لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

فروش عمده فرش کاشان و صادرات آن به دیگر کشورها

major-sales-kahan-carpet.jpg

همان طور که می دانیم فرش کاشان از محبوبیت زیادی در بین مردم برخوردار است . شهر کاشان مهد فرش ماشینی است و در دنیا جزء بزرگ ترین شهرهای صنعتی فرش ماشینی می باشد .
به همین دلیل در طول سال گردشگران زیادی به کاشان سفر می کنند و هدفشان خرید فرش ماشینی اصل کاشان می باشد .
دلیل دیگری که باعث می شود گردشگران را به شهر کاشان بکشاند می تواند خرید عمده فرش ماشینی اصل از تولیدکننده مورد اطمینان باشد و مورد دیگر می توان به خرید عمده فرش ماشینی با قیمت مناسب اشاره کرد .

شرکت دیوان یکی از برترین تولید کنندگان فرش ماشینی کاشان می باشد که توانسته است با ارائه محوصلات باکیفیت و اصل ، رضایت و خرسندی توریست ها و گردشگران را به خود جلب کند . آمار صادرات فرش ماشینی شرکت دیوان ، به کشورهای دیگر ، بالا است و این شرکت جزء بزرگ ترین صادر کننده های فرش ماشینی می باشد . یکی از دلایل موفقیت شرکت دیوان در امر صادرات توجه به فرهنگ و سلایق و عرف کشورهای دیگر می باشد . طرح و رنگ و ابعاد فرش مورد علاقه هر کشوری متفاوت می باشد .

ناگفته نماند ، که شرکت دیوان با وجود چالش های بسیار صادرات فرش ایرانی به کشورهای دیگر در این دوران تحریم ، توانسته است رابطه تجاری بسیار خوبی با کشورهای اروپایی ، آسیایی و کشورهای عربی داشته باشد .

 
چالش های صادرات فرش ایرانی
در این روزها صادرات عمده فرش ماشینی به دیگر کشورها مخصوصا اروپا با مشکلاتی روبرو شده است .
روابط سیاسی بین کشورها باعث می شود وضعیت تجاری کشورها با هم ، نیز تحت تاثیر قرار بگیرد .
تا قبل از اینکه تحریم ها به کشورمان تحمیل شود روابط تجاری خوبی بین ایران و دیگر کشورها وجود داشت .
 قبل از تحریم ها این صادرات به کشورهایی مثل آمریکا ، استرالیا و کانادا بیشتر وجود داشت زیرا آوازه فرش ماشینی ایران خصوصا شهر کاشان در همه دنیا پیچیده شده است .
کشورهای دیگر مانند پاکستان ، هند و چین نیز در رقابت تولید فرش با ایران برخواستند اما موفق نشدند در این رقابت پیروز میدان شوند و همچنان ایران در این عرصه یکه تازی می کند .
در کشورهایی مانند سوئد اگر به هر دلیل نتوانند از ایران فرش خریداری کنند ، به سراغ فرش های هندی البته با نقش و نگار فرش ایرانی می روند .
بعد از تحمیل تحریم ها برای فروش عمده فرش به کشورهای اروپایی ، کشورهای همسایه ایران واسطه  قرار گرفتند تا این صادرات انجام شود و ادامه یابد .
امروزه کشورهایی که بیش ترین خرید فرش های ماشینی را از شهرستان کاشان دارند ، کشورهای عربی هستند که مقداری از این قالی های خریداری شده را برای مصرف کشور خود بکار می برند و بقیه آن را به عنوان واسطه به فروش کشورهای اروپایی و قاره آمریکا می رسانند .
به عنوان مثال کشور عمان که از لحاظ سیاسی رابطه مطلوبی با ایران دارد مانند پلی ، صادرات فرش ماشینی کاشان به تمام دنیا را انجام می دهد و با وجود دو بندر مهم در این کشور ، صادرات فرش به آسانی انجام می شود .
اگر به دو مورد عوامل فرهنگی و همچنین قیمت فرش به صورت عمده بیشتر توجه شود باعث میشود خرید عمده فرش ماشینی از طرف اروپاییان بیشتر شود .
اگر در ایران به درستی و با علم بازاریابی به فروش فرش ماشینی بپردازیم ، می توان کشورهای بیشتری  را به سوی خود جلب کرد و همچنین حجم سفارشات خرید عمده فرش ماشینی را بالا برد .
طبق نکات ذکر شده عواملی که می تواند در فروش فرش ماشینی عمده تاثیر بگذارد از این قرار است : روابط سیاسی ، چگونگی بازاریابی ، نحوه فروش در فرش ماشینی عمده  که هرچه این موارد با علم روز سازگار تر باشد ، فروش بیشتر خواهد بود .
باید به این مورد نیز توجه داشت که سلیقه مردم هر کشور متفاوت است ، مثلا کشورهایی که در آسیا قرار دارند فرش با نقش و نگار شلوغ را بیشتر می پسندند و از طرف دیگر در کشورهای اروپایی فرش با زمینه رنگ های روشن و طرح خلوت  بیشتر مورد تاییدشان است .

 

'فروش عمده فرش کاشان' , 'خرید عمده فرش ماشینی' , 'خرید فرش ماشینی اصل کاشان' , 'صادرات فرش ایرانی' , 'صادرات عمده فرش ماشینی'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
انتخاب فرش مناسب دکوراسیون
خرید اینترنتی فرش گرد مطمئن دیگه سخت نیست
انواع فرش های فانتزی جدید
بررسی انواع فرش ماشینی کاشان
فرش 700 شانه ماشینی و نقش آن در دکوراسیون
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi