لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

فروش فرش کاشان

carpet-production-kashan.jpg

از همان ابتدای تولید فرش ماشینی در ایران ، فرش کاشان ، خوشنام و معروف بود و به عنوان یکی از برترین قطب های هنر در ایران به شما می رفت . شهرستان کاشان ، هم اکنون زادگاه فرش ماشینی در ایران به شمار می رود و از معتبرترین برندها در جهان می باشد و فرش کاشان را به عنوان فرش باکیفیت و درجه یک می شناسند . دلیل این محبوبیت ، استفاده از بهترین الیاف آکریلیک که هیت ست شده است ، در بافت نخ خاب فرش ، استفاده از دستگاه های به روز و مجهز که قدرت تولید فرش های با شانه و تراکم بالا دارند ، باعث بالارفتن کیفیت فرش کاشان شده است . ولی بسیاری از تولید کنندگان سودجو در فروش فرش ماشینی کاشان ، از عنوان برند کاشان سوء استفاده می کنند و فرش تقلبی را به عنوان فرش اصل به خریداران می فروشند . شرکت دیوان ، که یکی از کارخانه های  بزرگ تولید فرش ماشینی در کاشان می باشد ، به خریداران ، توصیه می کند که قبل از خرید فرش ماشینی کاشان ، با رعایت نکات ذیل ، بتوانند بهترین قالی را تهیه کنند .
•    کاشان ، با بیش از 700 کارخانه تولید فرش ، هم تولید فرش باکیفیت دارد و هم بی کیفیت . پس خرید از کارخانه معتبر و برند معتبر ، یکی از مهمترین اقدام خریداران می باشد .
•    خریداران ، باید توجه کنند که در هنگام خرید ، محصول مورد نظر ، حتما دارای برچسب حاوی اطلاعات باشد .
•     از کارخانه هایی که تولیدات خود را متوقف نکرده اند ، و هر روز به تولید طرح های جدید و به روز می پردازند و از عرضه طرح های قدیمی و نه انبار مانده ، خودداری می کنند ، خرید کنید . چون نشان دهنده این است که این کارخانه هنوز با قدرت ، به تولید بهترین فرش می پردازد و جزء تولیدکنندگان ورشکسته نیستند .
•    در هنگام خرید فرش ، به این نکته توجه کنید که محصولات خریداری شده ، دارای ضمانت نامه کتبی و بیمه نامه باشد . این اصل ، در فروش اینترنتی فرش کاشان ، بسیار اهمیت دارد . چون بسیاری از افراد هستند که از نقاط دور ، اقدام به خرید اینترنتی فرش کاشان می کنند و پس از تحویل فرش ، متوجه می شوند که محصول ، دارای عیب یا نقص می باشد و یا اینکه محصول ، اشتباهی فرستاده شده است . در این هنگام اگر فرش خریداری شده ، دارای ضمانت نامه یا بیمه نامه باشد ، باید به هزینه خود شرکت عودت داده شود .
•    فرش هایی که با شانه و تراکم پایین هستند را خریداری نکنید . شانه و تراکم فرش ، رابطه مستقیمی باکیفیت فرش دارد . شانه ، به تعداد گره هایی که در یک متر مربع از عرض فرش بافته شده است را می گویند و تراکم ، به تعداد گره هایی که در یک متر مربع از طول فرش بافته شده است را می گویند . با بالا رفتن تراکم فرش ، استحکام و فشردگی بین ریشه ها و مقاومت قالی زیادتر می شود و با بالاتر رفتن شانه ، فرش ظریف تر و ریز بافت تر می شود . فرش های 320 شانه ، خیلی بی کیفیت هستند و برخی از تولیدکنندگان برای کشورهای عراق و پاکستان تولید می کنند و مصرف داخلی ندارند . فرش های با شانه و تراکم بالا را فقط باید با مجهزترین و مدرن ترین دستگاه بافت ، تولید کرد . پس می توان نتیجه گرفت که اگرتولید کننده ای ، عرضه کننده فرش های با شانه و تراکم بالا می باشد ، نشان دهنده این است که این تولید کننده ، دارای دستگاه بافت مدرن و مجهز می باشد و می توان در خرید ، با آن تولید کننده اعتماد کرد .

فروش فرش کاشان از کارخانه
شرکت دیوان ، با رعایت اصول گفته شده ، سعی در ارائه فرش اصل کاشان را دارد . این شرکت تولیدی ، در کنار فروش حضوری ، سیاست فروش اینترنتی را برای دسترسی آسان به محصولات این کارخانه و پایین آوردن قیمت فرش کاشان ، به کار برده است . این شرکت یکی از بزرگترین فروش عمده فرش ماشینی و صادرات فرش کاشان را دارد . تولید فرش های بزرگ پارچه ، فرش های دستبافتگونه و با شانه و تراکم بالا ، فرش های خاص ، فرش لایت ، فرش های فانتزی و کهنه نما ، از خدمات این شرکت می باشد .
تنوع بسیار بالای طرح های محصولات ، استفاده از تعداد رنگ های بالا ، استفاده از الیاف آکریلیک هیت ست شده که بدون پرز و نرم ولطیف و باکیفیت است ، از ویژگی های محصولات دیوان می باشد و این ویژگی ها سبب برتریت محصولات شرکت دیوان نسبت به دیگر تولیدی ها می باشد .

برای راهنمایی در خرید اینترنتی فرش کاشان ، کلیک کنید .

'فروش فرش کاشان' , 'فروش فرش ماشینی کاشان' , 'خرید فرش ماشینی کاشان' , 'فروش اینترنتی فرش کاشان' , 'خرید اینترنتی فرش کاشان' , 'قیمت فرش کاشان' , 'تولید فرش ماشینی در کاشان'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
معرفی زیباترین فرش های ایرانی
فرش کاشان انتخاب اول فرش ماشینی
فرش ماشینی 700 شانه کاشان
خرید اینترنتی فرش ماشینی بهترین نوع خرید
فرش ماشینی ایرانی
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi