لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

فرش ماشینی کاشان شبیه فرش دستباف

buy-quality-carpet-kashan.jpg

با ورود فرش های دستبافتگونه اندکی از رونق فرش های دستباف ، کاسته شد . قالی دستباف علاوه بر اینکه جلوه خاصی به منزل می بخشد ، نوعی سرمایه نیز محسوب می شود ولی به علت قیمت بالای آن ، قدرت خرید آن بسیار کاهش یافته است . تولید کنندگان فرش ماشینی کاشان با اقتباس از قالی دستباف ، به تولید فرش ماشینی شبیه دستباف ، پرداختند و توانستند نیاز بسیاری از علاقه مندان به قالی دستباف را برطرف کنند . آن ها با بالارفتن بی رویه قیمت قالی های دستباف ، شانه و تراکم فرش را بالابردند و با وارد کردن دستگاه های مدرن و مجهز ، به تولید فرش های 1200 شانه پرداختند . محصولات 1200 شانه ، فرش های شبیه فرش دستباف هستند .
خصوصیات فرش 1200 شانه
در معرفی این فرش لوکس ، باید گفت که در یک متر از عرض فرش 1200 گره و در یک متر از طول فرش 3600 گره وجود دارد . از ویژگی های فرش 1200 شانه تراکم 3600 این است که بسیار منسجم و مستحکم است و به علت تعداد گره های بالا ، دستگاه های قدیمی قادر به بافت این محصول نیستند و دستگاه بافت  hci و hcp قدرت بافت این محصول را دارند . ضخامت قالی 1200 شانه ، کمتر از محصولات 700 شانه و 1000 شانه است . به علت تعداد گره های زیاد در این محصول امکان بافت طرح های بسیار شلوغ و ریز نقش وجود دارد و در انواع تابلو فرش های با نقشه ای شلوغ را نیز به صورت 1200 شانه می بافند . نخ خاب فرش های 1200 شانه باید خیلی ریز و ظریف باشد و علت آن هم به خاطر وجود تعداد گره های بالا در این محصول می باشد . جنس نخ خاب فرش های دستبافتگونه ماشینی
بیشترین عاملی که در کیفیت فرش ماشینی تاثیر دارد ، جنس نخ خاب است . جنس نخ خاب فرش های دستبافتگونه ، باید از الیاف مرغوب و باکیفیت آکریلیک هیت ست شده باشد . فرش های 1200 شانه را به علت تعداد گره های زیاد ، نمی توان با الیاف پلی استر یا نایلونی بافت . الیاف آکریلیک از الیاف پلی استر و بی سی اف بسیار مرغوب تر وباکفیت تر است به چند دلیل :
• بوی پلاستیک و مواد نفتی نمی دهد
• ضدحساسیت و ضد آلرژی است
• به علت هیت ست شدن در برابر گرما و نور آفتاب و حرارت مقاوم است .
• در اثر شست و شو تغییر رنگ نمی دهد
• در اثر استفاده زیاد از این قالی ، تغییری در آن رخ نمی دهد .
فرآیند هیت ست ، فرآیندی است که الیاف آکریلیک را بعد از ریسیدن و قبل از بافت ، از تونل گرما و بخار عبور می دهند تا نخ ، مقاوم شود و بافت باکیفیتی ایجاد کند . نخ آکریلیک قبل از هیت ست شدن دارای پرزهایی می باشد که بعد از هیت ست ، این پرزها از بین می رود .
قیمت فرش 1200 شانه
این فرش زیبا ، به دلیل ظرافت بسیار زیبا و جنس نخ های مرغوب ، دارای قیمت بالاتری نسبت فرش های 700 شانه و 1000 شانه دارد . دلیل قیمت بالای قالی 1200 شانه به شرح زیر می باشد :
• تعداد گره های بیشتر
• نخ های ظریف تر و ناز کتر
• بافت با دستگاه های پیشرفته و مدرن
• طرح و نقشه های فرش 1200 شانه بسیار ریز تر و زیباتر و سنتی و شلوغ می باشد .
لازم به ذکر است که با خرید فرش ماشینی باکیفیت  ، سالیان متمادی می توانید از آن بهره ببرید بدون آنکه در آن تغییری رخ دهد .
شرکت دیوان ، فرش لوکس 1200 شانه را با تنوع در طرح و رنگ تولید می کند و دارای ویژگی درجه یک ممتاز و مرغوب می باشد . به دلیل آنکه هنوز قیمت فرش 1200 شانه ، به ثبات نرسیده است ، قبل از سفارش محصول ، در مورد اطلاع پیدا کردن از قیمت محصولات ، با مشاورین سایت تماس بگیرید .
فروش فرش ماشینی 1200 شانه
یکی از دلایل موفقیت شرکت دیوان ، نسبت به دیگر تولیدکنندگان این است که علاوه بر اینکه در طرح و رنگ متنوع است ، عرضه کننده انواع فرش های مستطیل شکل ، مربع شکل و دایره ای شکل است . امروزه تقاضای فرش دایره ای و فرش مربع ماشینی بسیار زیاد است ، چون استفاده از آن در دکوراسیون ، سبب برجستگی و زیبایی فضای منزل می شود و برای مکان های بزرگ و فاخر و مجلل بسیار مناسب است . شرکت دیوان ، با استخدام بهترین طراحان و نقشه کشان و روان شناسان رنگ ،در تولید انواع طرح ها ، انتخاب رنگ طرح ها و نقشه ها ، انتخاب سایز قالی های مربعی شکل و دایره ای شکل بسیار موثر عمل کرده است و توانسته است اولین کارخانه تولید فرش های خاص باشد .
این شرکت ، با توجه به بالارفتن قیمت ها ، در کنار خرید حضوری ، فرش باکیفیت با قیمت مناسب را به صورت اینترنتی عرضه می کند . در فروش اینترنتی فرش 1200 شانه ، دست دلالان و و اسطه گران از این معامله کوتاه می شود و یه رابطه مستقیم و خرید بدون واسطه انجام می گیرد .
شرکت دیوان برای افرادی که دسترسی به وب سایت را ندارند ، کانال تلگرام فرش راه اندازی کرده است و در آن مشخصات فرش ماشینی کاشان با مشخصات کامل آن درج شده است .
@farshdivan

تولید فرش های 1200 شانه, فرش های شبیه فرش دستباف, فرش هاي خاص, فرش لوکس, قیمت فرش 1200 شانه, خرید فرش ماشینی باکیفیت, فروش اینترنتی فرش 1200 شانه
نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
سایت فروش فرش کاشان
صادرات فرش ماشینی
فرش زیبای 1200 شانه با قیمت مناسب
مدل فرش 700 شانه ماشینی ابریشمی
خرید فرش گرد و بیضی از کوچکترین سایز تا سایزهای بزرگ پارچه
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi