لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

انواع فرش 1200 شانه

best-carpet-design.jpg

نقش قالی ، به رکن جدانشدنی منازل ما ایرانی ها تبدیل شده است . در گذشته ، از قالی به عنوان کف پوش منازل استفاده می کردند ولی امروزه ، نقش فرش ، در دکوراسیون به عنوان یه وسیله زینتی تلقی می شود .
تولید کننده ای موفق است که علاوه بر کیفیت فرش ، به آیتم زیبایی قالی نیز توجه کند .
شرکت دیوان ، با تولید فرش های 1200 شانه در انواع مختلف و سایز های مختلف توانسته است ، سیل عظیمی از مشتریان را به سوی خود ،روانه خود کند .
برتری فرش های 1200 شانه
این فرش لوکس و زیبا ، دارای ویژگی هایی می باشد که چشم هر بیننده ای را به خود جذب می کند . همه می دانند که قیمت فرش 1200 شانه تراکم 3600 ، بسیار بالاتر از فرش های 700 شانه می باشد . با این حال ، روز به روز تقاضای محصولات 1200 شانه بیشتر است .
ظرافت ، زیبایی ، ریز نقشی ، فشردگی بالا ، کیفیت بسیار عالی ، وزن ایده آل از خصوصیات منحصر به فرد این فرش زیبا می باشد . تعداد گره های این محصول بسیار بالاست . در هر متر مربع از عرض فرش ، 1200 گره و در هر متر مربع از طول فرش ، 3600 گره وجود دارد .
تعداد گره های بالا ، مسبب استفاده از بهترین الیاف نازک وظریف آکریلیک هیت ست شده می شود و وقتی محصولی با الیاف نازک بافته شود ، اگر با دستگاه های قدیمی ، بافته شود ، نخ در حین بافتن قالی پاره می شود و باید با دستگاه Hci بافته شود .
طرح های بسیار ریز و ظریف و نقشه های شلوغ را به صورت 1200 شانه با تراکم 3600 می بافند . طرح های خلوت تر با گل های بزرگتر را به صورت شانه و تراکم های پایین تر می بافند .
بهترین طرح فرش ماشینی
شرکت دیوان با استخدام بهترین طراحان خبره تواسنته است بهترین طرح فرش کاشان را خلق کند . تنوع در طرح ها و رنگ های این کارخانه فرش ماشینی ، صحت این گفته را تایید می کند .
دنیایی از طرح و نقشه و رنگ ، سبب شد تا به این کارخانه لقب شهر فرش بنامند . بهترین طرح فرش سال ، از محصولات کارخانه دیوان می باشد . این شرکت در طراحی نقشه های محصولات ، به تمامی سلیقه ها توجه کرده است . طرح ترنج مرکزی ، طرح افشان در مدل های مختلف با اسامی متفاوت ، تولید فرش هایی با رنگ های خاص از جمله فیلی ، اطلسی ، زرد ، از متفاوت ترین محصولات این شرکت می باشد .
فرش ماشینی با طرح مدرن
بسیاری از افراد ، فرش های سنتی 1200 شانه را برای منازل خود نمی پسندند . آن ها خواهان فرش های مدرنی هستند که به صورت 1200 شانه باشد . شرکت دیوان ، قدرت تامین خواسته این مشتریان را دارد . این شرکت اولین تولید کننده فرش 1200 شانه با طرح مدرن می باشد .
فرش های متفاوت 1200 شانه
فرش های مربعی شکل
فرش های مربعی ماشینی ، که در طرح های سنتی و مدرن بافته می شود ، به دکوراسیون جلوه خاصی می دهد . این محصولات که به وصرت 1200 شانه بافته شده است ، بسیار لوکس و فاخر می باشد و برای پذیرایی های بزرگ ، انتخاب فرش مربعی شکل با ابعاد بزرگ پیشنهاد می شود .
فرش های دایره ای شکل و فرش بیضی
شرکت دیوان ، فرش های دایره ای شکل و بیضی 1200 شانه را تولید می کند . بسیاری از مردم ، از فرش های گرد وبیضی استفاده نمی کنند . در صورتی که  استفاده از این محصولات در فضای کوچک ، هارمونی و تعادل را ایجاد می کند . حتی استفاده از فرش گرد یا بیضی در فضای بزرگ ، می تواند قسمت هایی از آن فضا را تفکیک کند . برای مثال ، با پهن کردن فرش گرد در گوشه ای از سالن و چیدن کاناپه به دور آن ، می تواند قسمت از سالن پذیرایی را به اتاق نشیمن مبدل کند . کیفیت این محصولات به علت تراکم 3600 بسیار بالاست .
خرید اینترنتی فرش 1200 شانه کاشان
شرکت دیوان ، با بررسی قیمت های محصولات 1200 شانه به این نکته پی برد که در تولید این محصولات نمی تواند از هزینه های ایجاد شده بکاهد . چون استفاده از بهترین الیاف نازک و ظریفی که مستحکم باشد ، بهترین دستگاه ، آهار پشت فرش در مرحله تکمیل ، مستلزم صرف هزینه های بسیار می باشد . بسیاری از تولید کنندگان به دلیل عرضه ارزان قیمت محصولات ، در بافت فرش کم کاری می کنند ولی شرکت دیوان ، سعی کرده است با بهترین مواد اولیه ، دستگاه مجهز ، محصولات باکیفیت ارزان قیمت را ارئه دهد . فروش اینترنتی فرش های 1200 شانه ، توانسته است یک رابطه مستقیم و بدون واسطه را بین فروشنده و خریدار ایجاد کند .این کارخانه فرش ماشینی ، برای پایین آوردن قیمت فرش لوکس 1200 شانه ، دست به فروش آنلاین زده است تا دست واسطه گران را کوتاه کند و بتواند محصولات را به قیمت درب کارخانه ارائه دهد .
این شرکت ، به علت داشتن انواع فرش های 1200 شانه را در تعداد بالا ، قدرت فروش عمده محصولات 1200 شانه را برای کاسبان و تاجران دارد .

فرش لوکس و زیبا , قیمت فرش 1200 شانه تراکم 3600 , بهترین طرح فرش ماشینی , بهترین طرح فرش سال , فرش ماشینی با طرح مدرن , فرش های متفاوت , خرید اینترنتی فرش 1200 شانه کاشان
نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
سایت کارخانه تولید فرش کاشان
بهترین فرش ماشینی چطوری پیدا میشه؟ همراه با نکات خواندنی از فرش هایبالک
فروش اینترنتی فرش 1200 شانه کارخانه فرش کاشان
خرید اینترنتی فرش های ۱۰۰۰ شانه کاشان
فروش فرش به قیمت عمده
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi