لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

فرش کاشان

carpet-kashan.jpg

شهرستان کاشان ، به علت پیشینه بسیار خوبی که در امر تولید فرش دارد ، به عنوان قالب تپنده صنعت فرش ماشینی جهان است . تجربه بسیار بالا در امر بافت فرش دستباف و شهرت آن در کل جهان ، باعث پیشرفت این شهر در تولید فرش ماشینی شد . اولین فرش ماشینی کاشان ، در دهه 50 توسط کارخانه ابریشم کاشان تولید شد  و بعد تولید کنندگان دیگر با اقتباس از این کارخانه ، اقدام به تولید فرش ماشینی کاشان کردند . اوج تولید قالی کاشان در سال 1365 بود که بیشتر از 600 واحد ، مشغول فعالیت بودند و برای رقابت باهم ، به تولید فرش باکیفیت می پرداختند . این تولید کنندگان روز به روز بر کیفیت محصولاتشان می افزایند و با بهره گیری از طرح های سنتی و قدیمی و تلفیق آن با طرح های مدرن و جدید ، اقدام به تولید فرش ماشینی با طرح های خاص می کنند .


خصوصیات فرش کاشان
شهرستان کاشان ، در حال حاضر ، دارای 5 شهرک صنعتی فرش و بیش از 1000 واحد تولیدی فرش می باشد و بزرگ ترین و معروف ترین برند ها در این شهر مشغول تولید برترین محصولات هستند . نام کاشان بر عنوان محصولات خود ، برندی معتبر می باشد . عوامل که سبب محبوبیت محصولات کاشان شده است به شرح زیر می باشد :
•  استفاده از الیاف آکرولیک هیت ست شده در نخ خاب : همانطور که می دانیم الیاف آکرولیک جایگزین بسیار خوبی به جای پشم می باشد . فرش های آکرولیک ، مقاومت بالایی در برابر پاخور شدن ، حرارت ها و نور آفتاب دارد و دارای زنگ های شاد و درخشانی است ، بوی مواد نفتی نمی دهد ، بدون پرز و ضد حساسیت است ، بر خلاف فرش های پلی استر که زبر و سفت است ، بسیار نرم و لطیف است و با لمس کردن آن ، دست سر می خورد .
•  واردکردن مجهزترین دستگاه بافت فرش ماشینی از اروپا و آلمان : دستگاه ای بافت قدیم ، می توانستند ، فرش هایی با شانه و تراکم پایین ، ببافند که از ویژگی آن ، با خاب بسیار کوتاه و سبک و کیفیت متوسط بود و قدرت بافت طرح حای خلوت را داشت . با پیشرفت در صنعت تولید فرش ، کارخانجات فرش کاشان ، تصمیم گرفتند تا کیفیت محصولاتشان را بالا ببرند به همین دلیل با وارد کردن دستگاه های مجهز و مدرن از اروپا و آلمان ، به تولید فرش های با شانه و تراکم بالا پرداختند . بدین ترتیب با استخدام بهترین طراحان ، به تولید فرش با طرح های سنتی و خاص پرداختند و توانستند بازار فرش جهان را در دست گیرند . بدین ترتیب فرش دستبافتگونه با کیفیت بسیار بالا تولید و عرضه شد و سیل عظیمی از خریداران ، به سوی این شهر روانه شدند و شهرت محصولات کاشان بیشتر شد .
•  فرش ماشینی کاشان با قیمت : تولید فرش باکیفیت و درجه یک مستلزم استفاده از بهترین الیاف و مجهزترین دستگاه می باشد که همه این ها هزینه بسیاری را برای تولید کننده متحمل می شود . تولید کنندگان این شهرستان با سیاست به کارگیری فروش مستقیم و بدون واسطه ، تلاش کردند تا از هزینه های اضافی بکاهند و بتوانند محصولات را به قیمت درب کارخانه عرضه کنند . آن ها با ایجاد فروشگاه های آنلاین ، علاوه بر نمایش دادن انواع محصولات خود ، قیمت فرش ماشینی کاشان را به طرز فوق العاده ای پایین آوردند . به دین ترتیب شرایط برای  خرید فرش کاشان با قیمت کارخانه ، فراهم شد .
•    شهرستان کاشان ، با صادرات  7 میلیون مربع فرش ماشینی ، 65 درصد صادرات فرش کشور را به خود اختصاص داده است . شرکت در نمایشگاه های بین المللی ، توجه به سلایق دیگر کشورها و تولید فرش هایی مطابق با سلایق هر کشور ، تولید فرش های بزرگ پارچه ، سبب پیشرفت در صادرات فرش شده است .


خرید فرش کاشان ارزان
شرکت دیوان ، برای عرضه فرش ماشینی باکیفیت و درجه یک ارزان ، فروش مستقیم و بدون واسطه را جز خدمات کارخانه ، قرار داد تا بتواند قیمت محصولات اصل ، را پایین آورد . این شرکت یکی از بزرگ ترین تولید کننده انواع فرش 700 شانه ، فرش 1200 شانه ، فرش های مدرن و فانتزی ، تابلو فرش ها می باشد . این کارخانه به یکی از بزرگ ترین صادرکننده فرش ماشینی کاشان و قوی ترین فروش عمده فرش ماشینی تبدیل شده است .

'فرش کاشان' , 'فرش ماشینی کاشان' , 'خرید فرش کاشان با قیمت کارخانه' , 'تولید فرش ماشینی کاشان' , 'خصوصیات فرش کاشان' , 'فرش ماشینی کاشان با قیمت' , 'خرید فرش کاشان ارزان' , 'فروش عمده فرش ماشینی' ,
نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
جادوی فرش ایرانی در دکوراسیون داخلی منزل
بهترین فرش های ماشینی ابریشم گونه
قیمت فرش 1200 شانه
خرید فرش 1000 شانه از کارخانه
بهترین مکان برای خرید فرش های ماشینی
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi