید کننده فرش های سنتی ایرانی ، با نقوش بسیار زیبا و اصیل ایرانی می باشد .
• طرح افشان :  در این محصول ، ترنج و لچک وجود ندارد و در کل فرش ، پیوستگی وجود دارد و تمام گل ها و برگ ها در فرش پراکنده شده اند . به گونه ای که طراح ، در هنگام کشیدن طرح افشان ، از اول تا اتمام کار قلم را از روی کاغذ برنداشته است .
طرح های قالی های ایرانی بسیار است از جمله : طرح ترکمن ، طرح قابی ، طرح ماهی درهم ، طرح بته جقه ، طرح اقتباسی ، طرح شاه عباسی ، طرح شکارگاه . طرح های قالی های ایرانی ، بسیار متنوع و زیباست . شرکت دیوان تواسته است طرح های ایرانی را در رنگبندی بسیار زیبا و به صورت 1200 شانه با تراکم 3600 ، عرضه کند .
ویژگی بهترین فرش ماشینی ایرانی
در بالا به زیبایی فرش ایرانی پرداختیم ولی در کنار زیبایی ، کیفیت فرش نیز از اهمیت بالایی برخوردار است . در اینجا به ذکر کیفیت فرش ماشینی ایرانی می پردازیم .
آنچه که کیفیت یک فرش ماشینی ایرانی را بالا می برد به شرح زیر می باشد :
1. در ابعاد فرش نباید تخلف صورت گیرد .
2. با تاکردن فرش ماشینی ، باید تقارن در طرح وجود داشته باشد .
3. دورنگی یا چند رنگی یک عیب محسوب می شود .
4. فرش باکیفیت ماشینی باید دارای پرزهای بسیار کم یا بدون پرز باشد . اصولا بهترین الیاف برای بافت بهترین قالی ماشینی ، الیاف آکریلیک است که این الیاف را قبل از بافت ، هیت ست می کنند تا مقاومت قالی در برابر پاخور شدن و حرارت ها و نور خورشید بالا رود
5. فرش های با شانه و تراکم بالا : محصولاتی که از شانه و تراکم بالا برخوردار هستند ، دارای کیفیت بیشتری می باشند چون تعداد گره ها بالاست و فشردگی بین ریشه ها زیاد است .
خرید فرش ماشینی ایرانی آنلاین
شرکت دیوان با وارد کردن دستگاه های مدرن و مجهز از شرکت وندویل ، توانسته است در تولید فرش های اصیل ایرانی با شانه و تراکم بالا موفق عمل کند . استفاده از بهترین الیاف مصنوعی آکریلیک هیت ست شده ، استفاده از تعداد رنگ های بالا ، بالا بودن شانه و تراکم محصولات این شرکت ، استخدام بهترین طراحان نقشه برای طراحی جدید ترین و به روز ترین مدل های فرش های سنتی ایرانی ، این کارخانه را جزء محبوب ترین تولید کنندگان ایرانی در کاشان قرار داده است . این شرکت در کنار فروش حضوری ، فروش اینترنتی فرش های ایرانی را در حیطه کاری خود قرار داده است .

'بهترین فرش ماشینی ایرانی' , 'طرح های سنتی فرش ایرانی' , 'فرش ترنج' , 'فرش ماشینی ایرانی' , 'فرش باکیفیت ماشینی' , 'خرید فرش ماشینی ایرانی' , 'مدل های فرش های سنتی ایرانی'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
فرش ۱۲۰۰ شانه اصیل کاشان
بررسی قیمت فرش 1200 شانه
سایت فروش فرش کاشان
بورس فرش ماشینی
فرش پلی استر بیشتر عمر می کند یا آکریلیک + 4 راه شناخت فرش پلی استر
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi