لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

صادرات فرش به امارات

iranian-carpet-export-to-uae.jpg

بیشترین صادرات فرش ایرانی از کاشان می باشد . این شهر با صادرات 11 میلیون متر مربع ، بیشترین سهم از صادارت را داشته است . شهرستان کاشان ،رتبه نخست صادرات فرش را به خود اختصا داده است . امارات نیز یکی از کشورهای وارد کننده فرش ماشینی ایرانی می باشد .
صادرات به امارات
کشور امارات یکی از مهم ترین و بزرگ ترین خریدار فرش دستبافت ایرانی و فرش ماشینی می باشد و باکیفیت ترین و نفیس ترین قالی های ایرانی ، به این کشور صادر می شود . دلیل صادرات فرش ایرانی به امارات ، دلایل بسیاری می باشد :
•    ایرانی های بسیاری هستند که در کشور امارات زندگی می کنند و آن ها نیازمند فرش اصیل ایرانی می باشند و بالطبع ، صادرات قالی ایرانی به این کشور بیشتر می شود .
•    امارات همواره رابطه بسیار خوبی با ایران از نظر سیاسی و اقتصادی داشته است .
•    توجه تولید کنندگان ایرانی به سلایق کشور امارات . مطمئنا هر کشوری دارای فرهنگ و سلیقه خاصی می باشد که این فرهنگ و سلیقه در انتخاب فرش نیز سرایت می کند . رنگ های شاد و کرم ، رنگ های لاکی و سورمه ای نیلی و طرح های افشان و ترنج و طرح های نایین ، گلدانی و درختی از سلایق مردمان کشور امارات می باشد . از نظر ابعاد فرش نیز علاقه بسیاری به فرش های کوچک پارچه ، متوسط و بزرگ پارچه دارند . فرش های کوچک را برای آپارتمان های مرفه و فرش های بزرگ را برای اماکن مذهبی و کاخ ها می خواهند . آن ها به فرش ابریشمی خیلی علاقه وافری دارند . آن ها در خرید فرش ، بیشتر به دنبال مرغوبیت و کیفیت بسیار بالا می گردند تا به دنبال قیمت پایین فرش .
به کارگیری این سیاست ها در تولید فرش ، باعث پیشرفت صادرات فرش ایرانی شد .


هزینه صادرات فرش به امارات
شرکت دیوان ، یکی از بزرگ ترین صادرکننده های فرش ماشینی کاشان به امارات می باشد . این شرکت تولیدی ، قدرت عرضه هر نوع فرش ماشینی را دارد .
هزینه حمل فرش به کشورهای دیگر ، بستگی به عوامل بسیاری از جمله وزن بار ، حجم بار ، وسیله حمل بار ( کشتی یا هواپیما ) دارد . برای هزینه ارسال فرش به امارات ، باید با مسوولین شرکت دیوان مشاوره کنید .

'صادرات فرش به امارات' , 'صادرات فرش ایرانی' , 'صادرات قالی ایرانی'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
بافت فرشهای بزرگ پارچه
فرش ماشینی اصل کاشان
خرید اینترنتی فرش های ۱۰۰۰ شانه کاشان
فرش ممتاز و فرش درجه یک
خرید اینترنتی فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi