لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

فرش مدرن جدید

watercolor-carpet.jpg

در گذشته ، مردم بیشتر از فرش های سنتی استفاده می کردند و عقیده داشتند که مفروش کردن خانه ها ، با فرش های سنتی گلی ، به فضای منزل ابهت می بخشد . اما با مدرنیته شدن دکوراسیون ها ، سلایق افراد نیز تغییر کرد و بیشتر افراد ، به خرید فرش های مدرن و فانتزی روی آوردند . طرح و نقشه این فرش ها کاملا با فرش های سنتی متفاوت است و از طرح های ساده مثل اشکال هندسی ، یا الگوهای چینشی و یا ترکیب رنگ ها با هم تشکیل شده است .
فرش های سنتی دارای نقش و نگار بسیار زیبایی است که چشم هر بیننده ای را به خود جلب می کند و بیشتر برای مکان های لوکس و فاخر مناسب است . ولی اگر دکوراسیون منزلتان مدرن و امروزی می باشد ، به شما پیشنهاد می شود که از فرش های مدرن و جدید استفاده کنید . مزیت استفاده از فرش مدرن این است که با هر دکوراسیونی می تواند هارمونی داشته باشد .


جدیدترین فرش مدرن
با توجه به استقبال خریدارن از فرش های فانتزی و مدرن ، شرکت دیوان ، علاوه بر تولید فرش های سنتی ، به  تولید فرش فانتزی می پردازد . این کارخانه ، جدیدترین مدل های فرش فانتزی را عرضه می کند که در ذیل به آن اشاره می کنیم .


فرش آبرنگی
این محصول بسیار زیبا و فانتزی ، با ترکیب رنگ های شاد و زنده ، سبب می شود تا فضای منزل از بی روحی و کسل کننده خارج شود و محیطی شاد و زنده را ایجاد می کند . استفاده کردن از نظرات روان شناسان ، در ترکیب رنگ ها با هم ، و استخدام طراحان خبره در طراحی این محصول ، زیبایی آن را دوچندان کرده است . این فرش مدرن درجه یک ، به صورت 1200 شانه و بر خلاف دیگر فرش های فانتزی که با الیاف پلی استر استفاده می شود ، در بافت نخ خاب آن از الیاف آکریلیک استفاده می شود .


فرش پوست
این محصول ، جز فرش های نفیسی هست که استفاده از آن زیبایی دکوراسیون منزل را دوچندان می کند . طرح و رنگ این محصول ، همانند پوست برخی حیوانات می ماند و با الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته شده است . زیبایی فرش پوست ، بسیار خیره کننده است و می تواند فضای دکوراسیون را متفاوت جلوه دهد .


فرش کهنه نما
این محصول ، گونه ای از فرش های ماشینی می باشد که دارای طرح های قالی سنتی ایرانی و کهنه را دارد . در طراحی این محصول ، از بافت قدیمی قالی دستباف مدد گرفته اند و شبیه به فرش های اصیل ایرانی است . به گونه ای این فرش را طراحی کرده اند که بیننده گمان می کند که این فرش ، کهنه است و به فرش کهنه نما یا پتینه معروف است .
شرکت دیوان ، با توجه به قدمت هزارسال فرش دستباف و محبوبیت این قالی در بین جهانیان ، به تولید فرش کهنه نما پرداخت به گونه ای که استفاده از این محصول ، حس فرش دستباف را به شما می دهد . این فرش ، بسیار مورد توجه توریست ها قرار گرفته است و به دلیلی شباهتی که به فرش دستباف و عتیقه دارد ، صادرات فرش کهنه نما به کشورهای عربی و اروپایی بسیار بالا رفته است .


مدل فرش مدرن جدید
شرکت دیوان علاوه بر محصولات گفته شده ، تولید کننده جدیدترین فرش مدرن نیز می باشد . طرح الیزابت ، طرح پاییز ، طرح مارال ، طرح ریما ، طرح خشتی ، طرح بهار ، طرح بیوتی از نمونه فرش های مدرن و جدید است .
این شرکت عرضه مستقیم و بدون واسطه و فروش به قیمت درب کارخانه را جزء خدمات خود قرار داده است . خرید حضوری از کارخانه و خرید اینترنتی ، برای مشتریان گرامی میسر می باشد .
این کارخانه ، قدرت فروش عمده فرش های فانتزی و مدرن را نیز دارد .

'فرش های مدرن و جدید' , 'جدیدترین فرش مدرن' , 'فرش فانتزی و مدرن' , 'مدل فرش مدرن جدید' , 'فرش کهنه نما' , 'فرش آبرنگی' , 'فرش پوست'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
فرش های 700 شانه زیبای کاشان
فرش های گرد و فرش های بیضی در دکوراسیون
جنس نخ پود فرش
فرش 1200 شانه با طرح های جدید و به روز
فروش عمده فرش ماشینی کاشان
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi