لوگوی فرش ماشینی
جستجوی فرش براساس رنگ

فروش عمده فرش کاشان و صادرات آن به دیگر کشورها

major-sales-kahan-carpet.jpg

همان طور که می دانیم فرش کاشان از محبوبیت زیادی در بین مردم برخوردار است . شهر کاشان مهد فرش ماشینی است و در دنیا جزء بزرگ ترین شهرهای صنعتی فرش ماشینی می باشد .
به همین دلیل در طول سال گردشگران زیادی به کاشان سفر می کنند و هدفشان خرید فرش ماشینی اصل کاشان می باشد .
دلیل دیگری که باعث می شود گردشگران را به شهر کاشان بکشاند می تواند خرید عمده فرش ماشینی اصل از تولیدکننده مورد اطمینان باشد و مورد دیگر می توان به خرید عمده فرش ماشینی با قیمت مناسب اشاره کرد .

شرکت دیوان یکی از برترین تولید کنندگان فرش ماشینی کاشان می باشد که توانسته است با ارائه محوصلات باکیفیت و اصل ، رضایت و خرسندی توریست ها و گردشگران را به خود جلب کند . آمار صادرات فرش ماشینی شرکت دیوان ، به کشورهای دیگر ، بالا است و این شرکت جزء بزرگ ترین صادر کننده های فرش ماشینی می باشد . یکی از دلایل موفقیت شرکت دیوان در امر صادرات توجه به فرهنگ و سلایق و عرف کشورهای دیگر می باشد . طرح و رنگ و ابعاد فرش مورد علاقه هر کشوری متفاوت می باشد .

ناگفته نماند ، که شرکت دیوان با وجود چالش های بسیار صادرات فرش ایرانی به کشورهای دیگر در این دوران تحریم ، توانسته است رابطه تجاری بسیار خوبی با کشورهای اروپایی ، آسیایی و کشورهای عربی داشته باشد .

 
چالش های صادرات فرش ایرانی
در این روزها صادرات عمده فرش ماشینی به دیگر کشورها مخصوصا اروپا با مشکلاتی روبرو شده است .
روابط سیاسی بین کشورها باعث می شود وضعیت تجاری کشورها با هم ، نیز تحت تاثیر قرار بگیرد .
تا قبل از اینکه تحریم ها به کشورمان تحمیل شود روابط تجاری خوبی بین ایران و دیگر کشورها وجود داشت .
 قبل از تحریم ها این صادرات به کشورهایی مثل آمریکا ، استرالیا و کانادا بیشتر وجود داشت زیرا آوازه فرش ماشینی ایران خصوصا شهر کاشان در همه دنیا پیچیده شده است .
کشورهای دیگر مانند پاکستان ، هند و چین نیز در رقابت تولید فرش با ایران برخواستند اما موفق نشدند در این رقابت پیروز میدان شوند و همچنان ایران در این عرصه یکه تازی می کند .
در کشورهایی مانند سوئد اگر به هر دلیل نتوانند از ایران فرش خریداری کنند ، به سراغ فرش های هندی البته با نقش و نگار فرش ایرانی می روند .
بعد از تحمیل تحریم ها برای فروش عمده فرش به کشورهای اروپایی ، کشورهای همسایه ایران واسطه  قرار گرفتند تا این صادرات انجام شود و ادامه یابد .
امروزه کشورهایی که بیش ترین خرید فرش های ماشینی را از شهرستان کاشان دارند ، کشورهای عربی هستند که مقداری از این قالی های خریداری شده را برای مصرف کشور خود بکار می برند و بقیه آن را به عنوان واسطه به فروش کشورهای اروپایی و قاره آمریکا می رسانند .
به عنوان مثال کشور عمان که از لحاظ سیاسی رابطه مطلوبی با ایران دارد مانند پلی ، صادرات فرش ماشینی کاشان به تمام دنیا را انجام می دهد و با وجود دو بندر مهم در این کشور ، صادرات فرش به آسانی انجام می شود .
اگر به دو مورد عوامل فرهنگی و همچنین قیمت فرش به صورت عمده بیشتر توجه شود باعث میشود خرید عمده فرش ماشینی از طرف اروپاییان بیشتر شود .
اگر در ایران به درستی و با علم بازاریابی به فروش فرش ماشینی بپردازیم ، می توان کشورهای بیشتری  را به سوی خود جلب کرد و همچنین حجم سفارشات خرید عمده فرش ماشینی را بالا برد .
طبق نکات ذکر شده عواملی که می تواند در فروش فرش ماشینی عمده تاثیر بگذارد از این قرار است : روابط سیاسی ، چگونگی بازاریابی ، نحوه فروش در فرش ماشینی عمده  که هرچه این موارد با علم روز سازگار تر باشد ، فروش بیشتر خواهد بود .
باید به این مورد نیز توجه داشت که سلیقه مردم هر کشور متفاوت است ، مثلا کشورهایی که در آسیا قرار دارند فرش با نقش و نگار شلوغ را بیشتر می پسندند و از طرف دیگر در کشورهای اروپایی فرش با زمینه رنگ های روشن و طرح خلوت  بیشتر مورد تاییدشان است .

 

'فروش عمده فرش کاشان' , 'خرید عمده فرش ماشینی' , 'خرید فرش ماشینی اصل کاشان' , 'صادرات فرش ایرانی' , 'صادرات عمده فرش ماشینی'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
تراکم فرش
اصطلاحات فرش ماشینی
فرش ۷۰۰ شانه ۸ رنگ کاشان با قیمت مناسب
خرید فرش 1000 شانه از کارخانه
روش از بین بردن پرز فرش
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi