لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

دستگاه بافت فرش

carpet-weaving-machine.jpg

با توجه به قدمت صنعت فرش ماشینی از ابتدا تا کنون برای بافت فرش ماشینی از دستگاه های بافت متفاوتی استفاده کرده اند که با توجه به پیشرفت تکنولوژی روز به روز شاهد دستگاه ها و ماشین آلات به روز و مدرن تری می باشیم . در ادامه دو مورد از مدرن ترین دستگاه های بافت را معرفی می نماییم .

 

ماشین بافت  HCP

یکی از مدرن ترین دستگاه های بافت که ساخت شرکت وندوایل از کشور بلژیک می باشد HCP است که کلیه محصولات بافته شده با آن دارای درجه کیفیت بالا و درجه یک می باشند . به طور کلی سیستم بافت این دستگاه به صورت کامپیوتری می باشد می باشد که می توان انواع طرحهای مورد نظر را روی آن تنظیم نمود . یکی از بارزترین ویژگی هایی که فرش ماشینی درجه یک بافته شده بااین دستگاه دارد ریز بافت بودن ، دستبافتگونه و ظرافت بالای آن می باشد . مورد استفاده قرار دادن الیافی چون اکریلیک ، پلی استر ( ابریشم مصنوعی ) برای نخ خاب و پنبه و پلی استر برای نخ تار و پود در این دستگاه مرسوم می باشد . لازم به ذکر است که فرش ماشینی باکیفیت بافته شده با این دستگاه در مقایسه با محصولات تولید شده با ماشین شونهر آلمان بالاتر می باشد  .

 

ماشین بافت HCI

از جدیدترین و مدرن ترین دستگاه های بافت فرش ماشینی hci می باشد که نقشی پر اهمیت در افزایش کیفیت آن دارد . ماشین بافت hci تولید شده شرکت وندوایل کشور بلژیک می باشد و اغلب برای بافت فرشهای با تراکم بالا مانند فرش 1000 شانه ،  فرش 1200 شانه و فرش 1500 شانه مورد استفاده قرار می گیرد . این دستگاه قابلیت بافت طرح های متنوع را دارا می باشد .

'دستگاه بافت فرش' , 'ماشین بافت HCP' , 'ماشین بافت HCI' , 'فرش ماشینی درجه یک' , 'فرش ماشینی باکیفیت'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
تفاوت فرش 700 شانه با 1200 شانه
فرش کهنه نمای مدرن را از کجا بخریم ؟
بررسی قیمت فرش 1200 شانه
فرش کاشان انتخاب اول فرش ماشینی
انواع فرش های مدرن ایرانی
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi