لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

صادرات فرش ماشینی به چین

iranian-carpet-export-to-china.jpg

کشور چین یکی از پر جمعیت ترین کشور های دنیاست که نیروی کاری خیلی زیادی درون آن وجود دارد با این حال از تمامی شهر ها نیروی کاری جذب می کند آیا می دانید دلیل آن چیست ؟
دلیل این سیاست این است که هرجا نیروی کار بیشتری باشد نرخ دستمزد کمتر است و چون نرخ حقوق کارکنان کم می باشد محصولی که تولید می شود با قیمت پایینی برای کارفرما تمام خواهد شد از این رو باعث شده که صادرات محصولات چین به تمامی نقاط جهان با رشد فراوانی مواجه شود .
آن قدر که صادرات کشور چین زیاد شده برخی از تولید کنندگان بقیه کشور ها را به زانو در آورده است و همچنین به خیلی از چرخه های اقتصادی ضربه وارد نموده اند . تنها کالایی که چین نتوانسته است در تولید آن با ایران رقابت کند فرش است . فرش ایرانی ، در دنیا شهرت بسیار دارد و بسیاری از کشورها می خواستند در زمینه تولید فرش ، با ایران رقابت کنند ولی به علت تجربه ناکافی در بافت فرش شکست خوردند و مجبور شدند به واردات فرش ایرانی تن در دهند . کشور چین نیز ، نتوانست مانند فرش ایرانی تولید کنند . از این رو صادارت فرش ایرانی به چین افزایش پیدا کرد .
از آنجایی که تاجران چینی خیلی مشتاق فرش های ایرانی هستند و تولید کنندگان ایران نیز علاقه ای به صادرات به چین دارند این باعث شده که رابطه خوبی بین تولید کنندگان ایرانی و تاجرانی چینی شکل گیرد .
بعضی از تولید کنندگان هستند که نظر تاجران چینی را جذب خود کرده اند  و توانسته اند داد و ستد با این قطب اقتصادی دنیا را شروع کنند که از جمله یکی از این تولید کنندگان شرکت فرش دیوان کاشان است که با استفاده از دستگاه های پیشرفته و کیفیت بالای تولید در فرش 1200 شانه ، 1000 شانه و 700 شانه و همچنین استفاده از بهترین مواد اولیه برای تولید فرش در شرکت فرش دیوان کاشان است که توانسته نظر تاجران چینی برای صادرات فرش به کشور چین را جلب خود کنند . توجه به سلایق کشورهای واردکننده ، شرکت در نمایشگاه های بین المللی ، استفاده از بهترین الیاف از جمله رمز موفقیت و پیشرفت این کشور در زمینه صادارت فرش بوده است .

'صادارت فرش ایرانی' , 'صادرات فرش' , 'صادرات فرش ماشینی به چین'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
خرید اینترنتی فرش ارزان
خرید عمده فرش ماشینی کاشان و صادرات فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی کاشان یا فرش ماشینی مشهد
فروش فرش به قیمت عمده
تولید فرش های استاندارد
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi