لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

زیباترین فرش های مدرن برای دکوراسیون های مدرن

buy-beautiful-modern-rug.jpg

با گذشت زمان و تغییر سبک معماری و دکوراسیون ، فضا و معماری خانه ها از سبک سنتی به یک فضای مدرن و اروپایی سوق پیدا کرد و به دلیل آپارتمان نشینی دکوارسیون خانه ها و وسایلی که در خانه مورد استفاده قرار  می گرفت بسیار اهمیت پیدا کرد . فرش نیز مانند سایر وسایل خانه با تغییراتی مواجه شد به صورتی که دیگر نمی توانستد از فرش هایی با طرح های سنتی در تمام اتاق ها استفاده کنند  و برای هر اتاق باید فرشی مناسب با فضای آن اتاق استفاده می شد . به همین دلیل خریداران ترجیح دادند که با سلیقه ی خود برای هر اتاق با فضای مناسب خودش فرشی را تهیه کنند تا با آن فضا هماهنگی داشته باشد . امروزه تنوع فرش های ماشینی به گونه ای می باشد که به تمام سلیقه ها و نیاز ها پاسخ گو است . انتخاب درست فرش های فانتزی ، کلاسیک ، سنتی و مدرن می تواند تغییرات مد نظر هر شخصی را به خوبی نشان دهد . می توان گفت فرش های مدرنی از جدیدترین نوع فرش های ماشینی است و دلیل تفاوت زیادی که با دیگر سبک فرش های ماشینی دارد توانست جای خود را در خانه ها پیدا کند . می توان گفت طرفدار اصلی این مدل از فرش های ماشینی بیشتر جوانان می باشند و فرش های مدرن توانسته اند که به خوبی سلیقه نوجوانان و جوانان را در بر بگیرد .
معرفی فرش مدرن
فرش های ماشینی که در حال حاضر در حال تولید می باشند را می توان به دو دسته کلی فرش های مدرن و فانتزی و فرش های سنتی تقسیم کرد . طرح هایی که در فرش های ماشین سنتی به کار رفته است همان طرح هایی می باشد که توسط استاد کاران از گذشته تا به امروز طراحی شده است و می توان گفت جزء اولین طرح ها فرش ها می باشد . محصولات با طرح های سنتی دارای ابهت بسیار زیادی می باشند و وجود هر تخته فرش سنتی در زندگی ما ایرانیان جزء لاینفک زندگیمان محسوب می شود . از مهم ترین طرح های سنتی می توان به طرح بته جقه ، اسلیمی و غیره اشاره کرد  .
اما دسته دیگر از فرش های ماشینی که مدرن و یا فانتزی می باشند در طی سال های اخیر تولید و وارد بازار شد . اما با وجود جدید بودن بسیار مورد استقبال قرار گرفت و می توان این اتفاق را نویدی از جای خالی طرح های مدرن در دنیای فرش دانست .
فرش های مدرن با دکوراسیون های سنتی دارای هم خونی نیست و بیشتر برای آپارتمان ها و خانه های که با سبک و معماری جدیدی ساخته شده است مناسب می باشد . اکثر طرح های فرش های مدرن از اشکال هندسی بافته شده اند و در آن ها از رنگ های جذاب و شاد استفاده شده است .
از پر فروش ترین رنگ های فرش های مدرن می توان به قالی های مدرن با رنگ زمینه صورتی ، قرمز ، سفید ، بنفش ، آبی آسمانی و غیره اشاره کرد . از محبوب ترین طرح های آن نیز می توان فرش های مدرن شگی ، فریز ، شنل ، طرح های عروسکی و غیره را نام برد . رنگ زمینه فرش های مدرن بسیار جلب توجه می کند به همین دلیل باید در هنگام خرید به رنگ زمینه آن ها دقت کنید و رنگی را انتخاب کنید که با سایر رنگ های استفاده شده در خانه یتان دارای هارمونی باشد . طرح های مدرن علاوه بر رنگ و طرح خاص دارای الیاف خاصی نیز می باشند و منظور از الیاف خاص طول و یا خاب بلند آن ها می باشد نه جنس الیاف بکار رفته در آن ها جنس الیاف بکار رفته در آن ها مانند سایر فرش های ماشینی از جنس آکریلیک هیت ست شده و یا پلی استر می باشد .
زیباترین فرش های مدرن برای دکوراسیون های مدرن
شرکت دیوان تولید کننده انواع فرش های طرح فانتزی برای فضاهای مدرنیته می باشد :
فرش مدرن طرح آبرنگی
فرش های طرح آبرنگی از فرش های مدرن می باشند که برای بافت آن ها از الیاف اکریلیک هیت ست شده استفاده می کنند  از مهم ترین ویژگی های آن ها می توان به قابلیت استفاده آن در فضاهای مانند آشپزخانه  ، اتاق خواب و پادری اشاره کرد . رنگ های جذاب و گیرای آن با طرح های ساده باعث ایجاد حس آرامش گرما  می شود .
فرش مدرن کهنه نما
فرش های کهنه نما و یا وینیتج که سمبل و نمادی از قالی های عتیقه دستباف است ، به صورت طرح کهنه بافته شده اند و زیبایی پذیرایی های مدرن را دو چندان می کند .
فرش های پوست شرکت دیوان نیز جز فرش های تزیینی است که در زیباترین طرح ها و مدل ها بافته شده است .

نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
فرش ماشینی ظریف 1200 شانه
تولید فرش ماشینی صادراتی
فروش عمده فرش کاشان و صادرات آن به دیگر کشورها
انواع فرش 1200 شانه
صادرات فرش به امارات
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi