لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

جدیدترین مدل فرش 1200 شانه ماشینی

luxury-carpet.jpg

امروزه با توجه به تقاضای بسیار فرش های دستبافتگونه و 1200 شانه ، شرکت دیوان ، اقدام به تولید فرش 1200 شانه ماشینی کاشان کرده است . ظرافت و لطافت این فرش ماشینی ، مثال زدنی و منحصر به فرد است . فرش 1200 شانه تراکم 3600 ، به علت شانه و تراکم بالا دارای ویژگی های بسیاری می باشد :
• شانه بالای این محصول ، سبب ریز نقشی و ظرافت آن شده است .
• تراکم بالای این محصول ، فشردگی بین ریشه ها را زیاد می کند و فرش را مستحکم تر می کند .
• استفاده از بهترین الیاف ظریف و ریز و نرم به خاطر تعداد بالای گره های موجود در قالی
•تنوع در طرح و رنگ و بافتن ریز نقش ترین نقشه ها به صورت 1200 شانه
کیفیت فرش 1200 شانه و زیبایی آن بنابر دلایل ذکر شده بسیار بالاست . شرکت دیوان ، جدیدترین مدل فرش ماشینی را به صورت 1200 شانه با تراکم 3600 تولید می کند . این شرکت ، با استفاده از بهترین الیاف ریز و ظریف آکریلیک هیت ست شده  و با واردات دستگاه های مجهز و مدرن ، بهترین فرش ماشینی 1200 شانه را تولید می کند . ضخامت این محصول کمتر از محصولات 700 شانه و 1000 شانه است و ظرافت بالاتری دارد . شرکت دیوان با توجه به سلایق خریدارن ، علاوه بر توجه به کیفیت ، به تطابق فرش با دکوراسیون نیز اهمیت می دهد . این شرکت ، تولید فرش 1200 شانه را با استفاده از بالاترین تعداد رنگ و ارائه این محصول در رنگ های مختلف ، هارمونی قالی با دکوراسیون را بیشتر کرده است و قدرت انتخاب خریداران را در انتخاب رنگ قالی بالا برده است .
جدیدترین مدل فرش ماشینی کاشان

کارخانه بزرگ دیوان ، جدیدترین محصولات خود را در فروشگاه آنلاین دیوان به نمایش گذاشته است . طرح و نقشه های محصولات این تولیدی ، همه بهره گیری از هنر اصیل ایرانی و طرح های قالی دستباف می باشد . یکی از برترین ویژگی محصولات این شرکت این است که در کنار طرح های سنتی که مورد محبوب جهانیان است ، طرح های مدرن و امروزی را برای دکوراسیون مدرن تولید می کند دراینجا به ذکر انواع طرح فرش 1200 شانه سنتی می پردازیم .
طرح آتوسا : این طرح که مختص این شرکت است ، توسط بهترین طراحان خبره طراحی شده است . این فرش به رنگ کرم است ، ولی گل های به کار رفته در آن بسیار زیاد است و برای افرادی که خواستار فرش کرم هستند و برای مکان های پررفت و آمد می خواهند ، مناسب است . طرح آتوسا از طرح های جدید دیوان می باشد .
طرح زنبق : طرح ترنج با اینکه بسیار مورد توجه ایرانیان است ، ولی بسیاری از افراد هستند که دوستار قالی های بدون ترنج هستند . به این افراد پیشنهاد می شود طرح زنبق را انتخاب کنند . رنگ آبی طرح زنبق ، به فضای خانه آرامش و انرژی مثبت هدیه می دهد .
طرح افلاک : از طرح های اصیل ایرانی است که شرکت دیوان ، برای اینکه مشتریان در انتخاب رنگ ، آزادانه عمل کنند ، این طرح را در رنگ های فیلی ، لاکی ، سرمه ای ، سبز ، زرد ، بژ ، اطلسی ، کرم تولید می کند . تولید فرش 1200 ماشینی در رنگ های مختلف ، از ویژگی های برتر این کارخانه بزرگ می باشد .
امروز بنابر دلایل بسیاری خرید از فروشگاه آنلاین فرش ، بسیار زیاد شده است . کارخانه بزرگ دیوان ، به علت صادرات و فروش عمده فرش 1200 شانه به کشور های مختلف و فروش بسیار محصولاتش در داخل کشور ، برای دسترسی آسان هموطنان و همین طور افراد خارج از کشور ، اقدام به فروش اینترنتی فرش ماشینی 1200 شانه کاشان کرده است . این کارخانه بزرگ ، انتخاب نوع خرید را برای مشتریان ، آزاد گذاشته است . خریدران می توانند هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین از کارخانه فرش ماشینی کاشان ، خرید کنند . به کسانی که قصد خرید حضوری را دارند ، توصیه می شود که قبل از مراجعه حضوری ، از سایت دیوان دیدن کنند و دنیای بی کران فرش ماشینی لوکس را ببینند و طرح ها و رنگ ها را مقایسه کنند .
خرید اینترنتی فرش ماشینی 1200 شانه
خرید اینترنتی فرش 1200 شانه مزایای بسیاری برای خریداران دارد :
• افراد در خرید حضوری باید وقت کافی داشته باشند تا بتوانند یک روز وقت خود را صرف خرید کنند . البته لازم به ذکر است که برای خرید حضوری از شرکت دیوان ، باید با مشاورین فروشگاه تماس بگیرید .
• می توانید تمامی طرح ها و نقشه ها و رنگ ها را در کمترین زمان ممکن ببینید و با هم مقایسه کنید و یا برای اطلاع از قیمت فرش ماشینی 1200 شانه با مشاورین سایت ارتباط تلفنی برقرار کنید و یا ایمیل بزنید .
• دسترسی به محصولات 1200 شانه به قیمت درب کارخانه به علت نبودن واسطه ها و دلالان
• دسترسی آسان به محصول مورد نظر و تحویل فرش در منزل
• بالابردن اطلاعات کافی در زمینه فرش قبل از خرید
هدف از شرکت دیوان ، برای ایجاد فروشگاه اینترنتی ، تنها فروش نیست ، بلکه این شرکت ، با ایجاد شاخه ای برای دانش نامه و اخبار فرش ، درصدد بالا بردن آگاهی مردم و هموطنان عزیز می باشد .
این شرکت قدرت صادرات محصولات 1200 شانه و فروش عمده آن ها را نیز دارد .

'فرش 1200 شانه تراکم 3600' , 'جدیدترین مدل فرش ماشینی' , 'فرش ماشینی لوکس' , 'تولید فرش 1200 شانه' , 'انواع طرح فرش 1200 شانه' , 'خرید اینترنتی فرش ماشینی 1200 شانه' , 'قیمت فرش ماشینی 1200 شانه'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
انواع فرش های ۷۰۰ شانه کاشان
خرید آنلاین فرش های ۷۰۰ شانه
خرید فرش ماشینی از شهر فرش
کارخانه فرش کاشان انتخاب یک فرش خوب
فروش فرش های تخفیفی
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi