لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

بهترین برند فرش

brand-good-carpet.jpg

یکی از دغدغه خریدران قبل از خرید فرش ماشینی و سوالات رایجی که در ذهنشان به وجود می آید این است که بهترین مارک فرش ماشینی چیه ؟ یا برند خوب فرش ماشینی چی هست ؟ یا مارک خوب فرش ماشینی چی هست ؟
فرش کاشان ، در  دنیا زبانزد است و همواره یکی  از دلایل سفر توریست ها به این شهر آشنایی با تارو پود فرش کاشان می باشد . عنوان پایتخت فرش جهان را به این شهر اختصاص داده اند . عنوان کاشان بر قالی ، خود برندی قوی می باشد و دلیل آن رزومه خوبی که شهرستان کاشان ، در تولید قالی دستباف و ماشینی داشته است . کارخانه فرش دیوان ، یکی از برترین برنده ای معروف شهرستان کاشان می باشد . این شرکت یکی از بزرگترین کارخانه های کاشان می باشد که توانسته است با تولید بهترین فرش ماشینی کاشان ، سهم عظیمی از صادرات و فروش عمده فرش ماشینی را از آن خود کند . دلایلی که بر شرکت دیوان بهترین برند فرش کاشان را نهادند به شرح زیر می باشد :
• استفاده از بهترین الیاف مرغوب و درجه یک آکریلیک هیت ست شده . همان طور که می دانید در بافت قالی ماشینی باید از الیاف مصنوعی استفاده کرد . از میان الیاف مصنوعی ، الیاف آکریلیک از همه مرغوب تر است و ضد حساسیت و بدون پرزدهی می باشد . برخی تولید کنندگان برای اینکه مقاومت نخ آکریلیک را بالا ببرند ، فرآیند هیت ست را روی نخ آکریلیک انجام می دهند . در این فرآیند ، نخ از جریان گرما و بخار آب عبور می کند و نخ مقاوم تر و مستحکم تر می شود . شرکت دیوان ، با انجام دادن فرآیند هیت ست روی نخ آکریلیک در تولید فرش باکیفیت ، موفق عمل کرده است .
• تمامی محصولات شرکت دیوان ، دارای ضمانت نامه می باشد و این نشان دهنده ارائه فرش درجه یک و باکیفیت می باشد . وقتی تولید کننده ای ، ضمانت نامه را روی محصول فروخته شده قرار می دهد ، نشان دهنده این است که به تولید فرش درجه یک ، می پردازد .
شرکت دیوان ، با استخدام بهترین طراحان قالی ، بهترین طرح فرش سال را تولید می کند . امروزه خریدارن به زیبابودن قالی بسیار اهمیت می دهند و از قالی تنها ، به عنوان کف پوش منزل استفاده نمی کنند . آن ها می خواهند ، فرش در منزل شان به زیبایی تمام بدرخشد و خود نمایی کند . شرکت دیوان به این نیاز خریدران توجه کرده است و با طراحی بهترین نقشه ها و طرح ها ، انواع فرش ماشینی شیک را تولید کرده است . این شرکت علاوه بر اهمیت دادن به زیبایی فرش ، به تولید محصول با رنگ های خاص و نادر نیز پرداخته است . رنگ فیلی ، رنگ زرد ، بژ ، اطلسی ، از رنگ های خاص است و تولید قالی با این رنگ ها ، در حیطه قدرت هر تولید کننده ای نیست . شرکت دیوان ، یکی از اولین کارخانجاتی است که به تولید فرش رنگ جدید ، می پردازد . برخی از تولید کنندگان به فروش محصولات قدیمی و طرح های از مدرفته می پردازند . فروش طرح های قدیمی نشان دهنده این است که آن تولید کننده در سال های قبل فروش خوبی نداشته است و به دلیل اینکه بتواند محصولات در انبار مانده کارخانه را به فروش برساند ، تمامی محصولات را با قیمت بسیار پایین عرضه می کند . ارزان خرید کالا ، نشان دهنده خرید خوب نیست .
• سلایق خریدران متفاوت است . عده ای خواستار فرش های سنتی هستند و طرح های کلاسیک را می پسندند ولی عده ای طرح های مدرن و فانتزی را خواهان هستند . شرکت دیوان با تولید محصولاتی با طرح های سنتی و طرح های مدرن و فانتزی ، توانسته است عنوان بهترین برند فرش ماشینی را به خود اختصاص دهد .
تولید فرش با ابعاد درخواستی ، کار بسیار پیچیده است و مستلزم داشتن دستگاه های مدرن و مجهز می باشد . این کارخانه بزرگ ، با وارد کردن دستگاه از اروپا ، توانسته است فرش در ابعاد بزرگ و یا فرش های بی قوراه و غیر استاندارد را تولید کند . کشورهای عربی از جمله کویت و قطر و عمان ، برای کاخ های سلطنتی و مساجد ، خواهان قالی های ابعاد بزرگ هستند و شرکت دیوان ، توانسته است با تولید این محصولات سهم بسیاری از صادرات فرش به کشورهای عربی را برای خود کند .
• این کارخانه بزرگ ، با بالابردن شانه و تراکم محصولات ، توانسته است فرش ماشینی شیک جدید را تولید کند . هر اندازه شانه و تراکم قالی بالاتر رود ، قالی ، زیباتر ، ریز نقش تر ، مستحکم تر ، فشرده تر و اصیل تر می شود . تولید محصولات با شانه و تراکم بالا ، نیازمند دستگاه های مدرن و مجهز و الیاف مرغوب و درجه یک است .
فروشگاه برند فرش شرکت دیوان ، به خاطر این دلایل گفته شده ، به یکی از معروف ترین کارخانه های فرش کاشان ، تبدیل شده است . استفاده از بهترین الیاف و خرید دستگاه های مجهز ، مستلزم صرف هزینه های بسیار می باشد . شرکت دیوان ، با ایجاد فروشگاه اینترنتی فرش دیوان ، سعی کرده است تا در فروش اینترنتی ، بسیاری از هزینه ای اضافی را که برای خریدار به وجود می آید را حذف کرده و یک خرید مستقیم ایجاد می کند . تمامی محصولات این شرکت ، به قیمت درب کارخانه عرضه می شود . برای خریداران ، خرید حضوری نیز امکان پذیر می باشد . لازم به ذکر است که قبل از مراجعه به کارخانه ، با مشاورین فروشگاه آنلاین تماس بگیرید . شرکت دیوان در فروش اینرتنتی ، ارسال سریع فرش و تحویل فرش درب منزل را از خدمات خود برای راحتی مشتریان و دسترسی آسان به محصول مورد نظر قرار داده است .

'بهترین برند فرش کاشان' , 'بهترین مارک فرش ماشینی' , 'برند خوب فرش ماشینی' , 'مارک خوب فرش ماشینی' , 'فروشگاه برند فرش' , 'بهترین طرح فرش سال' , 'فرش ماشینی شیک جدید'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
خرید اینترنتی فرش ارزان قیمت
فرش کهنه نمای مدرن را از کجا بخریم ؟
شرایط صادرات فرش ماشینی به سایر کشورها
فرش مناسب آشپزخانه
ویژگی فرش های کاشان
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi