لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

فرش مدرن جدید

watercolor-carpet.jpg

در گذشته ، مردم بیشتر از فرش های سنتی استفاده می کردند و عقیده داشتند که مفروش کردن خانه ها ، با فرش های سنتی گلی ، به فضای منزل ابهت می بخشد . اما با مدرنیته شدن دکوراسیون ها ، سلایق افراد نیز تغییر کرد و بیشتر افراد ، به خرید فرش های مدرن و فانتزی روی آوردند . طرح و نقشه این فرش ها کاملا با فرش های سنتی متفاوت است و از طرح های ساده مثل اشکال هندسی ، یا الگوهای چینشی و یا ترکیب رنگ ها با هم تشکیل شده است .
فرش های سنتی دارای نقش و نگار بسیار زیبایی است که چشم هر بیننده ای را به خود جلب می کند و بیشتر برای مکان های لوکس و فاخر مناسب است . ولی اگر دکوراسیون منزلتان مدرن و امروزی می باشد ، به شما پیشنهاد می شود که از فرش های مدرن و جدید استفاده کنید . مزیت استفاده از فرش مدرن این است که با هر دکوراسیونی می تواند هارمونی داشته باشد .


جدیدترین فرش مدرن
با توجه به استقبال خریدارن از فرش های فانتزی و مدرن ، شرکت دیوان ، علاوه بر تولید فرش های سنتی ، به  تولید فرش فانتزی می پردازد . این کارخانه ، جدیدترین مدل های فرش فانتزی را عرضه می کند که در ذیل به آن اشاره می کنیم .


فرش آبرنگی
این محصول بسیار زیبا و فانتزی ، با ترکیب رنگ های شاد و زنده ، سبب می شود تا فضای منزل از بی روحی و کسل کننده خارج شود و محیطی شاد و زنده را ایجاد می کند . استفاده کردن از نظرات روان شناسان ، در ترکیب رنگ ها با هم ، و استخدام طراحان خبره در طراحی این محصول ، زیبایی آن را دوچندان کرده است . این فرش مدرن درجه یک ، به صورت 1200 شانه و بر خلاف دیگر فرش های فانتزی که با الیاف پلی استر استفاده می شود ، در بافت نخ خاب آن از الیاف آکریلیک استفاده می شود .


فرش پوست
این محصول ، جز فرش های نفیسی هست که استفاده از آن زیبایی دکوراسیون منزل را دوچندان می کند . طرح و رنگ این محصول ، همانند پوست برخی حیوانات می ماند و با الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته شده است . زیبایی فرش پوست ، بسیار خیره کننده است و می تواند فضای دکوراسیون را متفاوت جلوه دهد .


فرش کهنه نما
این محصول ، گونه ای از فرش های ماشینی می باشد که دارای طرح های قالی سنتی ایرانی و کهنه را دارد . در طراحی این محصول ، از بافت قدیمی قالی دستباف مدد گرفته اند و شبیه به فرش های اصیل ایرانی است . به گونه ای این فرش را طراحی کرده اند که بیننده گمان می کند که این فرش ، کهنه است و به فرش کهنه نما یا پتینه معروف است .
شرکت دیوان ، با توجه به قدمت هزارسال فرش دستباف و محبوبیت این قالی در بین جهانیان ، به تولید فرش کهنه نما پرداخت به گونه ای که استفاده از این محصول ، حس فرش دستباف را به شما می دهد . این فرش ، بسیار مورد توجه توریست ها قرار گرفته است و به دلیلی شباهتی که به فرش دستباف و عتیقه دارد ، صادرات فرش کهنه نما به کشورهای عربی و اروپایی بسیار بالا رفته است .


مدل فرش مدرن جدید
شرکت دیوان علاوه بر محصولات گفته شده ، تولید کننده جدیدترین فرش مدرن نیز می باشد . طرح الیزابت ، طرح پاییز ، طرح مارال ، طرح ریما ، طرح خشتی ، طرح بهار ، طرح بیوتی از نمونه فرش های مدرن و جدید است .
این شرکت عرضه مستقیم و بدون واسطه و فروش به قیمت درب کارخانه را جزء خدمات خود قرار داده است . خرید حضوری از کارخانه و خرید اینترنتی ، برای مشتریان گرامی میسر می باشد .
این کارخانه ، قدرت فروش عمده فرش های فانتزی و مدرن را نیز دارد .

'فرش های مدرن و جدید' , 'جدیدترین فرش مدرن' , 'فرش فانتزی و مدرن' , 'مدل فرش مدرن جدید' , 'فرش کهنه نما' , 'فرش آبرنگی' , 'فرش پوست'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
خرید اینترنتی فرش ماشینی بهترین نوع خرید
فرش ماشینی 1200 شانه ممتاز
بهترین کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروش فرش کاشان به قیمت کارخانه
لیست قیمت فرش ماشینی کاشان
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi