لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

فروش فرش کاشان زیر قیمت بازار

sell-carpet-below-market-price.jpg

برای خریداران در بازار های داخلی و خارجی محصولات باکیفیت فرش ماشینی گزینه ی مناسبی می باشد .  می توان گفت که در بازار های داخلی ، فرش ماشینی دارای طرافداران بسیار زیادی هستند . تولید فرش ماشینی در ایران بسیار زیاد است و می توان گفت که مرکز و یا مهد تولید فرش ماشینی کاشان می باشد . فرش ماشینی کاشان دارای کیفیت بسیار بالایی می باشند همچنین فرش ماشینی کاشان در دنیا نیز دارای جایگاه های ویژه ای است .
همانطور که بیان کردیم تعداد تولید کننده های فرش های ماشینی روز به روز  در حال افزایش می باشد . اما تعداد تولید کننده های معتبر ، سرشناس و قابل اعتماد زیاد نیست . می توان گفت که شهر کاشان دارای 700 برند تولید کننده فرش ماشینی است و عمدتا دارای اعتبار در بازار فرش ماشینی هستند .
اکثر خریداران برای خرید فرش مورد نیاز خود مجموعه ای از ویژگی ها را در نظر می گیرند و بر اساس آن ویژگی های فرش مورد نیاز خود را خریداری می کنند . این ویژگی ها عبارتند از زیبایی ، کیفیت ، قیمت ، راحتی در خرید و غیره . ما در این مقاله قصد داریم که تا در رابطه با خرید و فروش قیمت فرش ماشینی توضیحاتی را ارائه نماییم .
فروش فرش ماشینی زیر قیمت بازار امکان پذیر می باشد . به این شرط که در رابط با فرش ماشینی اطلاعات کاملی در اختیار داشته باشید و مواردی که در ادامه این مقاله بیان می کنیم را مد نظر قرار بدهید .
فروش فرش ماشینی کاشان
برای عرضه فرش ماشینی روش های مختلفی وجود دارد که عبارتند از عرضه غیر مستقیم فرش ماشینی که خریدار به صورت حضوری فرش مورد نظر خود را خریداری می کند و عرضه مستقیم فرش ماشینی . در ابتدا کمی درمورد شباهت ها  و تفاوت های فروش فرش ماشینی به صورت مسقیم و غیر مستقیم صحبت خواهیم کرد .
فروش فرش ماشینی به صورت غیر مستقیم
این روش خرید فرش ماشینی همان روش قدیمی و یا سنتی خرید کالا ها می باشد به این صورت که تولید کنند ه محصول خود را به صورت عمده تولید می کند و به دست واسط می رساند و واسط نیز با افزایش قیمت برای به دست آوردن سود آن را به فروشگاه ها می رساند . حال در این بین ممکن است که تعداد واسطه ها بسیار زیاد و یا کم باشد و فروشگاه ها آخرین مرحله عرضه می باشد . بنابراین وجود تعداد واسطه ها در افزایش قیمت محصول بسیار تاثیر گذار می باشد . به همبن دلیل تولید کننده ها به فکر روش دیگری برای عرضه محصول خود شدند و روش عرضه مستقیم را برای فروش محصولات خود در نظر گرفتند .
فروش فرش ماشینی به روش مستقیم
فروش فرش ماشینی ماشینی به صورت مستقیم برخلاف فروش فرش ماشینی به صورت غیر مستقیم جزء روش های نوین می باشد و روز به روز در حال تغییر و تحول و بهتر شدن می باشد . در ساده ترین حالت می توان آن را این گونه تعریف نمود که عرضه مستقیم فرش ماشینی زیر نظر تولید کننده به دست خریدار می رسد و در این بین دیگر هیچ گونه واسطی وجود ندارد . در واقع تولید کننده همان فروشنده می باشد . یکی از مهم ترین مزیت ها فروش مستقیم قابل اطمینان بودن آن است و خریداران نگرانی بابت تقلبی بودن  فرش نخواهند داشت . روش خرید مستقیم فرش ماشینی در حال حاضر نسبت به روش خرید فرش ماشینی به صورت غیر مستقیم مناسب تر و بهتر می باشد .
فروش فرش ماشینی به روش مستقیم شامل چند دسته می شود که عبارتند است از :
فروش فرش از درب کارخانه ، فروش فرش در نمایشگاه ها ، فروش فرش در مراکز پخش و فروش فرش از فروشگاه های اینترنتی .
فروش فرش از درب کارخانه
این روش اولین روشی می باشد که به عنوان فروش فرش ماشینی به صورت مستقیم شکل گرفته است در این روش مشتری برای خرید فرش مورد نیاز خود به کارخانه مراجعه می کند و فرش خود را زیر قیمت بازار خریداری می کند . اما این روش نیز دارای دشواری های از قبیل دسترسی به کارخانه را دارا است و برای افرادی که در شهر کاشان زندگی نمی کنند هزینه رفت و آمد را به همراه خواهد داشت با این وجود همچنان مورد استقبال قرار گرفته است .
فروش فرش در نمایشگاه ها
در طول سال در شهر و کشور های بزرگ نمایشگاه های بین المللی فرش ماشینی برگزارر می شود فروش فرش در این نمایشگاه ها نیز جزء روش های فروش فرش ماشینی زیر قیمت بازار محسوب می شود . تولید کننده ها و برند ها معروفی که در این نمایشگاه ها برای معرفی محصولات خود حاظر می شوند برای جذب مشتری بیشتر محصولات خود را زیر قیمت بازار به فروش می رسانند . این روش نیز مانند روش قبل دارای مشکلاتی از قبیل محدودیت دسترسی از نظر زمانی و مکانی است . این روش برای افرادی که در شهر و یا کشورشان این نمایشگاه ها برگذار می شود بسیار مناسب و به صرف می باشد .
فروش فرش در مراکز پخش
در این روش نیز فروش فرش ماشینی زیر قیمت بازار و برای افرادی که مراکز پخش در شهرسان ها وجود دارد به صرف می باشد می توان گفت این مراکز پخش راه های هستند برای دسترسی آسان  افراد به کارخانه ها و تولید کننده های فرش  ماشینی .
فروش فرش ماشینی در فروشگاه های اینترنتی
این روش در حال حاضر نسبت به تمامی روش ها بهتر و پر مزیت تر می باشد . فروش فرش ماشینی به صورت اینترنتی علاوه بر داشتن قیمت زیر بازار از مزیت های دیگری نیز برخوردار است که عبارتند از دسترسی سریع و آسان به فروشگاه ، دسترسی به تمام طرح و رنگ ها ، در اختیار داشتن تمام اطلاعات مورد نیاز ، ارسال سریع فرش و غیره .
با این تفاسیر می توان نتیجه گرفت که برای خرید یک فرش ماشینی زیر قیمت بازار بهترین روش ، روش خرید از فروشگاه های اینترنتی می باشد . شما می توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی دیوان ، فرش مورد نیاز خود را انتخاب و سفارش دهید تا در کمترین زمان ممکن و به صورت رایگان درب منزلتان تحویل بگیرد .

نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
تولید فرش های ماشینی سفارشی
فروش فرش های ماشینی 700 شانه کاشان
فرش ارزان
فرش ماشینی 700 شانه کاشان
فرش اکریلیک یا پلی استر
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi