لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

تولید فرش ابعاد بزرگ و صادرات آن به دیگر کشورها

large-carpet-production.jpg

شاید برایتان جالب باشد که بدانید چگونه فرش ماشینی ابعاد بزرگ را تولید می کنند . و یا استفاده از فرش با ابعاد بزرگ چه مزیتی دارد و همچنین چگونگی محاسبه قیمت آن ها و سوالاتی نظیر این موارد . شما با کلماتی مانند فرش قواره بزرگ ، فرش بیضی بزرگ ، big carpet و یا فرش بزرگ پارچه در صنعت فرش ماشینی ممکن است برخورد کنید و شاید نمی دانید منظور این کلمات چیست . با مطالعه این مقاله می توانید به جواب سوال های که در هنگام شنیدن این سوالات برایتان پیش می آید برسید . ما در این مقاله سعی کرده ایم که درباره مراحل تولید و طراحی فرش های ابعاد بزرگ به صورت کامل مطالبی را بیان نماییم تا شما بتوانید با مطالعه آن اطلاعات جامعه ای در این مورد بدست بیاورید .
تغییراتی جمعیتی که در سال های اخیر در ایران صورت گرفت در نحوه تقاضا و عرضه فرش دارای تاثیر بوده است . تغییراتی همچون خارج شدن از سنت و گرایش افراد به سمت مدرنیته ، جمعیت خانوار ، کاهش ازدواج ، تغییرات در نحوه ی معماری ، تحول در سبک کلی زندگی و تغییرات دکوراسیون منزل باعث کم تر شدن خرید فرش ماشینی شد . در صورتی که نیاز و تقاضا برای خرید فرش های ماشینی بیضی شکل و مدرن بیشتر شد . زمان زیادی نیست که تولید کنندگان فرش ماشینی خواهان تغییراتی و تنوع در تولید فرش ماشینی شده اند .  تغییرانی که باعث تحول دلچسب و عظیمی در صنعت فرش ماشینی شد و شاید قدمت این تحول چند سالی بیشتر نباشد . در چند سال گذشته به دلیل بافت و استفاده زیادی مردم از فرش های مستطیل شکل موجب شد که این نوع از فرش ها خسته کننده و تکراری شوند به همین دلیل ابتدا تولید کنندگان فرش ، فرش های گرد را طراحی و سپس با گذشت از مرحله آزمون و خطا وارد مرحله تولید انبوه شدند .
فرش های بیضی و گرد دارای قطر های متنوعی می باشند که همین مورد موجب افزایش مزیت آن ها شده به عنوان مثال باعث شده اند که فضا های خانه ها بازتر به نظر برسند زیرا مانند فرش های مستطیل شکل دارای گوشه نیستند . استفاده از فرش های بیضی و گرد موجب زیبایی بیشتری در منازل شده اند و همچنین موجب خاص شدن خانه ها شده اند . بیشتر افرادی که به محیط و فضا های شلوغ علاقه ای ندارند و از چنین محیط های گریزانند به خرید این نوع از فرش ها روی می آوردند . زیرا فرش های مستطیلی باعث پوشاند شدن تمام فضا می شوند و برای مکان های که از فرش به عنوان زیر اندازه و یا کفپوش استفاده می کند مناسب تر است . از فرش های گرد می توان در تمام مکان ها مانند   اتاق خواب ها ، آشپزخانه و پذیرایی استفاده نمود . اگر در منزلتان از میز ناهار خوری گرد و یا مبلمان گرد استفاده می کنید می توانید با فرش های گرد هماهنگی بیشتری ایجاد نمایید . از فرش های گرد در راهرو ها و وردی منزل نیز استفاده می شود و این کار باعث بزرگتر جلوه کردن این چنین محیط های می شود .
طراحی این چنین فرش های موجب مزیت هایی شده است که مسولان و طراحان فرش را به خلق و ایجاد فرش های جدید مانند فرش های فرش های قواره بزرگ و چند ضلعی ترغیب نموده . بزرگترین فرش هشت ضلعی در ابعاد 12 در 130 متر با طراح اسلیمی و برای حسینه ی نایین شهر کوه سنگ بافته شد . فرش های که دارای اشکال هندسی جدید ی هستند توانسته اند که علاقه مندان زیادی را به سمت خود در سرار دنیا جذب کنند این روند موجب تولید و طراحی فرش های سایز بزرگ شد . نحوه بافت و طراحی فرش های هشت ضلعی به خلق و ابداع فرش های ابعاد بزرگ کمک شایانی کرد .


طراحی و تولید فرش های سایز بزرگ
تولید و طراحی فرش های یک پارچه و سایز بزرگ هنری است که تاکنون فقط نزد ایرانیان بوده است . به این معنی می باشد که تمامی مراحل تولید فرش های با ابعاد بزرگ از طراحی تا تولید تماما ابداع و هنرمندی ایرانیان بوده است . ایرانیان اقدام به بافت و تولید تابلو فرش های بزرگ و فرش های ماشینی بزرگ کردند که نظیر آن در هیچ کجا پیدا نمی شود . فرش های سایز بزرگ به فرش های گفته می شود که در سایز های نامتعارف و غیر استاندار تولید می شوند . طول فرش های ماشینی محدودیت ندارد و دارای هیچ عدد تعریف شده ای نیست اما عرض فرش های ماشنی دارای محدودیت می باشد و عرض آن ها می تواند 3 متر ، 4 متر و 5 متر باشد این عرض ها عرض های استاندار هستند و هر شرکت و یا کارخانه تولید کننده فرش ماشینی قادر به بافت و یا تولید فرش های ماشینی بزرگ نمی باشند . یکی از این شرکت ها ی که قادر به بافت فرش های با ابعاد بزرگ می باشند شرکت فرش دیوان می باشد که شما می توانید با مراجعه حضوری و یا غیر حضوری این محصول را در این شرکت خریدارای نمایید . زیرا تولید فرش های قواره بزرگ نیاز مند مهارت و دانش خاصی در اجرا و طراحی است مانند اندزه گیری دقیق محلی که فرش سفارشی را برای آن در نظر گرفته اند ممکن است محلی که در نظر گرفته شده حسینیه ، کاخ و یا مسجد باشد که دارای ستون نیز است وجود ستون ها موجب سخت تر شدن کار اندازی گیری می شود  و سپس طراحی پیچیده و دقیق طرح مورد نظر بعد از اندازه گیری دقیق محل مورد نظر باید طراحی فرش متناسب با طرح و رنگ و ابعاد و شانه مورد نظر مشتری صورت بگیرد که شرکت فرش دیوان توانسته به چنین مهارت های دسته پیدا کند  و فرش های ابعاد بزرگ را تولید نمایید . این شرکت فرش هایی با ابعاد 8* 12 ، 6*12 ، 4*8 ، 10*6 ، 4*6 ، 8*5 ، 3*5 را تولید می کند . این شرکت صادرات فرش ابعاد بزرگ را به کشورهای امارات ، قطر ، چین و دیگر کشورها را انجام می دهد .

'فرش ابعاد بزرگ' , 'فرش ماشینی ابعاد بزرگ' , 'فرش با ابعاد بزرگ' , 'فرش بزرگ پارچه' , 'صادرات فرش ابعاد بزرگ
نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
فرش های ماشینی 1000 شانه کاشان
بهترین فرش های ماشینی ابریشم گونه
شانه فرش
تولید جدید ترین فرش های مدرن
مراحل تولید فرش ماشینی در کارخانه فرش کاشان
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi