لوگوی فرش ماشینی

جستجوی فرش براساس رنگ

فروش فرش های اینترنتی فرش کاشان

rug-interneti-carpet-kashan.jpg

ما در حال حاضر در عصری زندگی می کنیم که بسیاری از مبادلات روزمره خود را به صورت اینترنتی و غیر حضوری انجام می دهیم . این پیشرفت و نوآوری در زمینه فروش فرش های ماشینی نیز صدق می کند  . خرید و فروش اینترنتی به خصوص در باره کالاهایی که قیمت بالایی دارند و ماندگاری آن ها نیز برای شما  مهم است از اهمیت ویژه ایی برخوردار است و افراد زیادی می تواندد از این طریق درآمد های کلانی را کسب کنند . رفته رفته تمایل انسان به خرید های اینترنتی روز به روز زیاد شده است و اکثر خریداران و مشتریان فرش از خرید به صورت فیزیکی و مراجعه به بازار به سمت این گونه خرید ها یعنی خرید های اینترنتی روی آوردند . فرش های ماشینی نیز جز کالاهایی محسوب می شوند که طبق این روند به فروش می رسند . این امر نه تنها برای خریداران مقرون به صرفه است بلکه برای فروشندگان نیز امتیاز محسوب می شود . از بارز ترین ویژگی هایی که برای خرید های اینترنتی فرش می توان بیان کرد خرید فرش به قیمت درب کارخانه همراه با ارسال رایگان فرش درب منزل و همچنین ضمانت نامه کتبی و معتبر می باشد . همچنین شما می توانید در هر زمان از شبانه روز در هر کجای دنیا که قرار دارید فرش مورد نظر خود را خریداری کنید و با کارشناسان این مجموعه به صورت شبانه روز در ارتباط باشیدو کارشناسان خبره نیز پاسخگوی تمامی سوالات شما به نحوه احسن هستند .
خرید فرش ماشینی به صورت اینترنتی
اگر شما بخواهید فرش خود را به صورت فیزیکی یعنی با مراجعه به مغازه ها و فروشگاه ها خریداری کنید ملزم به پرداخت هزینه های زیادی از جمله هزینه حمل ونقل و هزینه اجاره مغازه و ... هستید این در حالی است که با خرید فرش به صورت اینترنتی دیگر نیاز به پرداخت این چنین هزینه هایی نیستید .از دیگز مزایای خرید های اینترنتی می توان به تنوع بالای محصولات از نظر کیفیت ، قیمت ، ابعاد ، رنگ بندی و ... اشاره کرد که تنها خریدا های اینترنتی آن ها را دارا می باشند . تنها مزیت و ویژگی خوبی که خرید های اینترنتی دارد ین است که شما می توناید کالا یعنی فرش مورد نظر خود را لمس کنید و سپس خریداری کنید . اما به این نکته نیز توجه کنید که خریدار در خرید فیزیکی نمی تواند از  تمامی رنگ های فرش دیدن نماید . گاهی اوقات شرکت ها برای جذب مشتریان بیشتر جشنواره هایی را قرار می دهند که سبب می شود شما فرشی بسیار ارزان تر از قیمت واقعی خریداری کنید .
مزایای خرید اینترنتی فرش
1-    شما می توانید در هر جایی که هستید اقدام به خرید فرش با کیفیت کنید .
2-    به صورت شبانه روز با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید
3-    شما می توانید فرش مورد نظر خود با حذف کردن مسیر از شهرهای مد نظرخود خریداری کنید .
4-    شما می توانید ابتدا محصولات را با یکدیگر مقایسه کنید سپس جهت خرید اقدام فرمایید .
5-    در خرید های اینترنتی دیگر نیاز به پرداخت هزینه هایی همچون  قبض آب و برق ، هزینه پرسنل و کارکنان ، هزینه اجاره فروشگاه و غیره را پرداخت کنید در واقع واسطه ها را حذف می کنید .
6-    با مشاهده نماد اعتماد می توناید از خرید خود اطمینان حاصل فرمایید .
انواع فرش ماشینی که شرکت دیوان آن ها را به صورت اینترنتی به فروش می رساند .
1-    فرش ماشینی سنتی
2-    فرش ماشینی لایت
3-    فرش ماشینی مدرینیته
4-    فرش بزرگ پارچه
5-    فرش عروسکی کودک
6-    فرش های خاص
7-    گبه
8-    تابلو فرش ها

که هر کدام از این دسته ها خود زیر مجموعه های وسیع و گسترده ای دارد .
خرید فرش اینترنتی از شرکت فرش دیوان
شرکت فرش دیوان به عنوان بزرگ ترین تولید کندده فرش ماشینی در خاورمیانه توانسته موفیقت های عظیمی را در این راستا کسب کند و فروش خوبی را داشته باشد . شما می توانید با مراجعه به سایت فروشگاه اینترنتی شرکت فرش دیوان فرش مورد نظر خود را انتخاب و به قیمت درب کارخانه خریداری کنید . این شرکت اقدام به تولید فرش های ماشینی 1500 شانه ، فرش های ماشینی 1200 شانه ، فرش های ماشینی 1000 شانه ، فرش های ماشینی 700 شانه کرده است .

نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
خرید فرش های ۷۰۰ شانه ابریشم گونه برای پذیرایی
فرش ماشینی 700 شانه
امکان بافت فرش ماشینی به اندازه دلخواه و فرش بزرگ پارچه
مدل های فرش جدید
استانداردهای کارخانه فرش ماشینی کاشان
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش دیوان نماد اعتماد الکترونیکی نماد ضمانت پرداخت نماد ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه : کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش دیوان کاشان
واحد فروش : 9133647713 98+
تلفن ثابت : 03155534829
کد پستی : 8731653952
نماد اعتماد الکترونیکی
خرید اینترنتی فرش ماشینی
logo-samandehi